Direktno iz skupstine, 3 miliona eu iz vojske otislo sportistima. . .

Како зашто? Зато што су се Хрвати и шиптари удружили, и спремају се да нас нападну, а ми ћемо се бранити са серБском војском, и зато новац пребацујемо спортистима и "културишкама". :namcor:
Znači crno nam se piše kad nas dohvati trilaterala Tirana - Zagreb - Sofija
 
Taj bošković je obican diletant i neznalica ili je jednostavno podmukao.
Vojska oduvek svuda sponzoriše sport jer su sportisti izuzetno cenjen profil za vojsku ljudi a i vojska oduvek ima i svoje sportske aktivnosti...
No objasnjavati aktivistima koji imaju nalog da pišu protiv drzave i vojske je izlišno...
Da podsetimo "Crvena Zvezda" je pandurski a "Partuzan" vojni klub
 
Taj bošković je obican diletant i neznalica ili je jednostavno podmukao.
Vojska oduvek svuda sponzoriše sport jer su sportisti izuzetno cenjen profil za vojsku ljudi a i vojska oduvek ima i svoje sportske aktivnosti...
No objasnjavati aktivistima koji imaju nalog da pišu protiv drzave i vojske je izlišno...
Jedan od sns-trovackih komentara?

Poslanik u Skupstini valja ima pravo da postavlja pitanja? Nazalost na ta pitanja nema odgovora?
Vidi, vojska pomaze sportiste, kao 3 miliona eu neka sica za nasu vojsku? Bas kao nekada u SFRJ.
Zar ne treba minstarstvo kulture da dobija neki novac, ili treba VS da ga finansira?
I to bas sada kada nam ujedinjeni neprijatelji iz okruzenja prijete invazijom?
 
Jedan od sns-trovackih komentara?

Poslanik u Skupstini valja ima pravo da postavlja pitanja? Nazalost na ta pitanja nema odgovora?
Vidi, vojska pomaze sportiste, kao 3 miliona eu neka sica za nasu vojsku? Bas kao nekada u SFRJ.
Zar ne treba minstarstvo kulture da dobija neki novac, ili treba VS da ga finansira?
I to bas sada kada nam ujedinjeni neprijatelji iz okruzenja prijete invazijom?
:super:
 
Jedan od sns-trovackih komentara?

Poslanik u Skupstini valja ima pravo da postavlja pitanja? Nazalost na ta pitanja nema odgovora?
Vidi, vojska pomaze sportiste, kao 3 miliona eu neka sica za nasu vojsku? Bas kao nekada u SFRJ.
Zar ne treba minstarstvo kulture da dobija neki novac, ili treba VS da ga finansira?
I to bas sada kada nam ujedinjeni neprijatelji iz okruzenja prijete invazijom?
Naravno da ima pravo da posravi pitanje ali pitanje na žalost gladi: "koj moj u kulturu?"
 
Zato su sredstva od 3 miliona eu, namjenjena za obnovu sluzenje vojnog roka, prenacena ministarstvima sporta i kulture?
Zar nije sns vrhovni komandant izdao naredbu o osposobljavanju vojske za obnovu sluzenja vojnog roka?


Nema ko da sluzi taj vojni rok.

Ne poznajem bas nijednog roditelja koji ima makar i u peti nameru da posalje sina u vojsku.

Vlast svesno izgovara gluposti dok se na ulici brani najprizemnijim oruzjem - cistim kriminalom.
 
Jedan od sns-trovackih komentara?

Poslanik u Skupstini valja ima pravo da postavlja pitanja? Nazalost na ta pitanja nema odgovora?
Vidi, vojska pomaze sportiste, kao 3 miliona eu neka sica za nasu vojsku? Bas kao nekada u SFRJ.
Zar ne treba minstarstvo kulture da dobija neki novac, ili treba VS da ga finansira?
I to bas sada kada nam ujedinjeni neprijatelji iz okruzenja prijete invazijom?

:per:
 
Taj bošković je obican diletant i neznalica ili je jednostavno podmukao.
Vojska oduvek svuda sponzoriše sport jer su sportisti izuzetno cenjen profil za vojsku ljudi a i vojska oduvek ima i svoje sportske aktivnosti...
No objasnjavati aktivistima koji imaju nalog da pišu protiv drzave i vojske je izlišno...
Да, видимо колико регрутују по Америци из спортских профила.
 

Back
Top