Dinkic u Utisku nedelje

  • Začetnik teme Začetnik teme minos
  • Datum pokretanja Datum pokretanja
Pokrenuce subvencije. Kaze svakom gradjaninu ima da pokloni po 100 000 eur. Znaci troclana porodica ce dobiti 300 000 eur, a desetoclana 1 000 000 eur. To ce sve iz budzeta da se finansira. Do 2012 svi Srbi ce biti bogati i nece nista raditi, vec ce za Srbe da rade roboti i uvozna radna snaga.
 
Ne propustite vecerasnju emisiju,osecam da ce Dinkic iz rukava izvuci neko novo super obecanje...:mrgreen:


Ја гледам! Млађа је пуко нема му спаса,а Оља и аналитичари му ваде маст!
Јадник муца и вади се да није крив за хаос у Србији!
Све у свему водитељка хоће да каже како је само Динкић крив за све,што наравно није тачно кад се зна да просрпски прадседник БоТа и његова ДС држе све у Србији и имају премијера у влади!
Сад блате Динкића са правом,али мислим да не ваља што се ћути на одговорност ДС'а!
 
Slazem se...trebas da imas mu'da da kazes narodu da ce svako dobiti po hiljadu evra a posle otvoreno priznas da si lagao a posle se jos setas i potpisujes neke peticije...

Ta nesrećna izjava o fantomskih 1000 evra se više rabi od bvas običnih gradjana, no 100000 milijardi koje su nam pokrali političari.
Dinkić je laički govorio o tih 1000 evra, računajući da ćemo ta preduzeća prodati 5 milijardi evra, i to podeliti sa brojemprijavljenih gradjana.
Šta se desilo ? Poklonjen je NIS, Jat prso, Galenika opljačkana, Telekom pljačkaju političari, rukovodstvo, vidite da jedva milijardu evra.
Dakle, nije DINKIĆ ni 1 % kriv za tih 1000 evra, mada, te akcije uopšte nemaju cenu, i niko ne zna koliko vrede, dok se ne nadju na tržištu.
U ovu temu se razumemo nas 1 % ljudi u srbiji, ali onima koji to ne razmeju im to ne smeta kao tebi da pričaš o tome.
 
Poslednja izmena:
Ta nesrećna izjava o fantomskih 1000 evra se više rabi od bvas običnih gradjana, no 100000 milijardi koje su nam pokrali političari.
Dinkić je laički govorio o tih 1000 evra, računajući da ćemo ta preduzeća prodati 5 milijardi evra, i to podeliti sa brojemprijavljenih gradjana.
Šta se desilo ? Poklonjen je NIS, Jat prso, Galenika opljačkana, Telekom pljačkaju političari, rukovodstvo, vidite da jedva milijardu evra.
Dakle, nije DINKIĆ ni 1 % kriv za tih 1000 evra, mada, te akcije uopšte nemaju cenu, i niko ne zna koliko vrede, dok se ne nadju na tržištu.
U ovu temu se ne razumemo nas 1 % ljudi u srbiji, ali im to ne smeta kao tebi da pričaš o tome.


O čemu ti pričaš čoveče?:rotf:

Pa ta smradina lažovska je bila u svakoj vladi od 5. oktobra na ovamo.

Čuj "nije Dinkić kriv ni 1%"!?:rotf:
 
Ta nesrećna izjava o fantomskih 1000 evra se više rabi od bvas običnih gradjana, no 100000 milijardi koje su nam pokrali političari.
Dinkić je laički govorio o tih 1000 evra, računajući da ćemo ta preduzeća prodati 5 milijardi evra, i to podeliti sa brojemprijavljenih gradjana.
Šta se desilo ? Poklonjen je NIS, Jat prso, Galenika opljačkana, Telekom pljačkaju političari, rukovodstvo, vidite da jedva milijardu evra.
Dakle, nije DINKIĆ ni 1 % kriv za tih 1000 evra, mada, te akcije uopšte nemaju cenu, i niko ne zna koliko vrede, dok se ne nadju na tržištu.
U ovu temu se ne razumemo nas 1 % ljudi u srbiji, ali im to ne smeta kao tebi da pričaš o tome.

Хбте, да ли је могуће да си признао да се у нешто и ти не разумеш .....

Просто не могу да верујем .....
 
Nisam slusao, verovatno je pricao neke klasicne populisticke fore. Sto se tice regionalizacije, to bi bilo ok kada bi u svakoj sredini postojali kvalitetni ljudi koji bi gurali svoje sredine napred. Posto takvih nema, i posto masa opstina u Srbiji ima poptune nesposobnjakovice koje su bolje radile kada ih je centralna vlast kontrolisala, ova njegova regionalizacija je klasicna populisticka mantra. Onaj pajser iz DS-a Bosko Ristic koji se lozi na regionalizaciju je klasican primer. Da sam ja Nislija, pre bih voleo da mi posalju nekog iz BG-a nego da gledam iskompleksiranu Boskovu facu po ceo dan. U Srbiji treba da se menja mentalitet i sistem, nacin razmisljanja. A ne da pajser Bosko dobije vecu mogucnost i vece pare da pokaze svoju nesposobnost i iskompleksiranost. BG nije kriv sto je provincija jos nesposobnija od njega.
 
Ta nesrećna izjava o fantomskih 1000 evra se više rabi od bvas običnih gradjana, no 100000 milijardi koje su nam pokrali političari.
Dinkić je laički govorio o tih 1000 evra, računajući da ćemo ta preduzeća prodati 5 milijardi evra, i to podeliti sa brojemprijavljenih gradjana.
Šta se desilo ? Poklonjen je NIS, Jat prso, Galenika opljačkana, Telekom pljačkaju političari, rukovodstvo, vidite da jedva milijardu evra.
Dakle, nije DINKIĆ ni 1 % kriv za tih 1000 evra, mada, te akcije uopšte nemaju cenu, i niko ne zna koliko vrede, dok se ne nadju na tržištu.
U ovu temu se ne razumemo nas 1 % ljudi u srbiji, ali im to ne smeta kao tebi da pričaš o tome.

Rekao je i iznos i rekao je cak i vreme okvirno kada cemo ih dobiti i jos je priznao da je to uradio zbog izbora-klasicno k'aranje u mozak naroda,samo sto nekima toga nikad dosta,'ebi ga ima dosta mazohista medju narodom...
 

Back
Top