Дискриминација радника из Азије и напади на њих у Хрватској

Osobama tamnije boje kože poručujem: "Nećete, razbojnici!"

🐈‍⬛🐈‍⬛🐈‍⬛🐈‍⬛🐈‍⬛🐈‍⬛🐈‍⬛🐈‍⬛🐈‍⬛
Nepalci i slični će u narednih par decenija postati većina u HR. Oni će se asimilirati u hrvatsku kulturu i društvo. Hrvatska će biti kao Meksiko, imaće belu manjinu čiji jezik i kultura su dominantni i ne-belu većinu. Sve prethodno navedeno kaže Goran Šarić.

Nepalci i slični će u narednih par decenija postati većina u HR. Oni će se asimilirati u hrvatsku kulturu i društvo. Hrvatska će biti kao Meksiko, imaće belu manjinu čiji jezik i kultura su dominantni i ne-belu većinu. Sve prethodno navedeno kaže Goran Šarić.
Baš me briga, ja ću tada već biti pokojni.

:mrgreen:

Dok sam ja živ, neka Hrvatska bude bijelačka, nakon moje smrti, ako će je Židovi naseliti, briga me, jedino znam da ću se gledati reinkarnirati na nekoj planeti gdje su svi bogati i bijeli.

Pa dobro sad, i Hrvati su migranti iz Irana. Njima Nepalci i Pakistanci nisu stranci, nego, takoreći, stari susjedi:mrgreen:
Nakon genetičkih i arheogenetičkih otkrića prethodnih godina koja su pokazala da su Hrvati pretežno slovenskog porekla, većina njih je odbacila sve teorije o ne-slovenskom poreklu Hrvata. Masovnije nego ikad u istoriji Hrvati danas ističu svoje slovensko poreklo. Dosta njih ide korak dalje i tvrdi da veliki deo Slovena potiče od Hrvata, da I2a-Din potiče iz Bijele Hrvatske itd. Jedan sa foruma.hr ima u potpisu 'Većina Slavena potječe od Hrvata, za navedenu činjenicu nisam kriv ja nego geni.' 😆

Пошто се биолошки базен Хрвата из БиХ испразнио а за друге југовиће Хрватска није довољно богата да их привуче у већем броју, почели су увозити радну снагу из Непала, Индије, Бангладеша, са Филипина итд. Радника из јужне и југоисточне Азије у Хрватској тренутно има неколико десетина хиљада, а њихов број се повећава из дана у дан.

Гомила расистичких коментара против тих људи од стране Хрвата:

https://www.alo.rs/vesti/drustvo/851377/ida-prester-oplela-po-sunarodnicima/vest

https://mondo.ba/Info/Region/a1269095/Nepalci-i-Indijci-Zagreb-nova-godina.html
Jesi li uopće pregledao taj video što si stavio i pročitao te članke?

Kaže moja majka kad je studirala u Rijeci u doba SFRJ videla je određeni broj crnčića u domu za nezbrinutu decu. Ta crnca deca su bila produkt ljubavi između crnačkih studenata i lokalnih cura koje nisu htele da ih odgajaju već su ih dale u dom. Pitam se koliko će biti socijalnih slučajeva u HR u narednim godinama koji će biti rođeni iz ljubavi Hrvatica i nepaliskih, bangladešanskih, indijskih i filipinskih migranata? :kokice::zblesav:

@Jugoslav Čvarak @suave @Sin_tisućljetne_kulture @DarkMoon

Kaže moja majka kad je studirala u Rijeci u doba SFRJ videla je određeni broj crnčića u domu za nezbrinutu decu. Ta crnca deca su bila produkt ljubavi između crnačkih studenata i lokalnih cura koje nisu htele da ih odgajaju već su ih dale u dom. Pitam se koliko će biti socijalnih slučajeva u HR u narednim godinama koji će biti rođeni iz ljubavi Hrvatica i nepaliskih, bangladešanskih, indijskih i filipinskih migranata? :kokice::zblesav:

Više se brini za Srpkinje nego za Hrvatice. Srpkinje dolaze na rad u Hrvatsku. A eto čitam da ti dolaze i kod vas raditi po Beogradu i svugdje. Tako da se više brini za Srbiju nego za Hrvatsku. Biti ćete još tamniji nego što ste sad. :mrgreen:

Nakon genetičkih i arheogenetičkih otkrića prethodnih godina koja su pokazala da su Hrvati pretežno slovenskog porekla, većina njih je odbacila sve teorije o ne-slovenskom poreklu Hrvata. Masovnije nego ikad u istoriji Hrvati danas ističu svoje slovensko poreklo. Dosta njih ide korak dalje i tvrdi da veliki deo Slovena potiče od Hrvata, da I2a-Din potiče iz Bijele Hrvatske itd. Jedan sa foruma.hr ima u potpisu 'Većina Slavena potječe od Hrvata, za navedenu činjenicu nisam kriv ja nego geni.' 😆
Samo se zezam, to je bila omiljena priča Hrvata u dvadesetom veku.:mrgreen: Ta i gotska teorija.

