Dilema: srednjoškolske simpatije...

  • Začetnik teme iluzionista
  • Datum pokretanja
I

iluzionista

Gost
Dakle... Juče sam u gradu sreo moju najveću simpatiju iz srednje škole sa kojom se nisam video 5 godina. Nikada među nama ništa nije bilo... Sem povremenog muvanja... Uzeo sam joj broj mobilnog i dogovorili smo se da se čujemo. Ja sam je zvao danas. Spavala je, pa sam joj poslao SMS da se javi kad se probudi. Zvao sam je kasnije... Izašla je.. Ne javlja se na mobilni. Kakva bi bila vaša reakcija da ste na njenom mestu? Možda je ljuta što je nisam zvao toliko dugo? Ko zna... Još jedna od nerešenih misterija u mom životu. No, ostaje mi samo da joj poželim sreću u daljnjem životu i kažem: "pa, pa"... Meni stvarno ne treba da se opet nerviram oko nje. Ali ono što ne razumem je: šta fali jednoj kafici sa starim prijateljem? Možda ona mene nikada i nije doživljavala samo kao prijatelja? Možda zbog toga izbegava da se vidimo? Ne znam...

A zašto je ovo na ženskom kutku? Zanima me mišljenje ženskog roda. ;)
 
iluzionista:
Dakle... Juče sam u gradu sreo moju najveću simpatiju iz srednje škole sa kojom se nisam video 5 godina. Nikada među nama ništa nije bilo... Sem povremenog muvanja... Uzeo sam joj broj mobilnog i dogovorili smo se da se čujemo. Ja sam je zvao danas. Spavala je, pa sam joj poslao SMS da se javi kad se probudi. Zvao sam je kasnije... Izašla je.. Ne javlja se na mobilni. Kakva bi bila vaša reakcija da ste na njenom mestu? Možda je ljuta što je nisam zvao toliko dugo? Ko zna... Još jedna od nerešenih misterija u mom životu. No, ostaje mi samo da joj poželim sreću u daljnjem životu i kažem: "pa, pa"... Meni stvarno ne treba da se opet nerviram oko nje. Ali ono što ne razumem je: šta fali jednoj kafici sa starim prijateljem? Možda ona mene nikada i nije doživljavala samo kao prijatelja? Možda zbog toga izbegava da se vidimo? Ne znam...

A zašto je ovo na ženskom kutku? Zanima me mišljenje ženskog roda. ;)


cinjenica je da njoj nije ni stalo do tebe
tacka sa tim
zavrsi
 
slatko volim :)):
Ja bih se za pocetak javila na mob, da sam na njenom mestu :roll:

Btw, ne verujem da je ljuta na tebe...Al je mozda zaljubljena, srecna sa deckom..

Ponekad je bolje da srednjoskolske simpatije ostanu samo to--lepa uspomena, i nista vise..Kafa bi mogla da bude vishak..

Moguće. I ja sam pomislio da je to to. Zato se ni ne nerviram. ;)
 
Doduše, za nju je to i simptomatično... Kada je imala dečka me je uvek ignorisala... Kad nema onda bi pokušavala nešto... Tako da... Sasvim moguće. Mada je to mene u prošlosti užasno nerviralo i počeo sam da je ignorišem na kraju... Ali bilo mi je veoma drago što sam je video. I možda je sve ovo u stvari vrlo korisna stvar da razbijem mit o njoj koji postoji u mojoj blesavoj glavici.
 
nekima je tesko da se vracaju u proslost,bez obzira koliko im ljudi iz te iste proslosti dragi i vazni bili...a ljudi se i menjaju...ako nekoga nismo videli godinama,ko zna kakve probleme taj trenutno ima...mada,ko to zna,mozda ce se ona za koju nedelju javiti tebi... :-)

hehe,ja kad sam poslednji put srela moju simpatiju iz srednjoskolskih dana,zavrshismo u kaficu do sabajle:tih prica,cccc! ma,k'o da smo juce bili zajedno! tracevi,premotavanja filma,pokopavanja,prepricavanja emotivnih i erotskih dozivljaja joooooj...uz sve to smo se toliko zapili i umirali od smeha...i jos smo se zezali na taj racun ko je tu koga muvao pre 10 godina! a sad mi se ne bi svideo ni u ludilu na taj nacin,inace je 8)...i nije se on promenio,ja sam...mnogo...mozda i ova tvoja razmislja slicno :wink:
 
iluzionista:
Dakle... Juče sam u gradu sreo moju najveću simpatiju iz srednje škole sa kojom se nisam video 5 godina. Nikada među nama ništa nije bilo... Sem povremenog muvanja... Uzeo sam joj broj mobilnog i dogovorili smo se da se čujemo. Ja sam je zvao danas. Spavala je, pa sam joj poslao SMS da se javi kad se probudi. Zvao sam je kasnije... Izašla je.. Ne javlja se na mobilni. Kakva bi bila vaša reakcija da ste na njenom mestu? Možda je ljuta što je nisam zvao toliko dugo? Ko zna... Još jedna od nerešenih misterija u mom životu. No, ostaje mi samo da joj poželim sreću u daljnjem životu i kažem: "pa, pa"... Meni stvarno ne treba da se opet nerviram oko nje. Ali ono što ne razumem je: šta fali jednoj kafici sa starim prijateljem? Možda ona mene nikada i nije doživljavala samo kao prijatelja? Možda zbog toga izbegava da se vidimo? Ne znam...

