Diskriminacija muškaraca

Evo odgovora svim muškarcima koji su pod okriljem teme o diskriminaciji, izrazili svoje frustracije i negativne stavove o ženama. Hvala, ja sama se ne bih setila toga jer svet gledam kroz ljubav prema ljudima.
Koje proseravanje da tako upakujes kao da zene nisu ni za sta krive,sve smo mi istripovali zbog svojih frustracija,pa ne evo bas zelimo da pisemo o kurvvama iz picinog parka koje diskriminisu muskarce,moze?
 
Значи мушкарци су толико обезвређени и обесправљени, да нам се чак забрањује и да причамо о томе!
Ах, да, све под изговором "говора мржње", јер како би јелте гашење једне теме прошло?
И то све од мода који је, замислите, ЖЕНА!
...
И то не зато што ИМА говора мржње, већ зато што НАГИЊЕ ка истом?!
Nema ga, jer sam, pogodi, obrisala, editovala. Ako imaš pritužbe na rad moderacije, obrati se adminima ili supermodovima na pp.
Pričajte, o svojoj diskriminaciji, a ne da se ženama zabrani rađanje, da su sve žene glupe i zle i slično. Smatrate se pametnijim polom, a ne umete da razgraničite diskriminiaciju muškaraca i diskriminaciju žena, pa nadam se da me zafrkavate inače ću se jako zabrinuti.
Ja više neću pisati na ovoj temi jer nema svrhe.
Hvala bogu što oko sebe nemam takve muškarce.
 
Koje proseravanje da tako upakujes kao da zene nisu ni za sta krive,sve smo mi istripovali zbog svojih frustracija,pa ne evo bas zelimo da pisemo o kurvvama iz picinog parka koje diskriminisu muskarce,moze?
Možeš da napišeš primer, ta i ta žena je uradila to i to i ja sam se zbog toga osetio tako. A ne, žene su zle, glupe, nesposobne... Naravno da postoje primeri, navedi ih, ne piši uopšteno, prosto je.
 
Možeš da napišeš primer, ta i ta žena je uradila to i to i ja sam se zbog toga osetio tako. A ne, žene su zle, glupe, nesposobne... Naravno da postoje primeri, navedi ih, ne piši uopšteno, prosto je.
Pa da navodimo ih evo parovi,zadruga,jer ocigledno kakav je olos tu koji se gomila i mladima servira kao ispravno ponasanje,to je nesto najgledanije,sto mi ovde samo predocimo,znaci ako nigde nije cenzurisano,ne musko misljenje,nego ocigledno sto svi vide i podrzavaju,onda nemoj ovde da pretis uskracivanjem naseg misljenja nego se i dalje pravi blesava kako to gleda samo mali broj nekulturnih iznad kojih svi treba da budemo
 
Ma nemoj da se trudis, dzaba je.
Mislim toliko puta do sad je bilo da se ostave poruke koje su najagresivnije ali se pobrisu one koje mogu da pokazu kako je sve ufilovano i upakovano i samo se to moze pricati i tako razmisljati.
Posle se agresivne poruke, bas kao i primeri pijanca koji udari zenu uzimaju kao etalon muskarca , tako da svi mi muskarci koji nismo takvi zivimo sa etiketom da smo balkanci i primitivci, a oni koji jesu takvi , oni zive sa etiketom, ma dobar je on, kad nije onakav ili ovakav...voli njega njegova Ruza....
To je i formula...
Misljenje zena je oblikovano nekim drugim stvarima a ne objektivnim sagledavanjem i to objektivno je samo utisak i zvaka koje stalno guraju, pa prodje li prodje...

A ovako je svuda...
Tek ponekad se pretera toliko da se i njima zgadi...
Ali sve to ima i posledice, ne za svakog, nekome ovo nekome ono.
Bas kao kod vocnjaka, neko obere lepe jabuke a nije ni minut rada ulozio nego ide putem i merka i preskace ograde...

Zar nije oduvek lopov bolje prolazio od nekog ko ocekuje ako budem dobar dobicu dobro...?
 
Skoro sve zene koje me znaju profesionalno i privatno kazu sledece:
Tebe ko cuje prvi put, zgadi joj se, pomisli da si najgori od najgorih.
A posle ni traga onome sto je pomislila.
Jednostavno je neuparivo biti analitican, objektivan i adekvatan i korektan i javni govor.
Kad oci zena traze svaki atom i sitnicu da pronadju napad na sebe i onda to koristile da bi zahtevale nesto i neki dodatak ili zastitu , neku protekciju i razlicit tretman..

