Quantcast

Dinamo Zagreb

Bari'91

Poznat
Poruka
7.853
Vidi ih što su izmilili iz obje rupe da likuju i pojašnjavaju. 😂
Poštedite me generalštaba poslije bitke, nije vam ovo Liga konferens.
Bruka je način na koji je Dinamo izašao odigrati ovu utakmicu, a ne rezultat iste. Belupo bi protiv jučerašnjeg Dinama izgledao ko Barcelona. Najgora utakmica Dinama u zadnjih 5 godina valjda. Ono što je sigurno je da Dinamo ne može gore od ovoga, a Sheriff ne može bolje. Uz malo sreće se u Zagrebu ulazi u Ligu prvaka 8. put. Ova momčad je pregazila Tottenham, zašto ne bi fakin Sheriff.
I naravno da smo Space Shuttle za sve balkanjerose, jedan kiks to ne može promjeniti.
Dobro dobro de oprosti nismo znali 🤣

Poslednja izmena:

Agram14

Ističe se
Poruka
2.054
Usranog totenhema, ja ne znam da je neko prico osim vas...

Zvezda je zviznula LIVERPUL koji ce te istw godine postati PRVAK evrope pa sta, ne kurce se ko ti...

Cuda i loš dan velikana se dogadjaju... Sami je to vama sve u istoriji...
Mi nismo slučajno dobili Tottenham u Zagrebu pa bili napunjeni u Londonu. Mi smo izbacili u 2 utakmice. Velika je razlika.
Znaš ti dobro šta je nama u istoriji 😂

fanstebre

Iskusan
Poruka
5.972
Динамо је практично репрезентација Хрватске.....имају скауте по целој земљи и кад год неки играч покаже таленат они га покупе са 16-17 год и на то им се своди рад омладинске школе. Имају монопол у хрватском фудбалу над свим играчима и исто последњих година Звезда покушава у српском фудбалу али има проблем што испред себе има једну од најјачих омладинских школа Европе..
Хајдук и Партизан су прави фудбалски клубови......Звезда и Динамо су вазда били испоставе тајних служби, удбашки клубови, пандурски клубови, назовите их како хоћете...... Торцида 1950 и Гробари 1970 су постављали стандарде у навијању. Осталима је треба неколико деценија да уопште схвате о чему се ту ради..... Није случајно да су за Хајдук и Партизан навијали сви из бивше Југославије и Срби и хрвати и Македонци и албанци итд.......људи су осећали да је то права фудбалска прича и свако ко није био национално острашћен није имао проблем да навија за ова два клуба.....Хајдук је имао много навијача у Србији.....све се то наравно после 90-их променило.

Poslednja izmena:

Agram14

Ističe se
Poruka
2.054
Konferens :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:
Znači nivo Partizana. S tim što dogodine idete komplet u konferens jer su srpski klubovi sada mnogo bolji.

Nema veze samo neka se svi klubovi istoka razvijaju. Evo videćemo Reka kako će igrati večeras.
Kako su mnogo bolji? Popili po 5-6 komada i Vojvodina i Čukarički 😂
Rijeka ima nezgodnog protivnika ali izbacivali su već jake klubove. Bilo bi dobro da uđu radi skupljanja bodova za koeficijent.

Отац Дроид

Buduća legenda
Poruka
44.792
Kako su mnogo bolji? Popili po 5-6 komada i Vojvodina i Čukarički 😂
Rijeka ima nezgodnog protivnika ali izbacivali su već jake klubove. Bilo bi dobro da uđu radi skupljanja bodova za koeficijent.
Ah sad ti gledaš svaki gol. Gledaj ukupnu sliku.
Evo trenutne slike.
Тu se vidi koliko je hrvatsko društvo uopšte dekadentno.

Screenshot_1.jpg

kapetanmark

Veoma poznat
Poruka
10.387
Više puta od Partizana
Ne LAZI

Дан када је Динамо Загреб дочекао пролеће у Европи​

четвртак 08 новембар 2018 12:15
Данас има прилику да против Спартаке из Трнава после чак 49 година поново представи континенталну сцену

Tri put u celoj istoriji...

