Did we land on the Moon ?

Zanimljivo - odjednom nema "duhovitih" opaski od postojecih "eksperata" na ovoj temi?
Da pogodim?
U toku je Guglanje, pretrazivanje, konstultacija sa onima koji zaista nesto znaju iz fizike,.....
Izgleda da politicki komesari nisu vise dovoljni - morace gazde da potegnu tesku artiljeriju.
Nekog ko zaista ponesto i zna iz fizike.
Sta ces,..... poruke tipa:
"a-ha-ha, nemas pojma o fizici....."
"a-ha-ha, idi nauci fiziku osnovne skole....."
"a-ha-ha, kakva promaja u glavi,......
moze da napise i mali Perica od pet godina.
A ovde sada treba i neko ko moze da da' strucniju kritiku.
'Ocete li potegnuti nekoga sa PN-a, ili ce vam 0ni samo napisati odgovore?
Imate fore do sutra.
Neko mora i da radi u ovoj zemlji.
Pozdrav.
 
Zanimljivo - odjednom nema "duhovitih" opaski od postojecih "eksperata" na ovoj temi?
Da pogodim?
U toku je Guglanje, pretrazivanje, konstultacija sa onima koji zaista nesto znaju iz fizike,.....
Izgleda da politicki komesari nisu vise dovoljni - morace gazde da potegnu tesku artiljeriju.
Nekog ko zaista ponesto i zna iz fizike.
Sta ces,..... poruke tipa:
"a-ha-ha, nemas pojma o fizici....."
"a-ha-ha, idi nauci fiziku osnovne skole....."
"a-ha-ha, kakva promaja u glavi,......
moze da napise i mali Perica od pet godina.
A ovde sada treba i neko ko moze da da' strucniju kritiku.
'Ocete li potegnuti nekoga sa PN-a, ili ce vam 0ni samo napisati odgovore?
Imate fore do sutra.
Neko mora i da radi u ovoj zemlji.
Pozdrav.

Opet nema odgovora?

Nisam ga ni ocekivao.
Neznalica i laik kao ti,nikad i nece odgovoriti.

Svi ste vi lazovi i prevaranti i sarlatani kao sto rekoh.
Jedan drugog pokriva...

- - - - - - - - - -

ili si slep.
ili si glup.
ili si nevaspitan dovoljno da ignorises pitanja koja bi te zakopala.
Idi igraj se sa "gospodarima sveta" i prosvetljuj se i dalje.
 
Lažovi i prevaranti su oni koji su ubedili neznalice, lakoverne i prostodušne da su u onim konzervama otputovali na Mesec.

NASA i Kjubrik.

Uzalud istrajavaš u infantilnim krivotvorenjima i napadima ad hominem.

Kontraproduktivno je.

Samo pokazuje kako se gube živci bez ikakve potrebe.
 
A, evo ga i Svetin brat lazov.
Ako ne mozes dokazati tu tvrdnju, onda si lazov.

Ne možeš dokazati da je Sveta tvrdio da je na fakultetu radio vežbe ili eksperimente.
On to jednostavno nije rekao i ti se služiš detinjastim izmišljotinama da bi pokazao nešto, ni sam ne znaš šta.

Kakve veze ima i ako nije bio na fakultetu?

Nisi ni ti , nisam ni ja, morao sam da odustanem zbog politike i finansijskog stanja mojih roditelja u to vreme.

Šta sad, ne smemo da pišemo na Krstaričinom podforumu "Teorije Zavere" dok ne diplomiramo ?

Dokle više o sagovorniku umesto o temi?

Zašto toneš i predstavljaš ovde sebe kao nekog prostaka koji psuje i vređa.

Ako hoćeš da ti ponište nalog idi gnjavi Taba nemoj da se ponašaš kako ne dolikuje


Ove će naše razgovore moderatori da pobrišu al ti govorim sve ovo ko čoveku koga sam do juče bez rezervi cenio i ne mogu da verujem u kakvog se živčanog Hajda pretvorio.
 
Ne možeš dokazati da je Sveta tvrdio da je na fakultetu radio vežbe ili eksperimente.
On to jednostavno nije rekao i ti se služiš detinjastim izmišljotinama da bi pokazao nešto, ni sam ne znaš šta.

Kakve veze ima i ako nije bio na fakultetu?

Nisi ni ti , nisam ni ja, morao sam da odustanem zbog politike i finansijskog stanja mojih roditelja u to vreme.

Šta sad, ne smemo da pišemo na Krstaričinom podforumu "Teorije Zavere" dok ne diplomiramo ?

Dokle više o sagovorniku umesto o temi?

Zašto toneš i predstavljaš ovde sebe kao nekog prostaka koji psuje i vređa.

Ako hoćeš da ti ponište nalog idi gnjavi Taba nemoj da se ponašaš kako ne dolikuje


Ove će naše razgovore moderatori da pobrišu al ti govorim sve ovo ko čoveku koga sam do juče bez rezervi cenio i ne mogu da verujem u kakvog se živčanog Hajda pretvorio.

A, pa osecanje je obostrano...ni ja ne mogu da verujem kakve izmisljotine serviras i kakvim kurvarlucima se sluzis, a sve zarad glupih Svetinih komentara o nepostojanju gravitacije i sl...

Postoji nesto kod tebe, sto sam zamrzeo na ovoj temi a to je perfidnost kojom se sluzis u neizmernim kolicinama i makijavelisticko zatrpavanje pametnih i istinitih odgovora gomilama gluposti i lazi.


