Digitalna umetnost

Lancier

Veoma poznat
Poruka
14.399
Nemam ja ništa od toga, nemam vremena da radim ilustracije. Bar ne na tabli, evo moj Wacom stoji godinama neupotrebljen, kao nov. :(
Imam i jadnu XP Pen Artist 12" (tabla-ekran) koja je skoro nova, ali ni nju ne koristim: https://www.xp-pen.com/download-68.html
Ako nekog azanima, mogu i da je prodam, jer sam nedavno uzeo Samsung S6 tablet sa olovkom. :mrgreen:
Pa dobro jel za crtanje taj samsung u klasi ovog XP-a?
 
Mogu da ti kažem da je prilično dobar Samsung. Ekran jeste manji (10", dok je XP pen 12") ali je rad skoro isti. Glavna razlika je što imaš veću slobodu, nisi vezan sa tri kabla za računar, već možeš da sediš u parku, kafiću, automobilu... i radiš.
Vidiš to mi je super informacija.... Tablet ionako nemam, a tu grafičku tablu sam se razmišljao da uzmem pa nikad da se odlučim, jer nije da mi treba za posao....Ovako sa tabletom bih mogao malo da isprobavam i tako....
A tehničko pitanje veza kompa u windowsima i android tableta, kako to ide?
 
Vidiš to mi je super informacija.... Tablet ionako nemam, a tu grafičku tablu sam se razmišljao da uzmem pa nikad da se odlučim, jer nije da mi treba za posao....Ovako sa tabletom bih mogao malo da isprobavam i tako....
A tehničko pitanje veza kompa u windowsima i android tableta, kako to ide?
Ma kad uradiš neki fajl na Androidu, samo ga snimiš sa odogovarajućeom ekstenzijom, ja to sve prebacim preko mejla, nisam još imao priliku da radim sa nekim većim fajlovima. Ali ne vidim problem, kad već mogu da povežem kablom bilo koji mobilni sa računarom, i ovo može.
 
Ako te znami XP Pen, stvarno ću da ga prodajem, verovarno po dobroj ceni. :mrgreen:
Ionako imam previše nagmilanih stvari, imam dva ozbiljna kompresora i desetak er braševa (nekad sam mnogo radio, ali ih nisam u ruke uzeo ima tome bar 15-ak godina), imam skoro novu Wacom Intuos (milism da je 3) A4 tablu, sedi godinama. :( Sad još taj XP Pen, koji je najnoviji... nekako mi žao da se oprostim lepih spravica. :rumenko:
 
d5nwxzq-fe5ec92b-6e93-49cb-96aa-44c683a1caa5.jpg
 

Back
Top