Bari'91

Poznat
Poruka
7.853
Динамо је практично репрезентација Хрватске.....имају скауте по целој земљи и кад год неки играч покаже таленат они га покупе са 16-17 год и на то им се своди рад омладинске школе. Имају монопол у хрватском фудбалу над свим играчима и исто последњих година Звезда покушава у српском фудбалу али има проблем што испред себе има једну од најјачих омладинских школа Европе..
Хајдук и Партизан су прави фудбалски клубови......Звезда и Динамо су вазда били испоставе тајних служби, удбашки клубови, пандурски клубови, назовите их како хоћете...... Торцида 1950 и Гробари 1970 су постављали стандарде у навијању. Осталима је треба неколико деценија да уопште схвате о чему се ту ради..... Није случајно да су за Хајдук и Партизан навијали сви из бивше Југославије и Срби и хрвати и Македонци и албанци итд.......људи су осећали да је то права фудбалска прича и свако ко није био национално острашћен није имао проблем да навија за ова два клуба.....Хајдук је имао много навијача у Србији.....све се то наравно после 90-их променило.
Ali najbolje kad navijac Partizana kaze nekome da je prodkut sluzbe 🤣🤣🤣 a apsolutno ceo drzavni aparat je po defaultu morao makar deklerativno da navija za Partizan...A na sta se to rad tvoje fudbalske skole svodi zivota ti pitam posto vidim da nesto zameras Dinamovoj?....A vi do juce niste imali monopol na trzistu? Najbolji produkt skole je Stevan Jovetic koji je upravo dosao sa 16....Do juce sem njega uopste nisi imao relevantnog igraca u evropskim razmera na koga mozes da se pozoves uperis prstom i kazes e vidis on je nase dete....To sto ces da mi repliciras sa onom listom na kome je Partizan broj 2 u Evropi nikome ozbiljnom nije relevantno jer je to broj igraca koji se bave pro fudbalom po Evropi koga boli uvo za kvantitet raznorazne Miljkovice Brasance Jojice i Markovice koji zalutaju i oderu nekoga za golemu paru mislim sjajno je to po njihovu familiju jer zbog Partizana se uopste bave fudbalom a nisu na bausteli...Ali pokazivati na takve vedete i tvrditi da je to jedna od najboljih evropskih skola fudbala je smesno...O toj skoli slusam otkada znam za sebe i pratim fudbal a ta skola ne da nije imala jako ime nego u protekle 2ipo decenije nije imala ni jednog igraca koji za reprzentaciju nasu predstavlja bitan sraf bezobzira na njegovu reputaciju u Evropskim okvirima...Uvek sam se pitao pa gde su ti kvalitetni igraci i dobijo bih neku listu na kome nema nijednog kvalitetnog...Do pojave Mitrovica i Bogu hvala da smo napokon dobili nesto lepo od te skole jer zaista bih volio zbog nase reprezentacije da je ta skola jedna od najbolji ali to jednostavno nije tacno na moju zalost...Tek sad se nesto desava Vlahovic je eskplodirao drzim mu palceve kao i Kalabi i Milenkovicu....Poenta je da su ova imena na mapi tek od juce i danas A u Srbiji se od 90te tvrdi kako je Partizanova skola jedna od najboljih broj 2 u Evropi i onda ona lista🤣...Nepada mi napamet Dinamo da zastupam ali samo potpuni duduk moze da zameri nesto Dinamovoj skoli fudbala cak i ako si zlonameran i pokusavas da ih omalovazis uperiti prstom u skolu je pogresno mesto i ispadas smesan...

Poslednja izmena:

Agram14

Ističe se
Poruka
2.054
Ne LAZI

Дан када је Динамо Загреб дочекао пролеће у Европи​

четвртак 08 новембар 2018 12:15
Данас има прилику да против Спартаке из Трнава после чак 49 година поново представи континенталну сцену

Tri put u celoj istoriji...
Kao što rekoh, više puta od Partizana

kapetanmark

Veoma poznat
Poruka
10.387
Kao što rekoh, više puta od Partizana
LAZEŠ!

Evo sva ucesca partizana u evropi i dokle je dogurao...

https://sr.m.wikipedia.org/sr-ec/ФК_Партизан_у_европским_такмичењима

Evo i dinamo

https://sr.m.wikipedia.org/sr-ec/ФК_Партизан_у_европским_такмичењима

Evropsko prolece video vise od partizana?

