a33
Aktivan član
- Poruka
- 1.610
http://www.alo.rs/sport/37550/Od_Beograda_necu_uzeti_ni__jedan_dinar
Sta Vam se cini?
Je li ovo uvod ili zapet DS-ove kampanje za novoga premijera ili celnog covjeka avnojevske Srbije?
Sta Vam se cini?
Je li ovo uvod ili zapet DS-ove kampanje za novoga premijera ili celnog covjeka avnojevske Srbije?