Ne propustite vecerasnju emisiju,osecam da ce Dinkic iz rukava izvuci neko novo super obecanje...

Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.


Ma kako da ne, jedva cekam Dinkica da slusam.

On nam bar pruza neku nadu...![]()
I pored svega, DINKIĆ je bolji i hrabriji političar od svih od 5 okoobra do danas.Ne propustite vecerasnju emisiju,osecam da ce Dinkic iz rukava izvuci neko novo super obecanje...![]()
I pored svega, DINKIĆ je bolji i hrabriji političar od svih od 5 okoobra do danas.
Ne propustite vecerasnju emisiju,osecam da ce Dinkic iz rukava izvuci neko novo super obecanje...![]()
Slazem se...trebas da imas mu'da da kazes narodu da ce svako dobiti po hiljadu evra a posle otvoreno priznas da si lagao a posle se jos setas i potpisujes neke peticije...
Ta nesrećna izjava o fantomskih 1000 evra se više rabi od bvas običnih gradjana, no 100000 milijardi koje su nam pokrali političari.
Dinkić je laički govorio o tih 1000 evra, računajući da ćemo ta preduzeća prodati 5 milijardi evra, i to podeliti sa brojemprijavljenih gradjana.
Šta se desilo ? Poklonjen je NIS, Jat prso, Galenika opljačkana, Telekom pljačkaju političari, rukovodstvo, vidite da jedva milijardu evra.
Dakle, nije DINKIĆ ni 1 % kriv za tih 1000 evra, mada, te akcije uopšte nemaju cenu, i niko ne zna koliko vrede, dok se ne nadju na tržištu.
U ovu temu se ne razumemo nas 1 % ljudi u srbiji, ali im to ne smeta kao tebi da pričaš o tome.


Ta nesrećna izjava o fantomskih 1000 evra se više rabi od bvas običnih gradjana, no 100000 milijardi koje su nam pokrali političari.
Dinkić je laički govorio o tih 1000 evra, računajući da ćemo ta preduzeća prodati 5 milijardi evra, i to podeliti sa brojemprijavljenih gradjana.
Šta se desilo ? Poklonjen je NIS, Jat prso, Galenika opljačkana, Telekom pljačkaju političari, rukovodstvo, vidite da jedva milijardu evra.
Dakle, nije DINKIĆ ni 1 % kriv za tih 1000 evra, mada, te akcije uopšte nemaju cenu, i niko ne zna koliko vrede, dok se ne nadju na tržištu.
U ovu temu se ne razumemo nas 1 % ljudi u srbiji, ali im to ne smeta kao tebi da pričaš o tome.
Ta nesrećna izjava o fantomskih 1000 evra se više rabi od bvas običnih gradjana, no 100000 milijardi koje su nam pokrali političari.
Dinkić je laički govorio o tih 1000 evra, računajući da ćemo ta preduzeća prodati 5 milijardi evra, i to podeliti sa brojemprijavljenih gradjana.
Šta se desilo ? Poklonjen je NIS, Jat prso, Galenika opljačkana, Telekom pljačkaju političari, rukovodstvo, vidite da jedva milijardu evra.
Dakle, nije DINKIĆ ni 1 % kriv za tih 1000 evra, mada, te akcije uopšte nemaju cenu, i niko ne zna koliko vrede, dok se ne nadju na tržištu.
U ovu temu se ne razumemo nas 1 % ljudi u srbiji, ali im to ne smeta kao tebi da pričaš o tome.
