Dinkic se povlaci , G17 ostaje u vladi !

Evo kazu sada na Prvoj . :think: Djomla sada igra na kartu kako mu satro vlast nije bitna . :mrgreen:

Zaebo Mladja zute.

Sad ce da cepa po Srbiji sa onim svojim majmunima i nastavi pricu kako eto on se ubi od posla ali Cvetko je jedan mulac retardirani kao i ministri iz DS-a i da zbog njih smo u chabru i da Mladja mucenik nije mogao sam da se izbori sa njima a dao je maximum od sebe .
 
Ministar ekonomije Mlađan Dinkić prihvata odluku premijera o njegovoj smeni i poručuje da G17 ostaje u Vladi Srbije.

Lider G17 plus je izjavio da će ta stranka ostati u Vladi i raditi najbolje što može u resorima koje je zadužila.

Dinkić je rekao da prihvata odluku premijera da izađe iz Vlade, ali da stoji iza svake reči koju je izrekao poslednjih dana, odnosno da je stanje u društvu loše i da su nužne promene.

On je dodao da će predložiti zamenu za mesto ministra ekonomije.

"Žao mi je ako se predsedniku Borisu Tadiću nije dopala istina, ali je istina da je stanje u društvu loše i da su nužne promene", rekao je Dinkić na konferenciji za novinare u Beogradu posle sednice Predsedništva G17 plus.

Dinkić je rekao da je Boris Tadić formirao Vladu i da je on merodavan da oceni njen rad.
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2011&mm=02&dd=14&nav_category=11&nav_id=492819

Очекивано.
 
Zaebo Mladja zute.

Sad ce da cepa po Srbiji sa onim svojim majmunima i nastavi pricu kako eto on se ubi od posla ali Cvetko je jedan mulac retardirani kao i ministri iz DS-a i da zbog njih smo u chabru i da Mladja mucenik nije mogao sam da se izbori sa njima a dao je maximum od sebe .
Pa i to , a i predstavljace se kako mu vlast nije ni bitna , vec je *****o sada kako on nije rodjen ko ministar ,a narod je glup i pamti ko muva , pa ce nekome i prodati to .Jos je lukavo odradio da ostane partija u vladi gde su pare , posto da je izasao onda bi qurcem vodio kampanju i kupovao lokalne lidere i glasove .
 

Back
Top