Dinkic: Kuku lele ako pobedi Nikolic

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Rocco S

Primećen član
Banovan
Poruka
510
Dinkić:Ako pobedi Nikolić akcije neće vredeti
Petak, 25. januar 2008. 21:22

Ministar ekonomije i regionalnog razvoja i lider G17 Plus Mlađan Dinkić izjavio je da akcije od prodaje javnih preduzeća namenjene građanima neće ništa vredeti ako kandidat Srpske radikalne stranke (SRS) Tomislav Nikolić bude izabran za predsednika Srbije.

Dinkić je na tribini G17 i Demokratske stranke (DS) u Leskovcu kazao da građani u tom slučaju neće dobiti po 1.000 evra jer neće biti investicija i kupaca javnih preduzeća.

„Samo ako ne daj bože Nikolić pobedi ove akcije ništa neće vredeti, ako (Boris) Tadić pobedi ja vam garantujem, svako će dobiti po 1.000 evra”, kazao je Dinkić i podsetio da poslanici SRS nisu glasali u Skupštini Srbije za Zakon o besplatnoj podeli akcija.
 
ohthedramaos5-1.jpg
 
У је. Па ако Тома дође на власт има да нас стрефи Апокалипса, и то не мислим само балканских него свјетских размјера! Начисто смо пукли. Ја одо да средим атомско склониште, спремим залихе и молим за најбоље. :D

Изумрли су диносауруси, изгледа да је ред дошао и на људску цивилизацију...
 
e jebale ga te njegove besplatne akcije
te besplatne akcije se dele samo iz jednog razloga: da bi jedna mala srmdljiva stranka G17 presla cenzus, posto se inace nalazi na samoj ivici cenzusa
i onda on prica o nekakvim glupostima kako on brani interese Srbije... :roll: i kako su mu ekonomski interesi Srbije iznad svega... :roll:
 
Pa zasto onda nije podelio akcije pre nego sto se sve ovo desilo? Sta je cekao? Ovo je samo jos jedan u nizu pokusaj manipulisanja i ucene! Zasto uopste prodavati javna preduzeca? Zasto kao istrument manipulisanja ne smanji kamate na stambene kredite koje su, budi receno, kod nas vece nego bilo gde?
I bilo koji drugi kredit ne samo stambeni. Umesto toga zrtvovacemo jos preduzeca koja nesto vrede i oprostiti se od radnih mesta kao sto je bilo i do sad, a dobicemo po 1000e!!!!!!!? Pa gde je tu logika?
 
e jebale ga te njegove besplatne akcije
te besplatne akcije se dele samo iz jednog razloga: da bi jedna mala srmdljiva stranka G17 presla cenzus, posto se inace nalazi na samoj ivici cenzusa
i onda on prica o nekakvim glupostima kako on brani interese Srbije... :roll: i kako su mu ekonomski interesi Srbije iznad svega... :roll:

A sto da i mi ne dobijemo akcije bar u vrednosti 1000 €? Neki su se omastili za nekoliko desetina, pa i stotina hiljada eurica. Ako ti neces, niko te ne vuce za usi. Uzmi pusku, pa ratuj koliko ti drago, nas zaobidji u sirokom luku. Adios.
 
Ево ја искрен да будем... И код једног и код другог налазим много мана, али је бар по мени Тома бољи за нијансу јер бар неће вршити чистике у војсци по налогу САД-е, неће отпуштати часне српске официре, а за начелника Генералштаба ће поставити човјека који је то по нечему заслужио, умјесто овог јадника Поноша који је срамота за ту институцију (а уосталом то и јесте најважнија функција предсједника). Обојица би се на власти понашали мање-више идентично у свим осталим стварима.

А ове црне слутње о економској пропасти, тамним годинама, враћању у средњи вијек и камено доба и сл. је увреда за сваког интелигентног, објективног и разумног човјек.
 
sve sto se proda u Srbiji u privatizaciji ide ne u investicije nego u potrosnju, sve demagogija
pa tako i novac od ovih besplatnih akcija koji ce biti potrosen a koliko npr. autoputeva i brzih pruga je moglo biti izgradjeno za te pare?... sve u cilju da se dopadnu sirokim narodnim masama
budalastine!
bas zbog tih besplatih akcija sam jos vise protiv Dinkica nego sto sam bio do sada, kod mene je na taj nacih postigao samo kontraefekat.
 
sve sto se proda u Srbiji u privatizaciji ide ne u investicije nego u potrosnju, sve demagogija
pa tako i novac od ovih besplatnih akcija koji ce biti potrosen a koliko npr. autoputeva i brzih pruga je moglo biti izgradjeno za te pare?... sve u cilju da se dopadnu sirokim narodnim masama
budalastine!
bas zbog tih besplatih akcija sam jos vise protiv Dinkica nego sto sam bio do sada, kod mene je na taj nacih postigao samo kontraefekat.

upravo tako. mesto da se novcem od privatizacije izgradjuje infrastruktura nase zemlje i na taj nacin privlace investicije, i povecava broj radnih mesta - oni sve ulazu u potrosnju.

jer podela besplatnih akcija nije nista drugo nego potrosnja.

ovo sto je uradio DOS od 2000te do danas, podseca na bogatog naslednika koji rasprodaje deo po deo imovine da bi ziveo lepo na visokoj nozi , mesto da taj novac ulozi u neki biznis ili nekretnine.

na zalost uskoro ce se sve te pare potrositi, tetkino nasledstvo i mamino zlato je na izmaku a nama ostaje da duvamo u frulu.
 
