Divac: Tužiću državu

Alekasandar2:
Ma Verdoso, priznaj da si to ti :lol:

ja jedino volim krstaricin forum i na njemu ucestvujem...nisam psiho pa da obilazim sve zive forume...al ima vas takvih puno..bre brate,pa zar u toj americi,ili gde si vec,nema nista pametnije da se radi,nego visis po svim zivim forumima i brines za srbiju...bre,idi obrni neku amerikanku,cuo sam da su one bas lake ribe...
 
serb_pagan:
ja jedino volim krstaricin forum i na njemu ucestvujem...nisam psiho pa da obilazim sve zive forume...al ima vas takvih puno..bre brate,pa zar u toj americi,ili gde si vec,nema nista pametnije da se radi,nego visis po svim zivim forumima i brines za srbiju...bre,idi obrni neku amerikanku,cuo sam da su one bas lake ribe...

Pravo kažeš, vola narod nešto ovu Krstaricu.
Vidi kakvi sve dolazu: i prljavi i štrokavi i mirišljavi i lepi i dlakavi
BiJo ja po mlogi forumi, i mogu reći da ovdi mlogo dobra tolerancija.
Tj treba im puno vremena dok dodje u glavu!
Ne menjajte forum!
 
Pa ajd' sad ruku na srce i pogled u ogledalo, pa kažite oboje... koliko bi neko opstao na hr ili bosanskom forumu sa ovakvim proseravanjima kao što oni rade ovde. O onim nacističkim moronoma neću ni da pričam, oni su krenuli da se zajebavaju sa stvarima koje će im se obiti o glavu... za sad' samo toliko. Kasnije večeras o tome.
 
Vi biste bili zadovoljni jedino kada bi razdelio svoj kapital slučajnim prolaznicima,a možda ni tad...:roll:
Nije čovek lud da ulaže u neperspektivne firme i potpuno ga razumem...krajnje je bezobrazno tražiti od njega da kupuje propale firme kao dokaz patriotizma,jer je isti mnogo puta demonstrirao...
E,sad to što se dozvoljava Dinkiću da onaniše po njegovom liku i delu služi na čast DSS-u i DS-u...
:roll:
 
meni ne smeta to sto divac hoce da kupi,daleko od toga...ali zna se sta je tender,neka se prijavi uredno,kao i svi zainteresovani kupci,firma ide na aukciju,ko ponudi vise taj kupuje...ne vidim zasto stalno neke zavrzlame oko divca..tako je puko na knjazu,******,davao 16000 po akciji,drugi dali 19000...i opet tu on nasao da nesto nije pravedno...
a to sto je divac vrhunski sportista i neporecivi ambasador nase zemlje preko ne mora da znaci da nije imao nameru da mulja kad je rec o privatizacijama...nije on nikakav svetac,vec covek ko i svi mi. sto bi popovi rekli-greshno cheljade
 
serb_pagan:
meni je taj divac opasno sumnjiv...gde god se pojavi i kao hoce nesto da privatizuje,to se pretvori u cirkus,zaobilazi zakonske propise,mulja nesto,kupuje akcije kako on smatra da treba i privatizacija automatski postaje afera...setite se sta je radio sa knjazom...izgleda vlade smatra da je nekakav narodni heroj te da mu je dozvoljeno da radi sta oce zato sto je on jelte divac...



TO TI decko samo moze nagovestiti koliko si ti naivan i koliko je ova drzava nema
interesa da neko sa parama ulaze u nju..
 
Psihologue:
U knjazu je DIVAC davao 16000 i josh neku sicu kad se domogne ...nekih trichavih josh 5000 pa su se
pitali i zpitali da to ne bi bilo pravedno prema malim akcionarima da se ne obogate..

u pravu si..nije bilo 19000 vec 21000...da,bas mala razlika izmedju 16 i 21...hteo da prevari male akcionare,da ih zavrne za pet soma po akciji,i kao vrh svega to je radio na potpuno protivzakonit nacin..u svakoj zemlji bi ga iskljucili iz tendera za tako nesto...dobro je sto su i ovde to uradili...
 
Ambasador:
...ma Divac je "glup" shta nije koristio "ekspertske" usluge njushkica koje su iz
smrdljivih patika i pocepanih rifli uskochili u rentirana shanirana odelca...
:roll:

jel znas mozda ko je najbolji strucnjak za konsalting u srbiji?evo ja cu ti reci,bozidar djelic,bivsi ministar finansija...istina je da je uskocio u skupa odela posle godina ucenja,strucnog usavrsavanja i mukotrpnog rada...ti si nasao da nipodastavas strucnjake..bas me zanima za sta si ti strucnjak...za pljuvanje neistomisljenika na forumu mozda
 
serb_pagan:
jel znas mozda ko je najbolji strucnjak za konsalting u srbiji?evo ja cu ti reci,bozidar djelic,bivsi ministar finansija...istina je da je uskocio u skupa odela posle godina ucenja,strucnog usavrsavanja i mukotrpnog rada...ti si nasao da nipodastavas strucnjake..bas me zanima za sta si ti strucnjak...za pljuvanje neistomisljenika na forumu mozda
...A Vi kada to kazete,pretpostavljam da ste bili negde blizu eks ministra u nekom slicnom timu. :roll: Vi verovatno poznajete strucne referense dotichnog,proverene na
merodavnim mestima. :roll: Ili mozda to povezujete sa trenutnim zaposlenjem
dotichnog kao predsednika jedne "banke" u Srbiji. :roll: Gospodine danas u Srbiji
direktor banke moze biti nesvrsheni maturant ekonomske shkole.Da Vam ne bih
spochitavao da ste kompletno neinformisani,znate jako dobro kako danas
inostrane "banke" funkcionishu u Srbiji.Bankarsko poslovanje u Srbiji danas se samo
sa ulice povuklo u napushtene rentirane lokale,gde se na tezgi deli lova uz kamatu
koja Vam je pretpostavljam poznata.I onda se nemojte ischudjavati svemu i svachemu,
uostalom oseticete to jako brzo... :roll:
 