Pa da vam nije NEPRIZNATOG OD UEFE velesajamskog TAKMICENJA ucesca bi skoro i zaboravili. 49 god nisu videli prolece u evropi.

Pa ni tata ti to nije gledo Hahahaha

kapetanmark

Veoma poznat
Poruka
10.387
Ali najbolje kad navijac Partizana kaze nekome da je prodkut sluzbe 🤣🤣🤣 a apsolutno ceo drzavni aparat je po defaultu morao makar deklerativno da navija za Partizan...A na sta se to rad tvoje fudbalske skole svodi zivota ti pitam posto vidim da nesto zameras Dinamovoj?....A vi do juce niste imali monopol na trzistu? Najbolji produkt skole je Stevan Jovetic koji je upravo dosao sa 16....Do juce sem njega uopste nisi imao relevantnog igraca u evropskim razmera na koga mozes da se pozoves uperis prstom i kazes e vidis on je nase dete....To sto ces da mi repliciras sa onom listom na kome je Partizan broj 2 u Evropi nikome ozbiljnom nije relevantno jer je to broj igraca koji se bave pro fudbalom po Evropi koga boli uvo za kvantitet raznorazne Miljkovice Brasance Jojice i Markovice koji zalutaju i oderu nekoga za golemu paru mislim sjajno je to po njihovu familiju jer zbog Partizana se uopste bave fudbalom a nisu na bausteli...Ali pokazivati na takve vedete i tvrditi da je to jedna od najboljih evropskih skola fudbala je smesno...O toj skoli slusam otkada znam za sebe i pratim fudbal a ta skola ne da nije imala jako ime nego u protekle 2ipo decenije nije imala ni jednog igraca koji za reprzentaciju nasu predstavlja bitan sraf bezobzira na njegovu reputaciju u Evropskim okvirima...Uvek sam se pitao pa gde su ti kvalitetni igraci i dobijo bih neku listu na kome nema nijednog kvalitetnog...Do pojave Mitrovica i Bogu hvala da smo napokon dobili nesto lepo od te skole jer zaista bih volio zbog nase reprezentacije da je ta skola jedna od najbolji ali to jednostavno nije tacno na moju zalost...Tek sad se nesto desava Vlahovic je eskplodirao drzim mu palceve kao i Kalabi i Milenkovicu....Poenta je da su ova imena na mapi tek od juce i danas A u Srbiji se od 90te tvrdi kako je Partizanova skola jedna od najboljih broj 2 u Evropi i onda ona lista🤣...Nepada mi napamet Dinamo da zastupam ali samo potpuni duduk moze da zameri nesto Dinamovoj skoli fudbala cak i ako si zlonameran i pokusavas da ih omalovazis uperiti prstom u skolu je pogresno mesto i ispadas smesan...
Molim te da se manete politike. U najmanju ruku je smesno vase qrcenje ko NEKO SRPSTVO kada vas je osnovao penezic Krcun zvani LIKVODATOR DRAZE MIHAILOVICA. GLAVNI UBICA UDBE I COVEK KOJI JE UCESTVOVAO U HAPSENJU DRAZE, i njegovom egzekucu...

Gorih satrapa po srbe nije bilo od leke i krcuna koji su na desetine hiljada srba pobili i poslali na goli otok...

Plus titoisticka petokraka vam glavni simbol grba...

Tako je kako je, to jesu srpski klubovi iz bg a kakvo je vreme bilo je drugi par carapa...

Sta god da je bilo vi krcunovci ste daleko bili od srpstva bar tada...

Sto se skola fudbala tice mani se, od vase je bolja i skola surdulice...

Kakvi su vam dunsteri vodili ko direktori omladinsku skoli i ne cudi, recimo dostanic...

Vi ste klub koji dovodi igrace, tako ste uzeli i kup šampiona 1991, sa legijom jugo igraca, prosinecki, sabanadzovic, belodedic pancev savicevic....

U košarci da ne pricamo...

Seti se petorke koja je prva isamarals drim tim...

Divac djordjevic paspalj danilovic savic rebraca... Gde je to igralo?

U zvezdi?

I sad sa majmunom loppvskim covketom hocete da se poredite?

Mi smo i u zadnjim godonama dali BOGDANOVIĆA a vi?

Branka lazica!!!

Zato mani istoriju politiku, skole...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.