Quantcast

Dino Klepo tvrdi: za KORONA virus pronađen lek , lek za malariju je lek i za koronu

Grindelwald

Primećen član
Poruka
861
Da nema leka za virus,ni vakcina nije 100% ali postoje preparati koji lece simptome infekcija,valjda su na to mislili...
Jedini način je da imuni sistem čoveka pronađe sam rešenje da se sam odupre ako je neki slab virus. Čovekov imuni sistem može tako nešto. Ali ako je smrtonosan virus, nema pomoći.

Sve te priče su plasirana laž da se narod još truje.

Grindelwald

Primećen član
Poruka
861
To ne funkcioniše tako. Virus nije živa ćelija, nije živo biće da se tako kaže. Virus se širi i napada žive ćelije da bi opstao. Kada napadne ćeliju, ona ne vidi da je nešto unutar, jer virus nije živ, ona ga kopira i pravi novu ćeliju. Ne zna šta kopira. A napravila je ćeliju sa virusom unutra. I zato se virus brzo širi. Tek kada imuni sistem shvati da telo ima promene i da treba reagovati, on se aktivira da reši problem.

U slučajz COVID-19, imuni sistem pokušava da uništi virus sam, ali on vrši transmisiju i zbunjuje imuni sistem tako da on sam napada sebe. Zavisi koliko je sve uzelo maha. Ako je virus tek u ranijoj fazi, imuni sistem se može izboriti. Ako nije, čovek mora na respiratore jer već ne može da diše.

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.885
To ne funkcioniše tako. Virus nije živa ćelija, nije živo biće da se tako kaže. Virus se širi i napada žive ćelije da bi opstao. Kada napadne ćeliju, ona ne vidi da je nešto unutar, jer virus nije živ, ona ga kopira i pravi novu ćeliju. Ne zna šta kopira. A napravila je ćeliju sa virusom unutra. I zato se virus brzo širi. Tek kada imuni sistem shvati da telo ima promene i da treba reagovati, on se aktivira da reši problem.

U slučajz COVID-19, imuni sistem pokušava da uništi virus sam, ali on vrši transmisiju i zbunjuje imuni sistem tako da on sam napada sebe. Zavisi koliko je sve uzelo maha. Ako je virus tek u ranijoj fazi, imuni sistem se može izboriti. Ako nije, čovek mora na respiratore jer već ne može da diše.
Virusi JESU ziva bica, ali samo dok su u telu domacina. Van njega su KRISTALI...
Sta je zivo? "Zivo je sve ono sto se radja, razmnozava i umire!" rekao je Konfucije...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.