Muskarci u vecini su dovoljno glupi da ovo svaki dan ponavljaju i zato takav pristup i opstaje.
 
Nego da li onemogucavanje jave reci spada u diskriminaciju, po najnovijem?
Svi znate kad zene dodju na muski kutak pa krenu sa pljuvanje i otvaranjem tema, pa tu je nas ...x.s..d.. onaj cije se ime ne spominje.
I onda kad se redovno guta doza ismevanja i ruganja, ako se zeznes pa udjes u bilo kakvu pricu, nedaj boze dijalog, a debata je vez strogo zabranjena, onda krene rigorozno kaznjavanje...

Ali ne bi trebalo da se zalimo na to.
Tako je i u vezi politike, sve sto je patriotsko se odmah kaznjava kao politika, ili kao nacionalsovinisticko (ups rec sovinisticko upade)....
Ima li stvarno veze izmedju nacional sovinistickog i sovinistickog, jer ako ima, onda tema diskriminacije nije posledica zena kao voljnih osoba nego kao ono sto zovete sendvicarke....

P.S. Uzeo sam pretpostavku da je zabrana iznosenja licnog misljenja neka vrsta diskriminacije, bez obzira sto se neko nadje pogodjenim jer izjava protivureci sopstvenom misljenju o sebi.....npr mene strasno vredja kad mi kazu da sam los u kosarci u borbi 1 na 1, zabranio bih svakome ulazak na kosarkaski teren na godinu dana kad mi to kaze...
Navodim kao primer....neispunjavanja licnih smatranja o sebi kao tesku uvredu...mora svi da podrze moje misljenje inace........ministarka...
 
Cek dok ne pobrise sve.
Ulazi zenska na chat.
Kaze joj ala ste svi jadni i bedni, i glupi, a ja sam lepa.
Nadje se neko da joj kaze, cisto sumnjam , mora da si ruzna kao akrep.
I naravno popije ban.

Nesto nalik igranju u parku, kad devojcica dodje i jeste stvarno lepa i kaze,vi ste decaci glupi, a ja sam lepa....
Ako joj neki muskarac kaze da je ruzna, a nju pogodi, onda place i mama mama rekao mi da sam ruzna...

Samo naviknu muskarci na tu asimetriju, pa im ne smeta puno...
Ako vas ne mrzi, nacrtajte se na pocetku Kneza ili Kalemegdana i slusajte usred dana, ne noci, kakva je konverzacija izmedju m i z...
I pitanje je da li treba ici na privikavanje i na teze oblike vredjanja, posto glupane, stoko , svinjo i idiotu su vec toliko odomaceni da se koriste i kao izraz iz milja (iskreno , to mi je jasno, nema nista lepseg za zensko da nadje glupana, stoku , svinju i idiota koji joj odgovara na ostala 3 polja, krevet (uz navodjenje) , novac (uz sponzorisanje) i da joj ispunjava zelje (uz pomoc zakona)...

Kod mene licno ne vazi logika ako sam ti tri puta pretrpeo nesto da sad to postaje pravilo.
Niti vazi pravilo ako sam jednom pustio da me silujes nasiljem, da cu ti pustiti drugi put, bio zena ili musko...
Zacudo to muskarci shvataju, a zene (po onoj uzasnoj logici, ako jednom uradi , i drugi put ce da uradi , jer vec je uradila, sta ce jadna) niti shvataju niti prihvataju.
Jos te nabedi da si licemer sto neces da trpis....

Ali opet ne moze se drugacije nego da ih svatas kao malu decu koja su tri puta razmazenija i gora i zlobnija i zlokobnija od bilo koje meni poznate male dece.
Izuzetak je jedno deriste iz voza Bar BG, crnogorskih roditelja , zali boze roditelja sta mu pustaju da im radi.
 
Pa evo ti ona dinja proseratorka, prevodilac svakodnevnih splacina,zene su njom odusevljenje,kad je pogledas mozes samo da je zalis,kad je slusas budi bes u tebi ,kome ne dodje da je zavali,pajserka se fejk buta nakim izjavama i obavezno opici po muskarcima
Meni je bila zanimljiva dok je ismevala neke osobine, grebatorstvo npr, ali je postala dosadna sa feminizmom
 
