Quantcast

DINAR ZA DJILASA

FataMorgen

Legenda
Moderator
Poruka
58.715
Đilas: Nemam devizni račun, DSS vodi prljavu kampanju
Na deviznom računu nemam nikakva sredstva. Za posao koji obavljam u Vladi Srbije kao ministar ne primam platu, ne vozim se službenim automobilom, ne koristim službeni telefon. Građane Srbije i državu ne koštam ni jednog jedinog dinara - saopštio je juče Dragan Đilas, ministar za NIP, koga je prethodno potpredsednik DSS-a Borko Ilić žestoko kritikovao. Ilić je rekao da Đilasa ne interesuje Kosovo, već samo devizni račun u banci
Arhiva » Vesti » Građanski list 15.03.2008
Đilas: Ne koristim ministarske privilegije

Građanski list: Đilas: Ne koristim ministarske privilegije
Građanski list

BEOGRAD – Ministar bez portfelja i funkcioner Demokratske stranke Dragan Đilas izjavio je juče da je svu svoju imovinu prijavio republičkom Odboru za sukob interesa i da ne koristi privilegije koje mu pripadaju kao ministru. Povodom jučerašnjih optužbi potpredsednika Demokratske stranke Srbije Borka Ilića, Đilas je u izjavi dostavljenoj agenciji Beta naveo da ne koristi privilegije koje mu dopušta mesto ministra i da na deviznom računu nema sredstava. – Sva moja finansijska imovina suvlasništvo je kompanije "Multikom", koju sam, pre ulaska u politiku, napravio jednom od najuspešnijih u regionu i koja u Srbiji nema nijednog državnog klijenta. Za posao koji obavljam u Vladi Srbije kao ministar za NIP ne primam platu, ne vozim se službenim automobilom, ne koristim službeni telefon. Građane Srbije i državu ne koštam ni dinara. Nikad nisam koristio privilegije – naveo je Đilas.

Đilas: Ne koštam državu

SVU svoju imovinu, poštujući Zakon, prijavio sam nadležnom republičkom Odboru za sukob interesa. Na deviznom računu nemam nikakva sredstva. Sva moja finansijska imovina je suvlasništvo kompanije „Multikom“ koju sam, pre ulaska u politiku, napravio jednom od najuspešnijih u regionu i koja u Srbiji nema ni jednog jedinog državnog klijenta.

Za posao koji obavljam u Vladi Srbije kao minister za NIP ne primam platu, ne vozim se službenim automobilom, ne koristim službeni telefon. Građane Srbije i državu ne koštam

ni dinara. Za razliku od ljudi koji u politiku ulaze da bi se obogatili, nikada nisam koristio bilo kakve privilegije, što se svakako ne može reći za one koji me napadaju. Nadam se da će odgovoriti građanima koliko ih oni koštaju. Činjenica da me napadaju ljudi koji su se prepoznali u oceni da bi evropsku tradiciju svoje stranke pregazili i pravili koaliciju sa radikalima samo da bi opstali na vlasti, ljudi koji su u 28. godini i dalje studenti, daje mi energiju da nastavim svoj rad u interesu građana Srbije.

Kako je ovo srceparajuce :sad2: Dragan Djilas poceo kao posten perac prozora,sada" visoki" funkcioner i dalje zivi posteno,bez deviznih racuna,privilegija..... :zcepanje::zcepanje::zcepanje:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.