Diskriminacija neozenjenih i neudatih osoba

To je subjektivni osecaj, nikad nisam cula da neko diskriminise neozenjene i neudate
pre diskriminisu udate i ozenjene jos ako imaju sitnu decicu ihahaj.
Nije diskriminacija ako ti neko kaze da ne mozes sve sama i da ti treba emotivni partner..
..verovatno vidi da ti nije dobro tako samoj pa pokusava da ti pomogne, da ti da vetar u ledja..
Covek moze da bude sve ali odsustvo drustva ga polako ubija..i to vide svi oko tebe samo ti ne vidis, prosto je to tako..
 
To je subjektivni osecaj, nikad nisam cula da neko diskriminise neozenjene i neudate
pre diskriminisu udate i ozenjene. Nije diskriminacija ako ti neko kaze da ne mozes sve sama i da ti treba emotivni partner..
..verovatno vidi da ti nije dobro tako samoj pa pokusava da ti pomogne, da ti da vetar u ledja..
Covek moze da bude sve ali odsustvo drustva ga polako ubija..
ovo je tačno...ili ga otera u namćorluk
 
Tu ima istine tj. diskriminacije...:lol:

Ljudi koji recimo imaju tetovaze po rukama, sakama, prstima tesko da ce dobiti posao
na nekom salteru banke ili slicno...znaci diskriminacijaaa....:D
Moja koleginica ima tetovaže po rukama do laktova i jednu na leđima.Na poslu i leti da se ne bi videle,mora nositi bluze sa rukavima do laktova, ma kakva god vrućina bila. Ali nije bila diskriminisana prilikom zapošljava ja,jer je posao dobila preko veze. Onako kako se inače zapošljava 80% kadrova u Srbiji.
Dok u inostranstvu 'ladno viđaš doktore koji su svuda tetovirani i to je ok.
 
Istina je velika da ljudi koji su sami bivaju gledani ispod oka tu i tamo. Velika vrednost se pruža životu u paru. A svi mi treba da živimo tako da nam je svaki dan ispunjen i vredan. Da dišemo punim plućima i što slobodnije moguće. Da budemo dobro i budemo dobri. Da prihvatamo ljude drugačije od nas. Da se cenimo i poštujemo pre svega kao osobe ili ličnosti a ne na osnovu ko je šta postigao, ko je gde putovao ili koliko je ko u ljubavi sa svojom decom. Život vredi sam po sebi i dat nam je. Toksične ljude je bolje izbeći. A još ih je bolje nad nešto, nadživeti, biti duhovno iznad njihovih toksina.
Svaki samac treba dobro da se drži. Kao da nije sam. Kao što i nije sam. Ljudi na sve strane. Ljudi u diskoteci he he, ljudi na formu, ljudi na poslu, u trolejbusu... Svuda postoji dobar čovek, ozloglašeni Sanšajn. Samo lagano, elegantno i duhovito.
 
Opominješ li da se smara ni sa drugim temama o putovanjima ako svi nisu zagrišeni pustolovi, o sportu ako neki ne prati, filmovima i serijama i muzici ako neko nema isti ukus, politici, noćnim izlascima, knjigama, kulinarstvu... Gde su tu granice pristojnosti?

Mene mnoge teme smaraju ali nikad nisam odreagovala sa aman dosta sa tim, smarate! što je praksa i na forumu ili suptilno upakovala "ja nikad ne čitam o tome, to preskačem". Mislim, koga briga šta mene smara.
Stvarno ne razumem tu vrstu opomena. Ima i finijih načina da se skrene razgovor. Ako umeš, ako ne umeš hbg, trpi. Mislim ne ti nego inače.
Pametno..nemoj pričati,možda ih boli to
 
Evo ja npr.doktor mi kaže da je bolje djete da nemam zbog jakih tableta koje pijem..mogu pobačaj napraviti
Ako boli boli svejedno, pričali ili ćutali o tome. Ja sam bila zahvalna svojim drugaricama kad je kod nas bila frka što su normalno nastavile da se ponašaju i što me nisu tretirale drugačije. Ja sam to shvatila kao veru u moje mentale kapacitete, da mogu da se nosim sa tim jer smo otvorene po mnogim pitanjima.
Žmu se ljutio kad odu, mislio je da treba da zaobilaze teme oko dece da me poštede. Meni je to bilo samo stvaranje tabua, kao tempirane bombe.
 

Back
Top