Обилић
Elita
- Poruka
- 20.438
Ceo život imam te situacije da kada gledam sagovornika u oci direktno imam glupe situacije.uglavnom muskarci zene nekako drugacije reaguju.ne pricam o flertu sa zenama nego generalno o bilo kakvom razgovoru.
Da li je to neki atavizam prošlosti kod nas koji se vezuje za predatora?
Ако имаш проблема са гледањем у очи - немој никога гледати у очи.
Колико дуго ?
Докле год ти смета !


