- Poruka
- 32.278
Beograd -- Gradonačelnik Beograda i potpredsednik Demokratske stranke Dragan Đilas kaže da je smena Mlađana Dinkića očekivana jer je bilo problema u radu Dinkićevog resora
On je rekao da Dinkić snosi najveći deo odgovornosti za to što je u Srbiji prosečna plata 300 evra, to jest, kako je naveo, najmanja u Evropi.
"Rezultati Ministarstva ekonomije nisu na najboljem nivou. Gubimo stara radna mesta", rekao je Đilas i naglasio da je u proteklom periodu oko 200.000 ljudi izgubilo posao.
Gradonačelnik Beograda je dodao da je u ekonomskoj krizi bilo moguće da Ministarstvo ekonomije povuče neke druge poteze.
http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2011&mm=02&dd=15&nav_id=492864
А ти као градоначелник шта си ти урадио по том питању што су 200.000 људи остали без посла ништа ниси урадио уместо да се побуниш поводом тога шта ради млађан динкић ти си га пустио да ради како хоће .......


On je rekao da Dinkić snosi najveći deo odgovornosti za to što je u Srbiji prosečna plata 300 evra, to jest, kako je naveo, najmanja u Evropi.
"Rezultati Ministarstva ekonomije nisu na najboljem nivou. Gubimo stara radna mesta", rekao je Đilas i naglasio da je u proteklom periodu oko 200.000 ljudi izgubilo posao.
Gradonačelnik Beograda je dodao da je u ekonomskoj krizi bilo moguće da Ministarstvo ekonomije povuče neke druge poteze.
http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2011&mm=02&dd=15&nav_id=492864
А ти као градоначелник шта си ти урадио по том питању што су 200.000 људи остали без посла ништа ниси урадио уместо да се побуниш поводом тога шта ради млађан динкић ти си га пустио да ради како хоће .......








) najgore je opleo tajfun Đilas. Pre njega već godinama ga juri ona sirotica Verica Barać, na sud, al ne može majmuna da navata jer od 5. oktobra do danas on ima imunitet ... Yebote, mora da propadnemo kad to dozvoljavamo.