Quantcast

dijete vs pf

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

aleksa ndar

Elita
Poruka
17.734
E recimo da ste vi jedna od onih majki koje hoce da vaspitavaju dijete same u ranom periodu njegovog zivota kad mu je neko poput majke najpotrebniji kada ono najvise upija i formira karakter, cak i licnost (msim bilo bi pozeljno da samo takve i pisu na temi), da ne dodje sad neka da mi tu nesto feminizira...ovaj koliko tesko bi vi pristale da nam ovi nasi dusmani koji truju nasu djecu amerikanizovanim nacinom zivota i nekim evropskim pravima da se ne smiju tuci od strane roditelja da ih tuze, i da iziskuju koliki hoce dzeparac i da je malko pozeljno da budu naklonjeni raznoraznim nemoralnostima, prevararama, pogresnome razmisljanju, nametnu zakon da dijete mora obavezno ici u vrtic 2,3 godine do prvog razreda u koji krecu sa sest godina...?

***Saint***

Buduća legenda
Poruka
33.301
E recimo da ste vi jedna od onih majki koje hoce da vaspitavaju dijete same u ranom periodu njegovog zivota kad mu je neko poput majke najpotrebniji kada ono najvise upija i formira karakter, cak i licnost (msim bilo bi pozeljno da samo takve i pisu na temi), da ne dodje sad neka da mi tu nesto feminizira...ovaj koliko tesko bi vi pristale da nam ovi nasi dusmani koji truju nasu djecu amerikanizovanim nacinom zivota i nekim evropskim pravima da se ne smiju tuci od strane roditelja da ih tuze, i da iziskuju koliki hoce dzeparac i da je malko pozeljno da budu naklonjeni raznoraznim nemoralnostima, prevararama, pogresnome razmisljanju, nametnu zakon da dijete mora obavezno ici u vrtic 2,3 godine do prvog razreda u koji krecu sa sest godina...?

ne kapiram prvo smisao rečenice, ali otprilike mislim da kapiram šta si hteo da kažeš.
ne zanima me amerika i kako oni vaspitavaju decu, ako treba i batine će da jede al' će da bude dobar čovek.
smatram ujedno i da ne možeš da vaspitaš dete da bude drugačije od onoga kako su tebe vaspitali..
osim naravno ako ga ostaviš da ga vaspitavaju drugi, da te ne interesuje nimalo, tad ko zna šta bi od njega ispalo.
i ne bih ga pustila da ide ranije u vrtić. šta će mu to, neka se igra.
neću ni zapadnjačkoj nekulturi da ga učim, one bljuvotine ni njima samima ne trebaju a kamoli mom detetu.

Nina

Srebrna tastatura
Supermoderator
Poruka
242.406

Ova tema ti je za Zene ili Dom i porodica..
jer osim sexa i pravljenja dece ne vidim nikakvu
vezu sa Ljisom..znaci temu postavi tamo
jer necu da je prebacujem kolegama..

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.