Kako je to lepo kad cuje covek da nekog feminizam ili feminacizam pogodi samo kao dosada.
Umesto da se zene sad vise ispoljavaju, ispoljavaju se samo karakondzule dok obicna zena samo gubi vreme u tim angazovanjima oko duvanja i nadmetanja u spustanju muskaraca.
Ali nesvesno koriste recnik i manire feminacista, vrlo su nekulturne i vec im je tesko da primete koliko su utopljene u manir sprskog seljacko feminacisticke koalicije.
A ako pogledate socioloski psiholoski i filozofski , feminacizam i mora da ima neke slicnosti sa seljackom opcijom.
Sa gradjanskom ne moze da ima, ako za cilj ima razlicit tretman M i Z.
Preostaje fashizam i seljacizam...
Seljacizam je primitivno tumacenje tuk na luk, tj ona slika gde on i ona hodaju zajedno sretni i drze se za ruke, a njoj jedno oko sljiva, njemu jedno oko sljiva, uz natpis, nase slatke male grubosti.

Ovo pisem zato sto nije upotrebna vrednost tih sukoba kvalitet za M ili za Z, nego bas ovo , razbijanje i onemogucavanje opstanka gradjanske svesti i opcije..
Ne moze u blizini osobe koja je feminista ili feminacista imati postojanje gradjana, to je nespojivo...
A onda je samo pitanje sta ko tumaci kao nasilje ili kao diskriminaciju.
 
Hajde malo i na drugu stranu da bacimo pogled.
Zenama nije lako , uglavnom im je puna glava mislima o sebi i kako da se sto bolje ovajde za ovo ili prezive ono, ili pucaju na veliko pa muka, nikad mira, a ne dolazi pomoci koliko u bajkama ili dok je bila tajina cerka...

I onda, kao tako povrsno i sebicno egocentricno usmerene , nemaju one vremena ni percepcije da posmatraju stvari shire...
Najshire sto mogu da posmatraju je sazaljenje kad vide tudju bol, fizicku bol ili nesto sto ih podseca na to.
Tad su izvan svog ogledala.

Mozda je uvod ruznjikav, ali je dobar polaz za sledece.
Zamislite takvu gomilu razlicitih ili klonova zenskih osoba kako posmatraju muskarce koje tumace isto kao sto tumace zene, znaci usmerene ka mediokritetu i zajednickoj mogucnosti ili obezbedjenju.Frontalno.

Kako onda takva zenska osoba da razume pojam DISKRIMINACIJA muskaraca, kad je svakodnevno slusala pojam DOMINACIJA muskaraca, a cini joj se da se nista nije promenilo znacajnije.
I nije.Jos je i gore i bice i gore.

Upravo zbog svrstavanja muskaraca kao jedno , kao sto zena zene posmatra kao jako grupisanu grupu nepovezanih ali grupisanih pojedinki (sto i jesu zbog frustracione i mediokritetne usmerenosti) svakoj zeni je uzasno tesko da prihvati da je cesto ili da je uopste moguce da muskarac bude istovremeno i dominantan u svetskim merilima i diskriminisan u tim svetskim razmerama...

Jednostavno muskarac joj je i politicar i krimos ali i ovaj kulturiska sto precutkuje dosta i gleda svoja posla na ulici.
Kao sto je stvoren refleks da je zena zena cim joj se ukaze prilika, ona to pripisuje i muskarcima.

Ali tako misle samo khm khm khm....ovo ne smem da kazem kakve zene, ali nisu po meraku ove iz video sto opisuje kakve zene muskarci moraju da cuvaju ako naidju na njih.
I uzasno velika vecina su...
Svi ste vi isti je moto.
Medjutim kad muskarci koji nisu srednjoskolci kazu sve su zene iste, iako imaju mnogo vise argumenata za to , ne misle to na isti nacin.
Misle na nacin seksualnosti i uticaja seksualnosti na ponasanje i odluke zena....Misle na potcinjenost seksualnom delu svog bica i animalnosti, koja je mogu reci prirodna bolja varijanta za ulogu zene u nasoj ljudskoj vrsti.
Cak ako pitate takve muskarce, cak i neke koji izgledaju ostrasceniji sta misle pod tim, uglavnom cete cuti primedbe na zensku logiku selekcije, tj nedoslednosti selekcije sto je odlika ili hormona ili seksualnosti ili frustracione prirode tipa daj sta das.
Vecina njih ne veruje u istu posvecenost zena ka zlobnom osvetoljubivom ili sadistickom cinjenju ka drugima a narocito ka muskarcima...
A kazem posvecenost usrednjavanju jer se tako dobija precutna dozvola sredine za cinjenje raznih zala kod zena je mnogo vise izrazena.

