Dinkić: Od jeseni nema penzija!

MMMD

Zainteresovan član
Poruka
296
Država bi do kraja godine za isplatu najstarijim sugrađanima trebalo da obezbedi 278 milijardi dinara, a minus u budžetu sve je veći. Nema vlade, a ekonomska situacija se pogoršava iz dana u dan, kaže Grgurević

http://www.***************/drustvo/dinkic-od-jeseni-nema-penzija-23

Država bi do kraja godine za isplatu najstarijim sugrađanima trebalo da obezbedi 278 milijardi dinara, a minus u budžetu sve je veći. Nema vlade, a ekonomska situacija se pogoršava iz dana u dan, kaže Grgurević.

Sunce ti lebovo... 278 milijardi dinara / 115 ~ 2.4 milijardi jevreja? Prevelika mi ta cifra. Taj Grgurevich mora da se sali? Iz koje je on partije? SRS? :think:

_nobody_

Ma, to su gluposti! :evil:
To đubre je za poslednje dve vlade bilo zaduženo upravo za Ministarstvo finansija, a ne prosvete il' policije. :evil: Sve je ovo pritisak da se Vlada što pre formira, a on skromno nudi sebe za ministra finansija, jer, zaboga, sad je shvatio gde je grešio., pa će da nam reši taj problem. Strašno! :eek:
Nešto se mislim, da l' će ikada neko odgovarati za svoje propuste. :think:
Sumnjam.

Ovi Mondijalisti i Patriote sa Krstarice treba pothitno poslati (kako koga), jedne u Brisel, druge u Moskvu.

Ekipa za Brisel: Tomica Spanovic, Forumash Velicanstveni, Blues Rock, ekipa za Moskvu: Lepi Bora, tihi, paja1408, Aleksandar Grigorjevic... Svako po ideoloskoj pripadnosti da iskamci po milijardu ojra! :D

_nobody_

ROKAJ SNIMAJ

sve sto vam je Tihi ikada rekao, se ostvaruje kao da sam Mitar Tarabic licno.

Zao mi je svih penzionera ukljucujuci mog oca, ali sta da se radi. To je posledica katastrofalnog glasanja naroda u zadnjih 12 godina i kradje izbora od strane rezima Borisa tadica

Ovi Mondijalisti i Patriote sa Krstarice treba pothitno poslati (kako koga), jedne u Brisel, druge u Moskvu.

Ekipa za Brisel: Tomica Spanovic, Forumash Velicanstveni, Blues Rock, ekipa za Moskvu: Lepi Bora, tihi, paja1408, Aleksandar Grigorjevic... Svako po ideoloskoj pripadnosti da iskamci po milijardu ojra! :D

_nobody_

nema toga kod mene burazeru. ja ako bi i uzeo kredit uzeo bih samo za izgradnju infrastrukture, autoputa elektrane i slicno. nikada za budzetsku potrosnju

znaci svi penzioneri duplo manje penzije pa nek se cesu . ili stampanje dinara bez pokrica . treceg izbora nema.

tako ste glasali narode sami ste sebi ovu corbu zakuvali.

izlaz uvek postoji

ove razmazene trule politicare i bogatase staviti u neki kontrolisani objekat, da vise ne mogu da nanose stetu

zatim polako, kao u svakoj zemlji posle rata, jer upravo smo doziveli razaranja kao ratna od 2.000-2.012. vratiti se redu i zakonu, pravilima

dobra je vlada ona kada posle nje sledeca moze da nastavi sa radom i razvojem, a ne da zatekne praznu kasu i dugove

znaci ovo do sada nije bila dobra vlada. kakva je bila? pa videcemo sta ce o njoj da za par meseci pricaju njeni dosadasnji zagovornici

ja mislim da bi najbezbolnije bilo da se iz formiranja vlade povuku partije koje su bile na vlasti u novo, demokratsko doba. demokratski, kulturno. onda ce dobiti takav tretman

nema toga kod mene burazeru. ja ako bi i uzeo kredit uzeo bih samo za izgradnju infrastrukture, autoputa elektrane i slicno. nikada za budzetsku potrosnju

znaci svi penzioneri duplo manje penzije pa nek se cesu . ili stampanje dinara bez pokrica . treceg izbora nema.

Ne mozes tako, Tihomire, ne mozes biti okrutan. Iebiga. Ja znam da si ti dusevan, i da ces ocu podbaciti 200 jevreja svaki mesec. I treba.... :ok:
Nisu ti penzioneri krivi, prosecna penzija je 200 ojra, oni od toga preziveti tesko da mogu, a ako im smanjis na 100 ojra, to je manje vise lapot... Tezak, dugotrajan i mucan. :dash:

_nobody_

znaci kensijanski model pa to pricam odavno,

Back