A sto da i mi ne dobijemo akcije bar u vrednosti 1000 €? Neki su se omastili za nekoliko desetina, pa i stotina hiljada eurica. Ako ti neces, niko te ne vuce za usi. Uzmi pusku, pa ratuj koliko ti drago, nas zaobidji u sirokom luku. Adios.

e pazi dele se besplatne akcija svima odreda starijim od 18 godina a pogledaj kakvi su putevi u Srbiji, sve rupcage na sve strane, katastrofa!
a od Novog Sada do Beograda se vozom putuje 3 sata, uopste sto se tice saobracajne infrastrukture i puteva Srbija debelo zaostaje za svim susednim drzavama koje uopste nisu bogatije od Srbije
 
Ево ја искрен да будем... И код једног и код другог налазим много мана, али је бар по мени Тома бољи за нијансу јер бар неће вршити чистике у војсци по налогу САД-е, неће отпуштати часне српске официре, а за начелника Генералштаба ће поставити човјека који је то по нечему заслужио, умјесто овог јадника Поноша који је срамота за ту институцију (а уосталом то и јесте најважнија функција предсједника). Обојица би се на власти понашали мање-више идентично у свим осталим стварима.

А ове црне слутње о економској пропасти, тамним годинама, враћању у средњи вијек и камено доба и сл. је увреда за сваког интелигентног, објективног и разумног човјек.

Ti postavljaj oficire u svojoj drzavi, a mi cemo u svojoj. Ko je po tebi bolji, nije bitno, kad nemas glasacko pravo. Ni ja se ne petljam da li cete izabrati Dodika ili koga vec.
 
e pazi dele se besplatne akcija svima odreda starijim od 18 godina a pogledaj kakvi su putevi u Srbiji, sve rupcage na sve strane, katastrofa!
a od Novog Sada do Beograda se vozom putuje 3 sata, uopste sto se tice saobracajne infrastrukture i puteva Srbija debelo zaostaje za svim susednim drzavama

Tacno, ali nije onda trebalo dati nikome ni centa. Trebalo je to da kazes Slobi, sad je kasno.
 
Да смо ми наормално друштво, економски стабилно, ова бесплатна подјела акција би имала смисла јер би грађани имали прилику на неки начин да управљају предузећима од којих би могли да имају корист и они сами, а и читава привреда. Овако ће све отићи у потрошњу, акције ће се продати у бесцијење вјероватно малој групи појединаца. Ово нема никакву разумну економску основу осим додворавања масама.
 
Pa zasto onda nije podelio akcije pre nego sto se sve ovo desilo? Sta je cekao? Ovo je samo jos jedan u nizu pokusaj manipulisanja i ucene! Zasto uopste prodavati javna preduzeca? Zasto kao istrument manipulisanja ne smanji kamate na stambene kredite koje su, budi receno, kod nas vece nego bilo gde?
I bilo koji drugi kredit ne samo stambeni. Umesto toga zrtvovacemo jos preduzeca koja nesto vrede i oprostiti se od radnih mesta kao sto je bilo i do sad, a dobicemo po 1000e!!!!!!!? Pa gde je tu logika?

Koje gluposti. Ta javna preduzeca su leglo neradnika, a plate su im kao u najrentabilnijim firmama, plus ostale beneficije.
Kredite ne odredjuje drzva, vac banka, a kod nas su tako visoke zbog politicke nestabilnosti. Ako ti dodje grobar na vlast, sto prizeljkujes, ima da porastu do nebesa. Nema nista dzabe.
 
Ti postavljaj oficire u svojoj drzavi, a mi cemo u svojoj. Ko je po tebi bolji, nije bitno, kad nemas glasacko pravo. Ni ja se ne petljam da li cete izabrati Dodika ili koga vec.

prema sporazumu BIH i Srbije , svi drzavljani RS imaju pravo na drzavljanstvo srbije - i obratno.

shodno tome nase unutrasnje stvari su i njihove i obratno.

tako da ubuduce ne lupas gluposti ovoliko. cisto da ne ispadas najgora.
 
Да смо ми наормално друштво, економски стабилно, ова бесплатна подјела акција би имала смисла јер би грађани имали прилику на неки начин да управљају предузећима од којих би могли да имају корист и они сами, а и читава привреда. Овако ће све отићи у потрошњу, акције ће се продати у бесцијење вјероватно малој групи појединаца. Ово нема никакву разумну економску основу осим додворавања масама.

Samo da te obavestim, nema vise samoupravljanja, a ti svakako neces dobiti te besplatne akcije. Pa, sta se petljas?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top