Ali je na zalost izrazena i ta oportuna priroda po pitanju svesti, te je zeni prilicno tesko, a nekima i nemoguce da procitaju makar i jedan list necega sto bi im interno dovelo do teskoce da ponovo cine sebicne stvari i demagogije i iskoristavanja koja nisu nimalo fer ni ljudska, jer bi bile svesne da to cine....dok je carobna rec NE CINIM TO (svesno).

Zato imate izrazenu naviku zena da guraju mnoge stvari pod tepih.
Da pridikuju drugaricama za ono sto cak mozda i malo vise cine one same i nekad je cak to kod drugih reakcija blage osvete prema toj zeni.

Podsvesno je raj za zensko zadovoljstvo....bilo ono strastveno ili pakosno....
 
Hajde malo i na drugu stranu da bacimo pogled.
Zenama nije lako , uglavnom im je puna glava mislima o sebi i kako da se sto bolje ovajde za ovo ili prezive ono, ili pucaju na veliko pa muka, nikad mira, a ne dolazi pomoci koliko u bajkama ili dok je bila tajina cerka...

I onda, kao tako povrsno i sebicno egocentricno usmerene , nemaju one vremena ni percepcije da posmatraju stvari shire...
Najshire sto mogu da posmatraju je sazaljenje kad vide tudju bol, fizicku bol ili nesto sto ih podseca na to.
Tad su izvan svog ogledala.

Mozda je uvod ruznjikav, ali je dobar polaz za sledece.
Zamislite takvu gomilu razlicitih ili klonova zenskih osoba kako posmatraju muskarce koje tumace isto kao sto tumace zene, znaci usmerene ka mediokritetu i zajednickoj mogucnosti ili obezbedjenju.Frontalno.

Kako onda takva zenska osoba da razume pojam DISKRIMINACIJA muskaraca, kad je svakodnevno slusala pojam DOMINACIJA muskaraca, a cini joj se da se nista nije promenilo znacajnije.
I nije.Jos je i gore i bice i gore.

Upravo zbog svrstavanja muskaraca kao jedno , kao sto zena zene posmatra kao jako grupisanu grupu nepovezanih ali grupisanih pojedinki (sto i jesu zbog frustracione i mediokritetne usmerenosti) svakoj zeni je uzasno tesko da prihvati da je cesto ili da je uopste moguce da muskarac bude istovremeno i dominantan u svetskim merilima i diskriminisan u tim svetskim razmerama...

Jednostavno muskarac joj je i politicar i krimos ali i ovaj kulturiska sto precutkuje dosta i gleda svoja posla na ulici.
Kao sto je stvoren refleks da je zena zena cim joj se ukaze prilika, ona to pripisuje i muskarcima.

Ali tako misle samo khm khm khm....ovo ne smem da kazem kakve zene, ali nisu po meraku ove iz video sto opisuje kakve zene muskarci moraju da cuvaju ako naidju na njih.
I uzasno velika vecina su...
Svi ste vi isti je moto.
Medjutim kad muskarci koji nisu srednjoskolci kazu sve su zene iste, iako imaju mnogo vise argumenata za to , ne misle to na isti nacin.
Misle na nacin seksualnosti i uticaja seksualnosti na ponasanje i odluke zena....Misle na potcinjenost seksualnom delu svog bica i animalnosti, koja je mogu reci prirodna bolja varijanta za ulogu zene u nasoj ljudskoj vrsti.
Cak ako pitate takve muskarce, cak i neke koji izgledaju ostrasceniji sta misle pod tim, uglavnom cete cuti primedbe na zensku logiku selekcije, tj nedoslednosti selekcije sto je odlika ili hormona ili seksualnosti ili frustracione prirode tipa daj sta das.
Vecina njih ne veruje u istu posvecenost zena ka zlobnom osvetoljubivom ili sadistickom cinjenju ka drugima a narocito ka muskarcima...
A kazem posvecenost usrednjavanju jer se tako dobija precutna dozvola sredine za cinjenje raznih zala kod zena je mnogo vise izrazena.

Ali je na zalost izrazena i ta oportuna priroda po pitanju svesti, te je zeni prilicno tesko, a nekima i nemoguce da procitaju makar i jedan list necega sto bi im interno dovelo do teskoce da ponovo cine sebicne stvari i demagogije i iskoristavanja koja nisu nimalo fer ni ljudska, jer bi bile svesne da to cine....dok je carobna rec NE CINIM TO (svesno).

Zato imate izrazenu naviku zena da guraju mnoge stvari pod tepih.
Da pridikuju drugaricama za ono sto cak mozda i malo vise cine one same i nekad je cak to kod drugih reakcija blage osvete prema toj zeni.

