Dinamo Zagreb

Obzirom da je prvensvo riješeno (Hajduku nije sviran čist penal na Poljudu) da probam prognozirat neka pojačanja (barem moje želje i dosta realne priče) za novi napad na LP.

Kelava - Vrsaljko, Šimunić, PUNČEC, TIČINOVIĆ - Ademi - TOMASOV, JAJALO, Sammir, Čop - VUKUŠIĆ (KRAMARIĆ)

Sve puno Dalmatinaca al bi se plasirali ziher...tu su klinci Jedvaj, Halilović, Pivarić, Brozović, Tomečak, Brodić te zimske prinove Husejinović, Z, Pamić, Adi da se malo tešu, ostali ionako ne valjaju (Ibanez, J. Leko, Rukavina, Beqiraj, Krstanović, Calello, Sylvestr, Morales) pa mogu lagano pakirat kofere...

Interesantno je da Mamiću i Dinamu nije više dovoljno osvojiti titulu...neeee....potrebno ju je osvojiti barem 10 kola prije kraja, kako bi se nesmetano ušlo u novi projekt "igrača za prodaju"...prošlo proljeće Kovačić, ovo proljeće Jedvaj i Halilović, slijedeće Brodić itd....
Naravno to se odradi perfidno, ali ipak očito...sudačke "greške" dolaze odma na početku sezone dok nitko ne sumnja, a lagano ubiju volju konkurentima i na početku proljeća da zabiju zadnji čavao u lijes...
Svi smo mi Zdravko Mamić....
 
Poslednja izmena:
Dinamo 2013/14

Migliore - Jedvaj (Vrsaljko), Šimunić, Addy, Pivarić - Ademi - Junior Fernandes (Halilović), Husejinović, Z. Pamić (Brozović), Čop - El Soudani

Naravno, kombinacija je milion, ali zasada je ziher da odlazi Kelava (Granada) te vjerojatno Sammir (rekao bi istočno tržište).
Ibanez, J. Leko, Rukavina, Beqiraj, Krstanović - nadam se njihovu odlasku jer nisu kvaliteta
U pregovorima za dolazak su H. Milić, Vukojević, Eduardo...
 
Dinamo 2013/14

Migliore - Jedvaj (Vrsaljko), Šimunić, Addy, Pivarić - Ademi - Junior Fernandes (Halilović), Husejinović, Z. Pamić (Brozović), Čop - El Soudani

Naravno, kombinacija je milion, ali zasada je ziher da odlazi Kelava (Granada) te vjerojatno Sammir (rekao bi istočno tržište).
Ibanez, J. Leko, Rukavina, Beqiraj, Krstanović - nadam se njihovu odlasku jer nisu kvaliteta
U pregovorima za dolazak su H. Milić, Vukojević, Eduardo...

Ha..Velikog Samira sutiraju na istok?
Mamic se ovaj put previse izdrkavao..Ne mozes 5 godina drzati igraca u klubu i ocekivati da on nece nazadovati...
 
Ha..Velikog Samira sutiraju na istok?
Mamic se ovaj put previse izdrkavao..Ne mozes 5 godina drzati igraca u klubu i ocekivati da on nece nazadovati...

Samo da je malo ambiciozniji, bio bi car. Mada pitaj boga kaj je njemu Mamić radio.:confused:
Mislim da je nepotrebno medijski eksponiran već godinama (7 godina je u Dinamu)...
Meni se čini dobar dečko i želim mu puno sreće i ako Morales može u Malagi, može i Sammir uspjeti...
 
Ajde dajte nam posudite malo onog Sudanija, coveceee kakav igrac

Vidim stvara se legija stranaca u Dinama, cak 5 igraca dovedeno da igra u prvih11

Sudani iz Rio Avea
Fernandez iz Bayera
Pinto iz Cluja
Sare iz Cluja
Miglore iz San Lorenca

Gledao sam superkup sinoc, kakav car je ovaj golman Miglore:worth:
 
Mala posjeta (mada neki kažu kako je inače, ovo im je i dobro) i solidna igra purgera (ono što sam ja gledao)... međutim kažnjeni su za promašaje... ipak na kraju su na penale pobijedili...
 
Ovdje se svi divite ponosu zagreba grada.......Dianmu i navijacima Bad Blue Boys jednoj od najjacih i najorganiziranijih skupina u svijetu.......

:hahaha: :rotf: :hahaha:
jel ti stvarno verujesh o ovo shto si napisao? :hahaha:
e hvala ti,ulepshao si mi dan! :rotf:

inache,sledeci put kad hocesh neku temu da otvorish,ovog tipa,
malo se edukuj pa onda pochni o tim seoskim klubovima! :cool:
 
Ovo zvuce kao odlicne kupovine..
Vidim igrao se dobar fudbal sinoc...

Kratki osvrt dosada: Miglore zbrisao, uskočio Zelenika i dobar je. Pinto desno odličan, lijevo će Lima istisnuti Pivarića kad se spremi, solidan. U centrali Šimunić profesor, Addy najslabija karika (kikser). Ademi dobar na zadnjem veznom, ispred problemi, Sammir povrijeđen i nesretan, Huso slabije od očekivanog, zamjene prosjek. Krila najjača, Fernandes i Soudani ubijaju znanjem brzinom i snagom. Kad završi Ramazan pa Soudani počne jest bit će kralj, stvarno se čudim da smo ga uboli. Rukavina dobar džoker, Halilović pomalo ulazi, više igra ligu. U špici Čop jak i borben, ali dosta oscilacija, Kramarić igrački bolji, ali premekan.