A zašto je ovo na ženskom kutku? Zanima me mišljenje ženskog roda. ;)

1.koji ti je krac davala broj, pa se sad ne javlja:confused: ne kontam...
2.ako je tolika seljanka da nece ni da se javi, koji je tebi krac da uopste lupas glavu, bre:confused:
3.zar ti nemas devojcicu, il sam ja sanjala?:roll: :evil:
 
iluzionista:
Dakle... Juče sam u gradu sreo moju najveću simpatiju iz srednje škole sa kojom se nisam video 5 godina. Nikada među nama ništa nije bilo... Sem povremenog muvanja... Uzeo sam joj broj mobilnog i dogovorili smo se da se čujemo. Ja sam je zvao danas. Spavala je, pa sam joj poslao SMS da se javi kad se probudi. Zvao sam je kasnije... Izašla je.. Ne javlja se na mobilni. Kakva bi bila vaša reakcija da ste na njenom mestu? Možda je ljuta što je nisam zvao toliko dugo? Ko zna... Još jedna od nerešenih misterija u mom životu. No, ostaje mi samo da joj poželim sreću u daljnjem životu i kažem: "pa, pa"... Meni stvarno ne treba da se opet nerviram oko nje. Ali ono što ne razumem je: šta fali jednoj kafici sa starim prijateljem? Možda ona mene nikada i nije doživljavala samo kao prijatelja? Možda zbog toga izbegava da se vidimo? Ne znam...

A zašto je ovo na ženskom kutku? Zanima me mišljenje ženskog roda. ;)

E na to sam ja odgovorio pa bio popljuvan od zenoida sa ovog foruma.
Nikad ama bas nikad se zenska ne druzi s muskim ako nije seks u pitanju (znaci ocekuje ga ili ga vec ima) ili neka materijalna korist. Pa ***** mu misa i ja nikad nisam imao drugaricu jer je videla svaka koja je to probala da ne pusim te fore.
 
sinnke:
E na to sam ja odgovorio pa bio popljuvan od zenoida sa ovog foruma.
Nikad ama bas nikad se zenska ne druzi s muskim ako nije seks u pitanju (znaci ocekuje ga ili ga vec ima) ili neka materijalna korist. Pa ***** mu misa i ja nikad nisam imao drugaricu jer je videla svaka koja je to probala da ne pusim te fore.
A kako ti to, moliću, znaš?
(Sinak ne priča sa mnom) :mrgreen:
 
SINDI:
1.koji ti je krac davala broj, pa se sad ne javlja:confused: ne kontam...
2.ako je tolika seljanka da nece ni da se javi, koji je tebi krac da uopste lupas glavu, bre:confused:
3.zar ti nemas devojcicu, il sam ja sanjala?:roll: :evil:


Ma nije to seljanka to je ***** koja leci komplekse. E da su svi ko ja, ne bi vi zene tako carovale nego bi bilo oprostite jel moze razgovor s vama uvazeni gospodine.
Ja bi rekao moze ali prvo pusenje pa cemo razgovarati.
 
Lexa:
Uh, izvini. Ja sam nešto mislila da si adolescent. Ne znam zašto :roll:
Zapravo, čini mi se kao da ništa o ženama nisi naučio...
Mora da grešim, u pitanju je nešto što ne razumem :lol:


Pa i u pravu si nisam puno o njima naucio jer mi i ne treba da puno o njima znam. Sta mi one donose? Hranu? Krov nad glavom? Garderobu? Ne, one samo pokusavaju da izvuku tako nesto a ne da donesu.
 
Lexa:
Ne razumem ljude koji se ne javljaju na telefon, stvarno mi to ide na živce :evil:
Možda da joj pošalješ poruku kako je ružno što se ne javlja i da je odyebesh...
Zanimljivo je koliko njih to shvata kao izazov, pa se baš onda jave :roll:

Izazov? :shock: Nisam na to tako gledao... Ali moguće... Ma ti si bre prorok Lexo. ;) Baš tako nešto se i desilo. :roll:
 
Lexa:
Ustvari, u pitanju je dobro, staro:
"Vidi, molim te, ovaj neće da trči za mnom, mora da je bolji frajer nego što sam mislila"... :roll:
Meh, nisam prorok, sama sam to radila (kad sam imala 11 godina), danas uglavnom to rade meni.

To mi je tako odvratna stvar. :x Ne volim ta zavlačenja i zafrkancije... Zašto sam boldovao ovo? Ma totalno mi je bezveze koliko su degradirani odnosi među polovima u našem društvu... I jedni i drugi samo nešto mućkaju (i žene i muškarci)... Bezveze. :roll:
 
asshole.gif
 
iluzionista:
To mi je tako odvratna stvar. :x Ne volim ta zavlačenja i zafrkancije... Zašto sam boldovao ovo? Ma totalno mi je bezveze koliko su degradirani odnosi među polovima u našem društvu... I jedni i drugi samo nešto mućkaju (i žene i muškarci)... Bezveze. :roll:
Istina, ne zna se više ni ko pije, ni ko plaća :)
Ali ja sam za jednostavnost. Valjda ima još takvih.
:(
 
iluzionista:
U bre Sindi.... Što evil smajli? :shock: Ne moram ja da prijavljujem svaku promenu u svom ljubavnom životu na forumu, zar ne? :roll: I koga to uopšte zanima? :lol:

ups..ovaj, misim...ne moras..naravno...nego sam mislila da si jos srecno zaljubljen, a sad se mlatis sa-tamo-nekim-koja-te-nezarezuje..ali, u pravu si..bas sam zlocesta..a mene zanima:wink: misim, nije da me zanima, ono kao radoznalost i to..nego, eto..ti si mi simpa, pa volim da znam kako si i tako..uh..al se isprica:roll: :lol: :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top