Podsvesno je raj za zensko zadovoljstvo....bilo ono strastveno ili pakosno....
Predugačko mi ovo za čitanje al moram da dođem da reagujem kad sam videla da na temi za diskriminaciju muškaraca postuje neko kome je nik umri muški pfahahaha
 
Predugačko mi ovo za čitanje al moram da dođem da reagujem kad sam videla da na temi za diskriminaciju muškaraca postuje neko kome je nik umri muški pfahahaha
ako si mu rekla
1575537703357.png
 
Meni je dovoljno da odem u opstinu ili bilo koju drugu instituciju, tipa da registrujem kola, izvadim licnu kartu. Evo pre neki dan, cekamo nas troje u redu... br 3 znaci troje. I cekam jedno 45 minuta. Kada sam usao, u kancelariji njih (izbrojao sam) sestoro. Sve zene, Ova jedna nesto za papirima, ova druga sedi za stolom i nesto kao prelistava ali nije okrenula stranu sve vreme kako sam bio tamo, ovu trecu nisam mogao da vidim bila mi iza ledja, ali sam je dobro cuo kako cavrlja sa ove ostale 3 koje su dosle iz neke druge kancelarije. I to su one price: E kad bi se ja udala, e dosla ova sto prodaje mindzuse, hoces da odemo da vidimo i td. Naravno ova jedina sto radi, kako sam usao kazem : Dobar dan. Ni jedna da se okrene, samo ova nesto mrko pogledala u fazonu predji na stvar da te ne prijavim za uznemiravanje.
 
To je drugo. To ti je srpski mentalitet da ako ne pravis buku, znaci dobro ti je, nema tu obzira da li ti trosis svoje vreme, da li ti dan traje 24h ili mozda 72h, srbi i srpkinje su poznati po toj bezobraznosti i bezocnosti, a neprofesionalnost je tu tek sitnica. I uzivaju u njoj.
Slicno ti je u bankama, svim institucijama sa redom, smatra srpski menadzment. Oni kazu da je potpuno neracionalno ako red nije ispunjen sa bar 7-14 osoba koje cekaju, jer bi se onda javljali trenuci praznog hoda salterskih sluzbenika, te se to smatra slabim menadzmentom u Srbiji , ko ebe gradjane i njihovo vreme.
A sa druge strane su gradjani koji obozavaju okupljanja u redu , citaj penzosi ali i neki mladjih godista, a mozda su i oni penzosi, ne znam.
 
Nego , ajd da razmotrim pitanje kakav covek moras da budes ako hoces da dobro zaradjujes u danasnjem ekonomskom svetu.
Mozes li da budes mekan, dzentlmen, finjak, naivan.
Ili ces da budes agresivan, na prvu loptu, bezobrazan, neosetljiv i vrlo prilagodljivog morala koji ulepsavas demagogijama PR floskula, tj radis ono sto moras, a objasnjavas sve preko tvoje predane zelje da sto vise ucinis za neku rec zvanu trziste, za neku rec zvanu drzava i inace crkavas da unapredis proizvodnju tamo gde si, a ne nesto od cega ti imas koristi.

A posto su zene okrenute takvim muskarcima, kakve ce one muskarce postovati?
Kakva ce pravila igre prihvatiti?
Kako ce posmatrati svakog ko joj je u blizini, ako joj je bitan, ako joj je nebitan?
Hoce li imati fino misljenje o nekome ko ne ispunjava moderne norme potrebne za uspesnost u biznisu?

Jeste li ikad videli zenu koja je sa nasilnikom, da li pravda njegove postupke prema ostalima?
Da li mozda i stvara sama dogadjaje nasilnistva prema drugima?
 
meni je zabrinjavajuće što su žene ubedjene da je bilo kakva diskriminacija muškaraca teoretski nemoguća
Pre će biti da su jako neosetljive na loše stvari koje se dešavaju drugima.Na primer, ako moraju da trpe verbalno maltretiranje od strane drugih žena, one jako eksplozivno i nekontrolisano reaguju dok za nas smatraju da treba to da trpimo i da smo neosetljivi na nakaradne igre rečima.Pa onda laganje, razne vrste manipulacije, huškanje dece u porodici protiv oca...a zakon ne sankcioniše takav verbalni teror, lopovi advokati, sudije i tužioci neće da traže dodavanje u zakone krivičnih i prekršajnih dela koje čine žene.Trpljenje takvih idiotluka degradira naš mentalni sklop a psihička degradacija povlači za sobom i fizičku.
 

Back
Top