Imam 19 godina u vezi sam sa tipom 10 godina starijim.Vidjamo se vec dva meseca,ali redje jer on radi u susednom gradu.Uvek kada se vidimo,nasi sastanci su veoma kratki,bukvalno svode se samo na sex i onda se odmah on vraca svojim poslovnim problemima.Pre tri dana pitala sam ga da li zeli da prekinemo nasu vezu na sta je on odgovorio potvrdno,i nastavio da me ljubi i da se ponasa sasvim normalno kao da nije to uopste ni reko a i ja sam presla nekako hladno preko toga.U cetvrtak je trebalo da ide kod svojih u drugi grad i obecao mi je da cemo se videti,medjutim nije ni pozvao da mi kaze da ne moze da dodje a kamoli dosao.Najgore od svega je to sto je meni lepo sa njim i ne bih volela da prekinemo.Molim vas pomozite mi sta da radim 

Svidja mi se ono "vec dva meseca"!!! Kako Ti jos uvek nije jasno da mu savrseno odgovaras, za takvu uslugu od neke, profesionalnije, cure jos bi morao i dobro da plati!! I da razmislja da ne zaradi koju bolestinu...ili nesto slicno...
:?
, sta li... sto napisem sta mislim i stojim iza svog stava.
ops: O.K. Hellen, mozda sam preterala, izvinjavam se , ali pomislila sam da ne bih volela da moja cerka dozvoli da je neko tako glupo zloupotrebljava... U tome da budes sa nekim svakako nema niceg loseg, ali u ovakvom odnosu...