Dilema vremeplova

Doctor Master

Aktivan član
Poruka
1.126
425-4250580_time-travel-clock-png.png

Vr`ceno u centar, na mesto... ;) :p :lol: :cool:
Kondenzator kretanja.

Doctor Master

Aktivan član
Poruka
1.126
nema vremeplova jer je nemoguce

pa cak i da ga ima nece uticati na covecanstvo, jer bi se inace neko vec vratio i sprecio svetske ratove

a ako postoji i ne mogu se menjati civilizaciji teski momenti - onda kao i da ga nema

tako da se mora zakljuciti da takav uredjaj nikad nece biti izmisljen
Još nije izmišljen u našoj vremenskoj liniji, a ko kaže da u alternativnoj vremenskoj liniji ne postoji?

Doctor Master

Aktivan član
Poruka
1.126
Kada budem došao do prvog miliona pokrećem ulažem pare u vremensku mašinu. Okupiću najbolje umove iz oblasti elektronike, matematike, fizike i hemije koje svet može da ponudi. Kupiću jedni kuću van grada ili ću je napraviti i tamo izvoditi eksperimente. Konkurs je otvoren za sve javljejte mi se na PP.

Black_star

Veoma poznat
Moderator
Poruka
13.890
Kada budem došao do prvog miliona pokrećem ulažem pare u vremensku mašinu. Okupiću najbolje umove iz oblasti elektronike, matematike, fizike i hemije koje svet može da ponudi. Kupiću jedni kuću van grada ili ću je napraviti i tamo izvoditi eksperimente. Konkurs je otvoren za sve javljejte mi se na PP.
Nije to losa ideja... Pitam se dal je Ilonu Masku slicno palo na pamet...:cool:

MladenS.

Početnik
Poruka
7
Ja se opet vraćam na Hačisonove eksperimente - jeste li primetili slićnosti između njih i Filadelfijskog eksperimenta? Hačisonov efekat - manji predmeti nestaju pa se opet pojave. Filadelfijski eksperiment - brod nestao (energetski prebačen na drugu lokaciju) pa se ponovo pojavio na istoj lokaciji. Hačisonov efekat - različiti materijali, prirodno nespojivi, se spajaju, bolje rečeno utiskuju jedni u druge. Filadelfijski eksperiment - tela nekolicine mornara bila utisnuta u oplatu broda.

Istina ovo nije putovanje kroz vremensku, već kroz prostornu dimenziju pomoću energetskh generatora.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.