Dinkic priznao prevaru: Zbog Tadica sam obecao 1000. eura

da li se neko pitao zasto se uopste prodaju te kompanije??

Umesto da se hvale da su kupili nemacku elektro privredu oni se hvale da su nashu prodali nemcima
i svi dobiju za po dva piva i teraj..

Robovi u svojoj zemlji robovi napolje
kako god da okrenesh dupe ti pozadi

aj shto hebu nek hebu mozda skochi natalitet
ali shto hebu i lazu i to sve sa osmehom na licu

tesko se kupuju resursi prodavati je lako
tesko se vracu dugovi
lako se zaduzuje i prave kamate

suma sumarum = australija
shto dalje kad vec mesec nema atmosferu

Па признао јеи НАЈЛЕПШИ ПРОСРСПКИ ПРЕШЈЕДНИК
и то још ономад
ДА ЈЕ БИЛО ПРЕВАРАЕ НА СКУПШТИНСКОМ ГЛАСАЊУ,

И!?:dontunderstand::think::think::think:

I - NISTA!
Oni priznaju (ono sto priznaju) znajuci da im niko nista ne moze, da nece odgovarati, stavise, i da ce i dalje moci na isti nacin, sa jos vecim elanom!
Taj Dinkic nije odgovarao ni kad je kalasnjikovima upao u Narodnu banku, i ko zna sta je tada i koliko pokupio, pa secas li se samo onih "kriznih stabova" koji su upadali u dobrostojece firme i uzimali, namestali svoje, otpustali radnike, od nekih danas nema ni pomena, ne postoje, izrabljene ili privatizovane u onoj cuvenoj i kriminalnoj privatizaciji, i niko za to nije odgovarao, niti ce. Najmanje Dinkic sve dok je potreban Tadicu, a kako vidimo i te kako je potreban. Izobrna godina je na pragu:(

I - NISTA!
Oni priznaju (ono sto priznaju) znajuci da im niko nista ne moze, da nece odgovarati, stavise, i da ce i dalje moci na isti nacin, sa jos vecim elanom!
Taj Dinkic nije odgovarao ni kad je kalasnjikovima upao u Narodnu banku, i ko zna sta je tada i koliko pokupio, pa secas li se samo onih "kriznih stabova" koji su upadali u dobrostojece firme i uzimali, namestali svoje, otpustali radnike, od nekih danas nema ni pomena, ne postoje, izrabljene ili privatizovane u onoj cuvenoj i kriminalnoj privatizaciji, i niko za to nije odgovarao, niti ce. Najmanje Dinkic sve dok je potreban Tadicu, a kako vidimo i te kako je potreban. Izobrna godina je na pragu:(

СЕЋАМ СЕ,
али кад се сетим да НИКО НИЈЕ ОДГОВАРАО ЗА СМРТ ПРЕМИЈЕРА,
тек тад ми постане све јасно!

СЕЋАМ СЕ,
али кад се сетим да НИКО НИЈЕ ОДГОВАРАО ЗА СМРТ ПРЕМИЈЕРА,
тек тад ми постане све јасно!

Mnogima je odavno sve jasno, a neki se jos daju zavarati, na zalost...

Dodje mi da pitam ovog Dinkica, koliko je tebi licno dovoljno, JADO?
Koliko da nakupis, ukrades, otmes, varas, koliko i KOME?
Da li zna jad jadni da su deca gladna u Srbiji, da im Nova godina ne donosi nikakvu radost, nadu, i nikad ne videh toliko porodica koji ove godine (rekose ) nece slaviti Bozic, jednostavno nemaju!

18430334344d1866a3dac37042661464_450x300.jpg

Sta hocete, bre, niko mi nista ne moze, JA sam JA, MLADJAN DINKIC, gde god su pare i prevare, ja sam tu!

Back