Quantcast

Dilema

facedj

Početnik
Poruka
7
Mislim da takve ljude jednostavno treba otkačiti ali ja nisam takva osoba iz razloga da nebih nekog povredio a zbog toga najčešće ispaštam ja.Šta činiti

L

lara

Gost
tp je jako ruzno i prema takvim ljudima ne vredi biti uvidjavan... jednostavno ih otkaci i stavi im do znanja da si im prozreo/la namere. u suprotnom ce te stvarno...s*ebati

Sasha85

Domaćin
Poruka
3.943
Ili jednostavno,otkaci ih na finjaka... Zbog te koristi,koju imaju od tebe,pocni postepeno da im uskracujes i ako imaju gram mozka i shvate koliko je sati,oni ce tebe da ostave na miru...
A tako ce tebi barem biti lakse...

panofanatik

Primećen član
Poruka
538
prosto ih ignorisi i sami ce da shvate ali ako ne samo ih kuliraj...pa nisu ludi..ako ni to ne upali..pa neznam ja iskreno nikom ne mogu da cutim rekla bi to u lice

andra_gt

Primećen član
Poruka
507
a dok ima da se pise na neku temu dobro je.Vazno da nije smaranje na forumu i da se odgovara na 3-4 teme.Ali u jednom si u pravu:LJUDI KAD VASKRSAVATE TEMU NADJITE NESTO SKORIJEG DATUMA NE SVE IZ 2003!

gost 94023

Ističe se
Poruka
2.498
Mislim da takve ljude jednostavno treba otkačiti ali ja nisam takva osoba iz razloga da nebih nekog povredio a zbog toga najčešće ispaštam ja.Šta činiti
U tome i jeste stvar- Kako ih otkačiti,a ne ispasti smešan i čudan kad nemaš opipljive dokaze da ti rade iza leđa a znaš 100% da su oni u pitanju...

dale92

Domaćin
Poruka
3.985
jednostavno odabis ih za sva vremena...ali to da bi bilo dobro po tebe trebas da primetis na vreme....zato nikad ne veruj nikome sem svojim najrodjenijim....mislim veruj ali ne 100%...

chokogirl

Zainteresovan član
Poruka
273
jednostavno odabis ih za sva vremena...ali to da bi bilo dobro po tebe trebas da primetis na vreme....zato nikad ne veruj nikome sem svojim najrodjenijim....mislim veruj ali ne 100%...
Ni svojim najrodjenijim...Mi smo jednostavno sami na svetu, svako za sebe i zato veruj samo sebi... Takvi prijatelji su za mene višak u mom životu, jednostavno mi ne trebaju i to im kažem.