Nisu oni ni sad nešto previše slavenofili ali umesto da grade priču kako su različiti od Srba, sad, koliko vidim, idu sa pričom da ustvari Srbi ne postoje i da su Srbi mešavina Hrvata , Bugara, i Albanaca. Jedino što zasad nema I2a u genomima iz perioda rane hrvatske države.

Više se brini za Srpkinje nego za Hrvatice. Srpkinje dolaze na rad u Hrvatsku. A eto čitam da ti dolaze i kod vas raditi po Beogradu i svugdje. Tako da se više brini za Srbiju nego za Hrvatsku. Biti ćete još tamniji nego što ste sad. :mrgreen:
Mi imamo taj imerijalni shift, mi smo navikli da integrišemo u svoj nacionalni korpus različite etnikume. Vi Hrvati ste još kmeti zatvoreni u svoje seoske okvire pa je Tuđ-man svako ko nije iz vašeg sela:mrgreen:

Jedna Hrvatica koju znam sa drugog foruma kaže da je njena prijateljica bila u vezi sa migrantom iz Bangladeša te ostala trudna i rodila sina. Otac migrant je otišao za Nemačku, a ona sad sama odgaja malog. Ova što je to ispričala kaže da je kuma malom i da je sigurna kako će odrasti u hrvatskom duhu.

Sad si me podsetio, ima jedna hrvatska drama (mada je pravljeno kao komedija ali Hrvati nemaju smisla za humor) kad se mlada Hrvatica vreća iz Nemačke sa malim Kinezom u stomaku u svoje selo u Imotsku krajinu pa imaju problem kako to da objasne ocu porodice. Šovinistička farsa za nova vremena u Hrvatskoj:mrgreen:

Sumnjam, jer da jesi vidio bi da nema govora o tome. Lijepo su rekli da osim tog jednog ili dva incidenta nije bilo nikakvih problema i da su ti strani radnici i više nego zadovoljni sa Hrvatskom i Hrvatima.
Da rekli su, tako je za sad. Ali Azijata će biti sve i više i lokalci će se početi češće sukobljavati s njima. Ipak su to dva različita sveta.

Jedna Hrvatica koju znam sa drugog foruma kaže da je njena prijateljica bila u vezi sa migrantom iz Bangladeša te ostala trudna i rodila sina. Otac migrant je otišao za Nemačku, a ona sad sama odgaja malog. Ova što je to ispričala kaže da je kuma malom i da je sigurna kako će odrasti u hrvatskom duhu.
Ako je to istina, to je jedan slučaj, ali nekako sam skloniji vjerovati da si to izmislio.

Можда је Пленковић марионета западних глобалистичких центара моћи који су му наредили да напуни Хрватску са Азијатима. Међутим Хрватској стварно фали радна снага и увоз Азијата је под тим велом. У задњих 10-15 година неколико стотина хиљада Хрвата (углавном младих људи) је отишло на запад, зато Хрватској фали 400.000 радника који ће бити надомештени углавном Азијатима. Без увоза радне снаге хрватска економија би колабирала.
Nema više Srba da čuvaju vojnu granicu i obradjuju zemlju.

HDZ hrvatinama najpametnije bi bilo da vrate Srbe tamo gde su živeli i svakog ponaosob poljube u du*e, daju im pokrajinu i autonomiju.
Veruj da bi im se to više isplatilo na duže staze. ;)

Da rekli su, tako je za sad. Ali Azijata će biti sve i više i lokalci će se početi češće sukobljavati s njima. Ipak su to dva različita sveta.
Zašto bi se sukobljavali. Neka stranci poštuju propise i državu i neće biti nikakvih problema. Uostalom to što su došli na Trg i da nije bilo nikakvih problema dokaz je da su oni prihvaćeni i da su ljudi prihvatili njih!
Jesu li bili kod vas na Trgu na dočeku?

Zašto bi se sukobljavali. Neka stranci poštuju propise i državu i neće biti nikakvih problema. Uostalom to što su došli na Trg i da nije bilo nikakvih problema dokaz je da su oni prihvaćeni i da su ljudi prihvatili njih!
Ček samo da se malo nakupe i razmnože

Uostalom to što su došli na Trg i da nije bilo nikakvih problema dokaz je da su oni prihvaćeni i da su ljudi prihvatili njih!
Mnogi Hrvatima je bilo oči što je bilo toliko puno sinova drugih rasa, kao da Islamabad a ne Zagreb. Neki kažu da Hrvata nije bilo više od 10%.

Nisam čuo da ih je bilo. Ako i jeste, onda nije puno. Da ih je bilo o tome bi se pričalo i pisalo kao što je slučaj sa Milanom, Zagrebom i brojnim nemačkim gradovima.

Afro-azijsko migranti imaju bar 3 prednosti u odnosu na domicijalne Evropljane. Imaju znatno veći natalitet, konstantno dolaze novi, i vlasti evropskih država u koje su došli ih štite i podržavaju.
Smejemo se jadnim ujacima nabrijanim na EU a to bi trebalo da nam bude škola

Back