Diskriminacija muškaraca

Red

ishchashena
Moderator
Poruka
61.869
Mozda i jeste tako ali par zena koje bih rado spomenuo da smem se mesaju u svaku temu tako da se to mnogo vise vidi izgleda da se na temama gde su moderatori muskarci prica slobodnije i da se ne pecaju na sve zivo pa se ni ne primecuje ko je moderator
Ja lično mislim da vas najviše zaboli kad vas edituje, briše ili kažnjava žena, pa nije do žena, do vas je.

gost 386492

Poznat
Poruka
8.208
Ja lično mislim da vas najviše zaboli kad vas edituje, briše ili kažnjava žena, pa nije do žena, do vas je.
Znas kako neka zena kad napise recimo muskarci su stoka pocne rasprava o tome a kad napisem za zene da su sponzoruse obrisu mi poruku jer kao nije dozvoljeno vredjanje. Ne mogu da se nose sa tim da nesto imas protiv njih a sa muskarcima moze da se prica, i to ima nekih muškaraca koji su posebno slabi na te teme o zenskoj ravnopravnosti i zenama generalno ne smes nista da napises sem da hvalis a i svaki komentar gledaju cak i one koji nisu ni toliko negativni treba nekad cuti i drugu stranu

Poslednja izmena od moderatora:

gost 386492

Poznat
Poruka
8.208
i jos nesto, ako napisem nesto za zene ne moze da se gleda kao vredjanje jer nije upuceno direktno ni jednoj a kad mi neka od njih napise ti si takav i takav onda taj isti moderator cuti jer mu to odgovara a verovatno se i druze privatno ne bi me cudilo

S1MCRO

Elita
Poruka
15.472
Svrha teme je da ukaže da sem diskriminacije žena, koja niko ne dovodi u pitanje, postoji i diskriminacija muškaraca i da nju podjednako sprovode i muškarci i žene.

To što muškarac može i treba da bude džentlmen i prihvati na sebe neki prljav i fizički zahtevniji ad hoc posao ne znači da treba da bude tretiran kao manje vredan i da mu takav posao bude stalno dodeljivan jer su svi ostali zaposleni u firmi žene. Da nije njega, ko bi to radio? Pa naravno one. Dakle, one su fizički u stanju da obave taj posao ali se smišljeno on gura u vatru a one bivaju pošteđene.

Naravno, ima još primera, ovo je samo jedan od njih. Recimo, ako žena poslodavac ili predstavnik poslodavca bira između muškog i ženskog kandidata za kancelarijski posao, vrlo verovatno će da izabere ženu jer joj negde u podsvesti stoji da će sa njom imati više tema za razgovor, dok ovaj može da se snađe i na nekoj građevini. To je jednostavno nepošteno prema muškarcima.

gost 386492

Poznat
Poruka
8.208
Svrha teme je da ukaže da sem diskriminacije žena, koja niko ne dovodi u pitanje, postoji i diskriminacija muškaraca i da nju podjednako sprovode i muškarci i žene.

To što muškarac može i treba da bude džentlmen i prihvati na sebe neki prljav i fizički zahtevniji ad hoc posao ne znači da treba da bude tretiran kao manje vredan i da mu takav posao bude stalno dodeljivan jer su svi ostali zaposleni u firmi žene. Da nije njega, ko bi to radio? Pa naravno one. Dakle, one su fizički u stanju da obave taj posao ali se smišljeno on gura u vatru a one bivaju pošteđene.

Naravno, ima još primera, ovo je samo jedan od njih. Recimo, ako žena poslodavac ili predstavnik poslodavca bira između muškog i ženskog kandidata za kancelarijski posao, vrlo verovatno će da izabere ženu jer joj negde u podsvesti stoji da će sa njom imati više tema za razgovor, dok ovaj može da se snađe i na nekoj građevini. To je jednostavno nepošteno prema muškarcima.
Zene mnogo koriste sve to nece da ponesu nesto od 3kg kao one su zene pa sta ako si zena nisi mrav ima zena koje dizu tegove tako da ne mogu da kazu da one ne mogu neki malo tezi predmet i gomila slicnih stvari ima

Red

ishchashena
Moderator
Poruka
61.869
Dragi muškarci, prestanite da pišete o moderatorima, znate da Pravilnik to brani, zato vas sad podsećam, da ne bude posle da vam je neka žena brisala postove. Kasnije ću sve da iščitam detaljno, sad nemam vremena, pa ću editovati ako budem smatrala da treba.
A vi lepo pišite te primere gde ste se osetili diskriminisano, ofc, bez vređanja.

Nego, jel su žene diskriminisane u Crkvi? Ne postoji ženski pop, tj. popadija nije pop već žena od popa...

georgejune

Starosedelac
Poruka
189.858
Dragi muškarci, prestanite da pišete o moderatorima, znate da Pravilnik to brani, zato vas sad podsećam, da ne bude posle da vam je neka žena brisala postove. Kasnije ću sve da iščitam detaljno, sad nemam vremena, pa ću editovati ako budem smatrala da treba.
A vi lepo pišite te primere gde ste se osetili diskriminisano, ofc, bez vređanja.

Nego, jel su žene diskriminisane u Crkvi? Ne postoji ženski pop, tj. popadija nije pop već žena od popa...
ja sam samo ovde diskriminisan,jer uzivo kad isto ovako odgovorim bez vredjanja sustinski svaka podvuce rep jer nema cime da reaguje,zato pominjemo vas koje brisete i kaznjavate,a ostale imaju muda iza ekrana su sigurne,ne mislim da smo jaci uzivo pa ne odgovore,nego prosto ovde vas ne moze niko spreciti da se od misa napravite slonom i samozvanim psihologom

Metronomy

Buduća legenda
Poruka
35.820
Raznih diskriminacija postoji uvek, neke su precutne neke bezobrazne...primer koji si naveo na poslu je skoro normalan na "muskim" poslovima, tacnije tamo gde su muskarci vecina. Recimo ako su dve zene i 8 muskaraca, zenama se daju poslovi nekih evidencija i drugog piskaranja, pa nikad ne nauce posao, posle ne mozes ni da ih teras jer nemaju pojma. Pri cemu, tako neizvezbane i nesposobne glume zamenika sefa, kao i neke sekretarice koje bolje znaju sta treba nego onaj koji je strucan.
Najvece diskriminacije su tamo gde ima mnogo zena, pa ako zalutas u sud ili na medicinu, zene imaju popuste tipa cekanja ili vece paznje. Ako, ne daj boze imas sudjenje protiv zene, desava se isto ko na ovom forumu, kompletan zenski korpus je protiv tebe, ovde iskljucujem sudije i lekare, kojima je cesto muka od zena, pa tu prolazis pristojno.

Red

ishchashena
Moderator
Poruka
61.869
Ovako ćemo, svi da pogledate svoje kazne, pa neka se jave oni koje sam kaznila na ovom pdf-u, onda ćemo pričati o tome. Pošto nema takvih koliko se sećam na ovoj temi, sve primedbe na rad bilo kog moderatora pošaljite superima na pp. Ako se ovde ne vratite na temu i to na fin način, shvatiću temu kao mizoginiju i komentarisanje rada foruma, pa samim tim zaključati.
Činjenica je da se ne ponašate zrelo, to što vas je neka/svaka žena vređala i/ili posmatrala kao nižeg od sebe, možda nije do žena.