dishite dooboko iako vam je kratak Fitilj

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

gost 224104

Elita
Poruka
20.630
Da vam kazhem tjao i da zalupim vrata goozicom

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

netje me biti mjesec dana dishite duboko :bye::bye::bye::bye:

i da pitam da li vishe iebete kad ste kod kutje ili kad odete na godishnji?

a?

koffer.gif

E, Paranormalna, ti prava balkanska duša sa zapadnjačkim idejama :D
Recimo, meni je prošao godišnji ( ostao mi tek koji dan, sića od dana u šteku), bila sam za tih 20 dana 2 puta u inostranstvu, ono odmor baš-ali nisam postavila temu o tome. I sada samo retki znaju da sam sunčala extremitete, jesam li seljanka?

Recimo, meni je prošao godišnji ( ostao mi tek koji dan, sića od dana u šteku), bila sam za tih 20 dana 2 puta u inostranstvu, ono odmor baš-ali nisam postavila temu o tome. I sada samo retki znaju da sam sunčala extremitete, jesam li seljanka?

e iebiga nishta ti nevjerujem dok nepostavish sliku sa traktorom

:)

e iebiga nishta ti nevjerujem dok nepostavish sliku sa traktorom

:)

Nemam traktor ( ali imam GMO Milku), ali ako bi se neki moj fejs frend ili frend uopšte, založio za mene, da potvrdi, kako sam bahato turala fotke na fejs, da svi znaju ( ne golišave, diskretan ugao nes kafe koju pijem na ležaljCCCi, ništa toples) bila bih mu do veka zahvalna kao zaštićenom svedoku.
Tako da znaš, čak i mi iz Srbije letujemo kojekude.

Nemam traktor ( ali imam GMO Milku), ali ako bi se neki moj fejs frend ili frend uopšte, založio za mene, da potvrdi, kako sam bahato turala fotke na fejs, da svi znaju ( ne golišave, diskretan ugao nes kafe koju pijem na ležaljCCCi, ništa toples) bila bih mu do veka zahvalna kao zaštićenom svedoku.

sigurno ti muz biznismen ili imash jakog tatu

pa ok je to

čujem da su neke slike pobrisane zbog preopterećenosti servera :rumenko:

Jako si zanimljiva persona.
Mozemo se upoznati ?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back