Dinkić: Nisam rekao što sam rekao

Torrente Bgd

Buduća legenda
Poruka
34.549
Beograd -- Mlađan Dinkić demantovao da je navodno obećao da će građani dobiti od besplatnih akcija 1.000 evra, da bi Boris Tadić pobedio na predsedničkim izborima.

On je za list "Danas" u intervjuu pod naslovom "Zbog Tadića sam obećavao 1.000 evra", stavio u naslov nešto što nije rekao, istrgnuvši ga iz konteksta intervjua.

Ministar ekonomije je u "Kažiprstu" B92 rekao da su njegovu izjavu iskoristili za manipulacije njegovi politički protivnici, koji se plaše rasta rejtinga njegove partije Ujedinjeni regioni Srbije.

Dinkić je u emisiji "Kažiprst" rekao da je duboko verovao u to da je moguće da građani dobiju od besplatnih akcija 1.000 evra i da i danas smatra da bi te akcije toliko vredele da nije bilo svetske ekonomske krize, koja nije mogla da se predvidi i koja je višestruko oborila cene svih mogućih akcija u svetu i da NIS nije prodat u bescenje Rusima.

On je rekao da i sada veruje da će građani dobiti mnogo veću vrednost, nego što neki analitičari procenjuju, što će se pokazati posle privatizacije "Telekoma", ali da neće dobiti onoliko koliko je obećao.

Ističući da mu je žao što je DS na bazi nekorektnog naslova u listu "Danas" izvela zaključke da se iza nekoga zaklanja, Dinkić je naglasio da mu nikada Tadić nije tražio da to obeća, nego da je sam preuzeo svu odgovornost i da sam plaća političku cenu.

Dinkić je rekao da je napisao i pismo građanima i podneo dodatni rizik zato što je smatrao da to može da pomogne Borisu Tadiću da pobedi na predsedničkim izborima i da se nije nikada ni iza koga sakrivao.

On je naveo da je objavljena laž konstrukcijom koja implicira da je namerno lagao da bi Tadić dobio izbore, jer to nikada ne bi učinio ni za koga da bi dobio neke političke poene, podsetivši da na predsedničkim izborima nije ni učestvovao i da to obećanje nije bilo namenjeno stranci.

Dinkić je rekao da nije slagao, nego dao pogrešnu procenu, na čiju realizaciju nije mogao uticati i da je potrebno pogledati emisiju "Raspakivanje" RTS-a od pre mesec dana u kojoj je rekao isto što je izjavio i listu "Danas", a da je defakto pomogao Tadiću da dobije izbore, jer je, prema anketama, doprineo da 700.000 ljudi za njega glasa.

Danas: Dinkić autorizovao

Nastup Mladjana Dinkića u kažiprstu B92 oštro je osudio kolegijium lista Danas. U pisanom saopštenju oni poručuju je minsitar intervju autorizovao i da na njega nije imao zamerke. kako kazu, potpuno su svesni ministrovih političkih problema s koalicionim partnerima ali smatraju da je nemoralno prebacivanje odgovornosti na medije.

"Nismo lagali, nismo lažirali, nismo bili zlonamerni, niti smo bilo šta konstruisali. Verno smo preneli sve što je Mlađan Dinkić izjavio, prošlog petka popodne, u svom kabinetu u Ministarstvu ekonomije“, piše u saopštenju.

Da bi dokumentovali tvrdnje iz redakcija lista Danas dostavilsi su i tonski zapis razgovora.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2010&mm=12&dd=29&nav_category=11&nav_id=482573
 
Оваква изјава би у свакој иоле нормалној држави изазавала буру у јавности и срушила владу, али код нас лажи највиших државних званичника су најнормалнија појава, након које им не фали длака с главе.....
Невероватно је колико се жути међусобно мрзе, али због личних интереса седе једни крај других у Влади и заједничким снагама лажу овај народ.
 

Rekao je da je procenio akcije na €1000, jer je tada 2007/2008. bio iskreno uveren da je to moguće.

Ali posle je udarila najveća kriza u istoriji, tako da je od tih €1000 ostalo nekih €400.

Što je za €400 više nego što zaslužujete

Каквих 400 Е ???

Па људи добили по 1700 динара ... И то са годину дана задршке ....
 
Ajs Nigrutin
Dinkić

Dinkicu svalercino jedna, mi te volimo, ti si nas pravi izaslanik...

Konjine s kravatama na TV ekranu,
Izlepise plakate jeb'o im pas mamu,
Placam porez na vazdih i na hranu,
A hasam parizer, jogurt i salamu.
Dinkicu sam poslao za rodjendan gitaru,
Da bude mu pri ruci, ponekad i u cmaru.
Kupujem domace iz uvoza na rafu,
***** kukuruz pravicemo kafu.
Osam i po iljada dobio sam platu,
Dosta za cigare grisine i jafu.
Skupstina smrdi, zagadjuje Savu,
De se uliva u Dunav, pa se oseca u kraju.
Audi su crni, tek po neki teget,
Ministri u jugu ne vole mercedes,
Poslanici s ficama crkavaju od bede,
A predsednik nema fotelju da sedne.

Dinkicu care naduvaj nam kare;
Dinkicu care naduvaj nam kare;

Dinkic je travestit sa debelim cmarom,
Popunjava bulju Labusovom karom,
Radi oralno, ponekad i anal,
Dok za paradajiz usvajaju amandman.
Zivi u prcvarnici samo radi fore,
Koristi dildo, i ne pere noge (noge, noge, noge, noge...),
Strokava mu bulja, i rosava faca,
Od sperme mu na uvetu se navatala krasta.

Dinkicu faco smrdis na rasol;
Dinkicu faco smrdis na rasol;

Inflacija izbija, baci se do tebe,
K'o na ekseru de sam, pravis jos probleme.
S tablicom mnozenja, provaljujem ti seme,
Labuse, Labuse, pogledaj Di Madjija,
Kako lepo igra se sa kesom nasih gradjana!!!

Kupujte domace

Boze cent za 99, do veceras je u kovcegu,
A ja lezem u krevet, i da hocu da se budim,
Dobio bi pendrek, uuuuuuuuuuuuuuuuu!!!
Rodjen sam u gradu, ali bijem kao Rednek,
Kaki ima veze jel Dinkic purnja krek.

Dinkicu kralju gutas kobas za medalju
Dinkicu kralju gutas kobas za medalju

Dinkicu care naduvaj nam kare
Dinkicu care naduvaj nam kare

Dinkicu faco smrdis na rasol
Dinkicu faco smrdis na rasol


:rotf::rotf::rotf:
 
Nije Mladja konj.,.....konji su oni sto ga trpe godinama i dozvoljavaju da ih doticni laze i krade

нетачно.
коњи су они који иначе гласају за г17, а дебилчине су они који су му поверовали за тих 1000 евра и због тога гласали...тако да ми упоште није жао тих сиромаха који су се надали тим парама, нек сад поцркају од глади на моје очи не бих попишао да горе.
 
mladjafakir.jpg
 

Rekao je da je procenio akcije na €1000, jer je tada 2007/2008. bio iskreno uveren da je to moguće.

Ali posle je udarila najveća kriza u istoriji, tako da je od tih €1000 ostalo nekih €400.

Što je za €400 više nego što zaslužujete

Ovde je izgleda najpopularnije lagati.......Sto mi i nije cudno za psiholoski profil nekoga kao ti.....
Evo dokaz.

 

Back
Top