Dino Merlin - zabrana ulaska u Srbiju

Зашто да се забрани?
Па он је рекао "Срби су болестан народ" и "Ред је отићи код болесника у посјету". Дигла се прашина, ово-оно, напунио сале, узео паре и то је то.

Срби су.... да не кажем шта.

Evo ovde imate ratni spot gde se vidi Merlin,Hanka Paludum i jos neki muzicari koji su bili pripadnici cete za podizanje morala
Opjevavaju muslimansku paravojnu formaciju patriotsku ligu upamcenu po zlu

https://www.facebook.com/orgbih/videos/armija-rbih-junak-do-junaka/10150663793374991/
То што је он пјевао и подржавао своје је сасвим у реду, не видим никакав проблем у томе. То је сасвим нормално, необично би било да није тако.

Што је лајао на Србе и мрзио јавно, е то је нешто друго.

Druže, ja nisam rekla da volim Merlina niti ga branim, ali nadam se da si svjestan da će na ova tri koncerta u Bg, sad u novembru, biti bar 70% publike iz Republike Srpske, kao što ih bude i u Sarajevu. I neka ih :)
Nemoj biti svađalica vazda!
Pa neće. Ja slušam njegove pjesme ali mu na koncert ne bi ni metav otišao. I to je stav ogromne većine Srba iz Republike Srpske. Kao što recimo ni Hanka Paldum nije imala koncert u Republici Srpskoj. Ni Doris Dragović.

Pa neće. Ja slušam njegove pjesme ali mu na koncert ne bi ni metav otišao. I to je stav ogromne većine Srba iz Republike Srpske. Kao što recimo ni Hanka Paldum nije imala koncert u Republici Srpskoj. Ni Doris Dragović.
Razumijem, stvarno. Isto kao što u Sarajevu neće svirati ni pjevati mnogi. Kod nas su zabranjeni čak i na tv i radio stanicama. :)
Ali Dino ako poželi, zapjevaće nasred trga u BL.

1691393288125.png

Nek održi prvo u Banja Luci

Back