Nisam neki fan Jurčića ali nije mu lako. Najvažnije tekme dolaze odma, a ima Mamićevu općenarodnu ljetnu trgovinu. Moraš spremat momčad a ona ti svaki dan drugačije izgleda.
Hvala Čačiću, bivšem treneru, kaj je sa Mariborom prošo dalje, što je nama osiguralo nositeljstvo u 4. pretkolu i trebali bi proć.

U LP očekujem napredak u odnosu na prve 2 sezone (prva katastrofa, druga slabo, ali ipak bolje)....

Možda stiže Vukojević i da je ubost jednog stopera....
 
Шта мислиш о овом вашем дербију на Пољуду?
Пукли сте од оне деце, појма немам како?
Ни политике није мањкало.

Nisam gledao, vidio samo prilike i golove.
Nemam šta mislit, svaki derbi na Poljudu je isti, Dalmatinci se povampire i jurišaju 300 na sat, vrše pritisak na suca, izlaze s terena krvavi pa ako još i ubodu koji gol ko jučer to je to.

U principu nebitno, dugo je prvenstvo. Ono što je bitno je da Dinamo nije nogometni klub nego trgovina mješovite:mrgreen: robe.

Trenutni sastav Dinama i njegov trener izgledaju kao da je Mamić složio ekipu koju bi u sekundi mogao rasformirati da hoće. Par staraca, par crnaca, par klinaca, par posuđenih. Praktički nema igrača koji je kvalitetan, pustio korijene u Dinamu i u najboljim je igračkim godinama.

Kada bi bilo dosta da se ne plasiramo na SP i Dinamo ne uzme titulu da mamić i ostala go.vna (Štimac, Šuker, Ivanković i dr.) nestanu, odmah bi potpisao, koliko god mi teško palo ne gledati naše u Brazilu.

Ali zaraza se toliko raširila i nogomet je toliko izgubio smisao da Dinamo i repka izgledaju isto bezidejno, trulo, oronulo, mučno, jadno, jednom riječju nikako.

I ono što me najviše boli je što te nakon tekmi u oči lažu, govore gluposti, skrivaju se, optužuju druge da ih napadaju, koriste se svim trikovima da stvari odmaknu od stvarnog problema. A to je da su yebene neznalice koje su tu gdje jesu samo zato jer je bogotac tako naredio.

Inače u četvrtak Černomorec koji gazi u ukrajinskom prvenstvu, a mi bez Soudanija i sa ovom usr.anom trenerskom ulizicom na klupi. Sve osim pobjede smrdi na ispadanje, a ruže nam stvarno ne cvjetaju.
 
Ма слична је ситуација и код нас нема неке разлике.
Оно што ми је јасно је да Хајдук неће освојити титулу наредних двадесет година јер без обзира каква је ситуација у Динаму у Хајдуку је дупло горе, све би дали за једног Мамића.
Занима ме на кога ли они кукају што не могу да освоје титулу на председника фудбалског савеза, на државу саму или на судије или све то троје комбиновано као ови црвени код нас?
 
Ма слична је ситуација и код нас нема неке разлике.
Оно што ми је јасно је да Хајдук неће освојити титулу наредних двадесет година јер без обзира каква је ситуација у Динаму у Хајдуку је дупло горе, све би дали за једног Мамића.
Занима ме на кога ли они кукају што не могу да освоје титулу на председника фудбалског савеза, на државу саму или на судије или све то троје комбиновано као ови црвени код нас?

Hajduk je močvara puna sitnih krokodila koji su ga očerupali do kraja. A onda kreće priča "okrećemo se mladom kadru" (u prijevodu: nema para).
Ali i da nije tako, Hajduk ne može do titule. I ne zbog gore nabrojanih nego zbog Mamića. On je i predsjednik saveza i sudac i država.
I titula je nešto što se podrazumijeva i što ne smije izostati ni pod koju cijenu. On sve slaže računajući sa titulom. Tu nema greške.

E brate mili, nadam se da ima. Naprijed Kekova Rijeka! (ali i tu je kvaka, jer mu je Mamić ustupio već 6,7 igrača, a to ima svoju cijenu).

Nažalost Mamić ima dva prvoligaša, jednog drugoligaša, surađuje šaljući igrače sa još 5,6 klubova.
Dinamov omladinski pogon puni repke sa 40 igrača.
Jednostavno, sve je njegovo.
Jedino nema upliv u Dalmaciju (Hajduk i Zadara), tu su Šošo, Sinovčić i ostala luda banda pa mu se i ne da s njima zayebavat. S guštom gleda kako se međusobno glođu...
 
Poslednja izmena:
što se tiče dinama definitivno je ubedljivo najbolji klub sa ovih prostora trenutno pratim ih kako igraju i svaki put me oduševe kako igraju moderno i brzo i kako napadaju i kako se brane...videlo se to još prošle godine kad su jedva ispali od benfike u produžecima...svaka čast kad gledam zvezdu i njih kao nebo i zemlja razlika... ako ovako ostane dugo će nam trebati da ih stignemo
 

Back
Top