Quantcast

Dilema oko medjunarodnog ili krivicnog smjera

toskana

Zainteresovan član
Poruka
164
u bre, mnogo si ti rano počeo da misliš o tome koji je smer bolji. Dok dodješ do smerova ima da guliš i guliš i guliš...

Sve u svemu, ako voliš prava nije teško. Ima mnogo da se uči i daleko je od onoga da je najlakši faks. Mnogi upišu pravni polazeći upravo od toga "ma lako je", pa odustanu pre i nego što su mislili.

S_K_V_O

Iskusan
Poruka
6.166
Uzmi najlaksi smer...sto bi se tangirao sa teskim(ko ja na primer) kad ti to nigde u diplomi ne pise..jedino kad trazis posao popunjavas to u ponekom upitniku.
Krivicni smer ne postoji, postoji pravosudni, medjunarodni, upravni, pravno-teorijski i privredni. Ja mislim da je to to. Medjunarodni je najlaksi a i upravni ne boli. I uopste, ti ispiti sa smera su malobrojni i laksi nego opsti ispiti...ukupno 6 ispita na celom faksu je vezano za smer.
Za konkretnije odgovore postavi konkretnija pitanja.

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim pridružite se diskusiji tako što ćete da objavite novu temu.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.