Direktan pogled u oci

Ne volim plave oci.
Dal si realna?
1000015940.gif
1000015939.gif
 
pa meni je ok .. nekad koristim tu tehniku direktno gledanja u oci da posaljem poruku bez da sam nesto rekao ..oko 3 sekunde je dovoljno , preko toga je napadno
To je u redu mada moj pogled je vise ispitivacki i da proučava sagovornika ne kao pretnja.kada se pravim da ne vidim vec ispod oka gledam je pretnja.ovo je nesto drugo.uglavnom vecina obori pogled relativno brzo
 
Ceo život imam te situacije da kada gledam sagovornika u oci direktno imam glupe situacije.uglavnom muskarci zene nekako drugacije reaguju.ne pricam o flertu sa zenama nego generalno o bilo kakvom razgovoru.
Da li je to neki atavizam prošlosti kod nas koji se vezuje za predatora?
kad imaš kontakte sa sirovinama koje kad ih duže gledaš u oči odma oće da se biju
slično i kod mene
 

Back
Top