Dinkic: Svi ce dobiti po 1000 do 5000 evra akcija , onaj ko drugacije tvrdi taj laze

Тихи

Starosedelac
Poruka
162.361
Iako ministar Dinkić tvrdi da će građani podelom besplatnih akcija dobiti po najmanje hiljadu evra, pojedini ekonomski stručnjaci tvrde da će taj iznos biti daleko niži. Dinkić odgovara:

E36BD5FE-A451-4F1E-B20C-1B78DB06DCCA_mw203_s.jpg


Oni koji govore da će vrednost ovog paketa, koji će se besplatno podeliti građanima, iznositi 80 eura po čoveku ne znaju ništa o ekonomiji. To uopšte ne bi trebalo da se pojavljuje više u javnosti. Pođite od procene vrednosti tri najveća preduzeća, Telekom, EPS i NIS, pa ćete doći do nekih realnih vrednosti. Dakle, moje je ubeđenje je da će u ovom procesu punoletni građani dobiti oko 1000 eura pojedinačno, dok je moja procena da će zaposleni u javnim preduzećima dobiti na ovaj način, u proseku, 4000-5000 eura pojedinačno.”

http://www.danas.org/content/article/752331.html

---------------------------

Kako su biraci ZES-a ispali pametni u celoj prici zar ne z:D

I ako prevareni i izmajmunisani opet ce im raznorazni dragoshi, filateliste, Appelovci dati glas z:D
 
Poslednja izmena:
ovo je za mene zona sumraka...
pa zar pre neki dan taj isti Tihi ne reče da napusta forum?

o cemu ti to ?

istripovala si se



interesuje me kako se osecaju oni koji su ih glasali na osnovu ovih obecanja o hiljadama evra akcija a dobice po 20 evra?

dali se osecate kao debili i magarci, ili se pak osecate kao pametni vizionari? :think: z:D

osecate se kao prevareni ili kao pobednici , kao ljudi koji su realno procenili onoga kome su dali glas?
 
evo smem ja . dinkic je lopovcina i prevarant.

a reci ti munjoliki dal si ponoasan na sebe, sto ovako vizionarski procenjujes obecanja ZES-ovaca Tadica i Dinkica?

Jel ti sad jasno, da si politicki neuracunljiv i da ti treba oduzeti pravo glasa sobzirom da nemas dovoljno intelektualnih kapaciteta da procenis kad neki politicar laze a kad govori istinu?

Ej,Tihi čoveče,što si zapenio čim neko pomene Dinkića.
Jeste,Dinkić je hohštapler,ali videćemo ko će od političara hteti sad da ga proziva,kao i mediji da piskaraju šta hoće bez argumenata i dokaza.
 
E36BD5FE-A451-4F1E-B20C-1B78DB06DCCA_mw203_s.jpg




http://www.danas.org/content/article/752331.html

---------------------------

Kako su biraci ZES-a ispali pametni u celoj prici zar ne z:D

I ako prevareni i izmajmunisani opet ce im raznorazni dragoshi, filateliste, Appelovci dati glas z:D

Dinkiću, care! Ponovo ću da glasam za njega. Pa vi'š da čovek lepo kaže da će tu dobre pare da legnu. Znao sam! :worth:

P.S. I po faci se vidi da je iskren...
 
Ne, ali pazi, stvar je u tome sto velika javna preduzeca jos nisu prodata. Kad budu, videcemo koliko ce para biti po coveku.

Pa biće po 1000 evrića. ;)
A Tihi će prvi da stane u red i ima da viče kako je znao šta radi kad je glasao za ZES i nije se pokajao. :per:

Šalu na stranu, zar je uopšte bitno koliko će da bude para i da li će da bude? Ja nisam uložio ni dinar, a dobiću, recimo 100 evra (možda više, možda manje, nebitno).

A ako je neko glasao za ZES zbog besplatnih akcija, treba ga žaliti.
 

Back
Top