Diskoteke

K

Katarina

Gost
Sve ove teme do sada nisu bile lose,ali ipak zelim da cujem ,,strucno,, misljenje o diskotekama.Sta vi mislite o njima ,da li ih u vasem gradu ima dovoljno,koje su njihove prednosti,a koje mane????
Sto se tice mog misljenja,ja mislim da su to mesta gde mozes da se izigras i napijes do mile volje,smuvas neku ribu na jedno vece i tako,znaci nista dobro...
 
Obozavam discoteke!Jednostavno ne bih mogla bez njih.Ali sve sto je cool,ima i svoje lose strane kojih smo svi mi manje vise svjesni(kao mac sa dvije ostrice)! 8) :twisted:
 
i ja ih nevolim iz istog razloga jer u vecini se pusta nasa pop i jos neka sranja :(
__________________________
SlipKnoT 4e\/er

You fu*kin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Sh*t you call a heart...
:evil:


_________________
www.cs-centar.net
_________________
 
pa za mene diskoteka jedino kada se napravi dobra TECHNO zurka inace su za mene neka mirnija mesta bez puno ljudii sa svojim drustvom~! nebi sebe mogla da zamislim na nekom takvom mestu sa TAKVOM muzikom,mada,moram priznati,da je vecina diskoteka lepo uredjena.. :?
 
''Now it’s time to dance The discoteque is far, but i can hear the rhythm So now i stop my car I’m going to the bar And finally start Dancing all around Please, take my hands And bring me to the moon we're flying together you make me feel so fine and now i’m gonna tell you you are the only one i want you tonight''

.''it’s the power of pleasure
the feeling i need
to the disco
on the dancefloor
so welcome to my life
if you wanna move
this is time to make a party..''

the power of pleasure dj carpi :heart:

:lol:
 
Ja sam za ovu

mаlo pivo 0.3, а koštа dа sаčuvа tе bog
nаmontirаni kеlnеri, zа stolovimа snobovi
fеnsi, fеnsi klubovi, o kаko sаmo mrzim ih
gomilа fеnsi pozеrа, ubiја fеnsi muzikа

RЕF - fеnsi klubovi nisu zа ljudе kаo što smo mi

plаtiš puno, dobiјеš mаlo, niје to zа ljudе kаo mi
mi smo stokа i zа nаs је drаgstor, а nе fеnsi klubovi
modеrno oblаčеnjе, u trеndu izrаžаvаnjе
аko sа visinе glеdаš ljudе ti, ondа im sе pridruži
 
Ja sam za ovu

mаlo pivo 0.3, а koštа dа sаčuvа tе bog
nаmontirаni kеlnеri, zа stolovimа snobovi
fеnsi, fеnsi klubovi, o kаko sаmo mrzim ih
gomilа fеnsi pozеrа, ubiја fеnsi muzikа

RЕF - fеnsi klubovi nisu zа ljudе kаo što smo mi

plаtiš puno, dobiјеš mаlo, niје to zа ljudе kаo mi
mi smo stokа i zа nаs је drаgstor, а nе fеnsi klubovi
modеrno oblаčеnjе, u trеndu izrаžаvаnjе
аko sа visinе glеdаš ljudе ti, ondа im sе pridruži

Izvini brate ali to ti je kapitalizam...Kod mene u selo ima jedan jedini splav i tu dodju one klinke 12 godina i hoce da ga primaju,ne znas dal joj ono suknja ili gace...I dodju one matorke od 30+ i muvaju ove klinje od 15-16...I jedna takva dosla sa muzem i dovatilo 5 takvih klinaca i ubili joj muza na mrtvo ime,zato sto im samo rekao da je zena udata za njega i da nije za muvanje...
I ko da zabrani toj decurliji da dolazi na splav kad samo ta deca i dolaze tamo? Kako ce splav ostvariti profit,opstina ubrati porez od njega,a jos i predsednik opstine je suvlasnik splava...Sve je to povezano...Kapitalizam je komercijala,dok je socijalizam bas zbog te nekomercijalnosti bio omrazen...
PS.Splav il' diskoteka isto mu dodje kad si ovako u nekoj selendri tako da samo prebacite pricu iz splava u diskoteku...
 
U Arilju imaju dve diskoteke i ni jedna ne moze da radi dobro dok je ova druga otvorena. Tacnije, uvek je jedna puna da ne moz' da se udje a druga prazna. I tako jedna radi fino, ova druga se zatvori, a onda se otvori i bude kao svecano otvaranje, pa se onda ona uvek puni a ova druga je prazna, pa se onda ova druga zatvori pa se otvori, kao nesto renoviraju pa je onda svecano otvaranje i tako u krug.
U principu ne idem tako cesto. Prosle subote sam bila, izgurali su me kao stoku, bilo je +50 i nevaspitanih ljudi kao zivine. A sta drugo da ocekujes.
Odem s vremena na vreme. Proslu subotu sam otisla zato sto je drugarici bio rodjendan pa smo izasli, i moram da priznam da je bilo fino zato sto sam bila u super drustvu i zato sto su mi i drugarice bile vesele.
I dobila sam ruzu od drugarice (mada sam to na nekoj drugoj temi vec pomenula).
 
St/ranje?:eek:U proseku 3 ili 4 kvalitetna rejva godišnje(od kojih je najznačajniji u Vrnjačkoj Banji,al' nije mi teško ni tamo da skoknem)i ponekad dođu raste iz komšijske nam Makedonije...Da budem kratak,živi se i čeka mesecima na takve žurke.Uzevši čak i to u obzir,nikad ne bih menjao moje Kraljevo za Beograd.:heart:
 
kad idemo da se napijemo prvo u dragstor po pivo,viski,votku...pa se naroljamo e onda u diskoteku/klub uzmemo po 2 ture i svi komirani .....mnogo jeftinije nego doci trijezan u diskoteku pa se tu naroljati :mrgreen:
 
kad idemo da se napijemo prvo u dragstor po pivo,viski,votku...pa se naroljamo e onda u diskoteku/klub uzmemo po 2 ture i svi komirani .....mnogo jeftinije nego doci trijezan u diskoteku pa se tu naroljati :mrgreen:

To je tacno.Ne treba ni ici u diskoteku.JER MI SMO IZNAD SVETA I NAS JE GOMILA TRENUTNO I STALNO ISPRED DRAGSTORA.POSAO I SKOLA NAS NE ZANIMA JER MI SMO STOKA ISPRED DRAGSTORA.GREBANJE ZA PIVO,GREBANJE KAD PUSIMO,GREBANJE KAD DUVAMO ISPRED DRAGSTORA! :)
 

Back
Top