DIP3 !

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
P

perfect

Gost
IZVINI ali ti ovo moram reci... zasto si zapoceo(la) ovu temu "Ako neko zeli..." a sad nikome ne odgovaras???Stvarno nisi fer,ajd'razumijem nemozes sve i svakom da odgovoris ali bar da das ikakav odgovor ikome,bilo bi u redu.A ako ne zelis da vise dajes odgovore jer te je smorilo onda bar reci,ili zatvori temu(ako je to moguce)..toliko od mene...
 
prvo ja sam zensko
drugo, sta je lose u tome da platite nekog za njegov rad. kod mene sve na novcanoj osnovi? a kod vas sve na dzabnoj. i sta sad?
uostalom, lako napaliti mentole da im radi dz horoskop, javljaju se ko sumanuti a ta(j) dip3 serenda li serenda.
i sta je lose onda u tome da platis za dobar horoskop a ne da shizite tu za par lupnutih recenica?
 
bla:
prvo ja sam zensko
drugo, sta je lose u tome da platite nekog za njegov rad. kod mene sve na novcanoj osnovi? a kod vas sve na dzabnoj. i sta sad?
uostalom, lako napaliti mentole da im radi dz horoskop, javljaju se ko sumanuti a ta(j) dip3 serenda li serenda.
i sta je lose onda u tome da platis za dobar horoskop a ne da shizite tu za par lupnutih recenica?

kao sto neko rece nije stvar u novcu,ali ako je vec post postavljen neka odgovori a ne da zavlaci narod,uostalom ja sam u pravu dok se jos dip3 nije oglasi-la/o!neodgovor-na/an si!!!
 
perfect:
IZVINI ali ti ovo moram reci... zasto si zapoceo(la) ovu temu "Ako neko zeli..." a sad nikome ne odgovaras???Stvarno nisi fer,ajd'razumijem nemozes sve i svakom da odgovoris ali bar da das ikakav odgovor ikome,bilo bi u redu.A ako ne zelis da vise dajes odgovore jer te je smorilo onda bar reci,ili zatvori temu(ako je to moguce)..toliko od mene...

A dal si mozda primetio(la) koliko je ljudi stavilo svoje pitanje? Pa kad bi svakome odgovario(la) trebao(la) bi da sedi citav daan svaki dan..

Boze stvarno nekim ljudima das prst a oni hoce ruku.
Saberite se i resavajte probleme na druge nacine a ne sa horoskopom.
 
mimi7:
perfect:
IZVINI ali ti ovo moram reci... zasto si zapoceo(la) ovu temu "Ako neko zeli..." a sad nikome ne odgovaras???Stvarno nisi fer,ajd'razumijem nemozes sve i svakom da odgovoris ali bar da das ikakav odgovor ikome,bilo bi u redu.A ako ne zelis da vise dajes odgovore jer te je smorilo onda bar reci,ili zatvori temu(ako je to moguce)..toliko od mene...

A dal si mozda primetio(la) koliko je ljudi stavilo svoje pitanje? Pa kad bi svakome odgovario(la) trebao(la) bi da sedi citav daan svaki dan..

Boze stvarno nekim ljudima das prst a oni hoce ruku.
Saberite se i resavajte probleme na druge nacine a ne sa horoskopom.

Hey sreco prije nego sto pocnes sa napadanjem malo bolje procitaj komentar :!:
 
perfect:
mimi7:
perfect:
IZVINI ali ti ovo moram reci... zasto si zapoceo(la) ovu temu "Ako neko zeli..." a sad nikome ne odgovaras???Stvarno nisi fer,ajd'razumijem nemozes sve i svakom da odgovoris ali bar da das ikakav odgovor ikome,bilo bi u redu.A ako ne zelis da vise dajes odgovore jer te je smorilo onda bar reci,ili zatvori temu(ako je to moguce)..toliko od mene...

A dal si mozda primetio(la) koliko je ljudi stavilo svoje pitanje? Pa kad bi svakome odgovario(la) trebao(la) bi da sedi citav daan svaki dan..

Boze stvarno nekim ljudima das prst a oni hoce ruku.
Saberite se i resavajte probleme na druge nacine a ne sa horoskopom.

Hey sreco prije nego sto pocnes sa napadanjem malo bolje procitaj komentar :!:


Kakvo napadanje..mislim stvarno ..vama covek bilo sta da kaze sto se ne slaze sa vasim misljenjem je napadanje.
Vidis mozda ti nije palo na pamet da je dip3 odsutan(a) na nekom odmoru il sta vec... znas neki ljudi imaju zivot..
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top