Ambasador:
...A Vi kada to kazete,pretpostavljam da ste bili negde blizu eks ministra u nekom slicnom timu. :roll: Vi verovatno poznajete strucne referense dotichnog,proverene na
merodavnim mestima. :roll: Ili mozda to povezujete sa trenutnim zaposlenjem
dotichnog kao predsednika jedne "banke" u Srbiji. :roll: Gospodine danas u Srbiji
direktor banke moze biti nesvrsheni maturant ekonomske shkole.Da Vam ne bih
spochitavao da ste kompletno neinformisani,znate jako dobro kako danas
inostrane "banke" funkcionishu u Srbiji.Bankarsko poslovanje u Srbiji danas se samo
sa ulice povuklo u napushtene rentirane lokale,gde se na tezgi deli lova uz kamatu
koja Vam je pretpostavljam poznata.I onda se nemojte ischudjavati svemu i svachemu,
uostalom oseticete to jako brzo... :roll:

sto se tice mene,moji ne uzimaju te kredite...a gospodina djelica sam imao cast da upoznam,rec je o izuzetnom strucnjaku i opustenom coveku,kakvi su nazalost retki u srbiji...i da,upoznat sam i sa njegovim radom,jednu gospodju su obogatili njegovi saveti
 
Mislim da je stvar u tome sto Divac kao i svaki normalan covek i biznismen hoce da ulozi pare u nesto sto nije sasvim obankroceno od strane nasih politicara i rukovodioca firmi.Vecina nasih kvazi biznismena koji su zaradili veliki novac na ovaj ili onaj nacin imaju potrebu da kupe neku obankrocenu firmu radi pranja novca Divac nije iz tih i jedan od problema je taj.
 
serb_pagan:
u pravu si..nije bilo 19000 vec 21000...da,bas mala razlika izmedju 16 i 21...hteo da prevari male akcionare,da ih zavrne za pet soma po akciji,i kao vrh svega to je radio na potpuno protivzakonit nacin..u svakoj zemlji bi ga iskljucili iz tendera za tako nesto...dobro je sto su i ovde to uradili...



Nije poenta u tome ebesh akcionare...Taj knjaz ima problema sa dokumentacijom kao
i sve u ovoj drzavi a i ne samo to..Divac bi kupio ali drzava htela da on isplati akcionare
a ona da ima 30 posto u odluchivanju i tu je puklo...
Zamisli ti kupish kucu i drzava ti trazi jednu sobu da moze da iznajmljuje ljudima koji
ne mogu da imaju stan? Jel bi ti kupio tu kucu da imas problema kasnije?
Tu je problem...nezavisno da li je to bio DIVAC ili neko drugi..
 
nemam ja nista protiv da vi imate dvojno drzavljanstvno
Nije meni potrebno dvojno drzavlanstvo, ja imam Srpsko od prvog dana.

da poturate vase primitivne vizije srbije
Niko ne potura nekome neke vizije,ovde je samo da se diskutuje
A posto zivis u demokratiju onda imas pravo da kazez sta mislis.
Koliko vidim tebi ni demokratija ne ide posto ne znas ni sta je to.

cudo je koliko oni nemaju pojma sta se desava u srbiji,pa kad je za njih ds i dss isto onda ti je sve jasno...
Tu si zaboravio i Gay 17+ i one sitne partije da ne spominjemo.
Sve prodate duse.Prodaju sve sta se moze u Srbiju.

vidi gibanicharke sto zna da laje...a tamo cisti wc po nemackoj...
Mozda cistm wc? Ipak bolje nego prodavati deci drogu po Srbiju.

novela,vidis da su mentoli...kladim se da su izbeglice...samo oni mogu da budu tako ostrasceni i nerazumni...sto donekle i kapiram
Tu se vidi koliko imas u mozak vredjas Srpski napacen narod sram te bilo.

E, ne dam da mi takvi pricaju sta je za mene ovde dobro i ko je patriota a ko nije.
Ti sigurno nisi jel si izdaica Srpskog roda.
Ti sigurno nikad neces biti patriota covek koji bi prodo majku za 5 evra.
Ja nikog ne provuciram, ovo je demokratija u koju ti ne umes da primas kritiku,
ipak si ti poco prvi mene da provuciras.

seljacka politika,sto se vidi i po politickom stavu koji ima
Primitiva izjava, ne demokracka, vredajuci seljake.

Zadnje u vezi Novela, da mozda sam ne pismena ali da ti kazem nesto
Milos je bio isto nepismen ali je imo drzavu, vi ste pismeni a nemate ni drzavu.
 

Back
Top