Nemoj vise da repliciras na moje postove, pa ti se ni ja vise necu obracati.


A i sta tebe boli racku za to kakav sam ja covek?
Niti zavisis od mene, niti se slazes sa mnom po bilo kom pitanju.
Ako si imao bilo kakvu predstavu o meni kao coveku, u startu je morala biti pogresna jer me nikada nisi upoznao.
A ako imas problem sa mojim obracanjem narodu, samo izvoli - nemoj citati ili prijavljuj moje postove.

Zasto bih ja trebao da imam obzira prema nekom ko me **** u zdrav mozak na jedan tako perfidan nacin?

Ionako ste svi vi samo gomila piksela koji su rasporedjeni po ekranu mog kompjutera.
 
A, pa osecanje je obostrano...ni ja ne mogu da verujem kakve izmisljotine serviras i kakvim kurvarlucima se sluzis, a sve zarad glupih Svetinih komentara o nepostojanju gravitacije i sl...

Postoji nesto kod tebe, sto sam zamrzeo na ovoj temi a to je perfidnost kojom se sluzis u neizmernim kolicinama i makijavelisticko zatrpavanje pametnih i istinitih odgovora gomilama gluposti i lazi.


Nemoj vise da repliciras na moje postove, pa ti se ni ja vise necu obracati.


A i sta tebe boli racku za to kakav sam ja covek?
Niti zavisis od mene, niti se slazes sa mnom po bilo kom pitanju.
Ako si imao bilo kakvu predstavu o meni kao coveku, u startu je morala biti pogresna jer me nikada nisi upoznao.
A ako imas problem sa mojim obracanjem narodu, samo izvoli - nemoj citati ili prijavljuj moje postove.

Zasto bih ja trebao da imam obzira prema nekom ko me **** u zdrav mozak na jedan tako perfidan nacin?

Ionako ste svi vi samo gomila piksela koji su rasporedjeni po ekranu mog kompjutera.

Nisi delovao kao prostak. Čak sam u više navrata isticao da te cenim kao sagovornika iako zastupaš sasvim suprotne stavove od mojih.

Kad se ponašaš kao histerična tinejdžerka imam potrebu da ti kažem da se ne blamiraš.

Nisi normalan majke mi što toliko gubiš živce , a zbog čega, piksela?

Boli me baš da li su se ili nisu spustili, neću od toga imati ništa masniju čorbu.
Provodim ovde vreme da se zabavljam a ne da bi me prijatelji nazivali perfidnim kurvarom i paranoidnim ludakom čak i ako to zaista misle.
Nastupam iskreno i neposredno, a to što se tebi ne sviđa istina nije razlog da ti pričam ono što bi želeo da čuješ.

Ako nervozan ili besan odmori i idi ko čovek idi brate sa foruma, ponašaš se kao neko derle u prodavnici igračaka.

Ne znam šta drugo da kažem.
Nemoj onda ni ti da repliciraš na moje postove dok se ne smiriš i budeš kadar da to radiš bez vređanja.
 
Lažovi i prevaranti su oni koji su ubedili neznalice, lakoverne i prostodušne da su u onim konzervama otputovali na Mesec.

NASA i Kjubrik.

Da bre, meni je to smejurija obicna, iz danasnjeg ugla gledanja.
Plus sto je Kjubrikova odiseja u svemiru snimljena ranije, znaci postojale su veoma dobre kamere, koje nisu morale biti velike kao filmske da bi se dobio kakav takav dobar snimak. A oni doneli krs od snimka sa meseca. Valjda bi bilo logicno da se donesu sto bolji snimci.
 
Poslednja izmena:
Opet nema odgovora?

Nisam ga ni ocekivao.
Neznalica i laik kao ti,nikad i nece odgovoriti.

Svi ste vi lazovi i prevaranti i sarlatani kao sto rekoh.
Jedan drugog pokriva...

- - - - - - - - - -

ili si slep.
ili si glup.
ili si nevaspitan dovoljno da ignorises pitanja koja bi te zakopala.
Idi igraj se sa "gospodarima sveta" i prosvetljuj se i dalje.

j.b.t ti jos ovde pricas?
Ne mogu da verujem.....
Ajde da vodis neku raspravu, nego ti pricas niko ne slusa, smao ponavljaju jendu istu mantru.
I kad im postavis pitanja, onda nema odgovora.
Jesi ti bas toliki mazohista?
Vidis kako su se lepo nasli?
Neka ih neka uzivaju.........
 
Kako mozes da se secas da si uperio antenu u Mesecev disk, kada je doticni bio iza horizonta?
Kako mozes da se secas da je signal sa TV-a koji je primao signal direktno sa Meseca prednjacio za pola sekunde ispred zvanicnog signala, kada ga nije moglo ni biti?
Kako mozes da imas jasno secanje na nesto, sto se nikada nije moglo desiti?
Izmisljena prica.
Kako se to narodski zove?

A sto se tice potvrdjivanja - vise licnih uvreda od sagovornika sa suprotnim misljenjem, nisam doziveo ni na jednoj temi.
Iako ja nikada nikog od vas nisam prvi ( a ni kasnije) vredjao.

Toliko od mene povodom tvoje price.
Necu te vise gnjaviti.

To je veoma velikodušno sa tvoje strane, iznenađen sam do neverice.
Jedan mali savet za kraj:
Podesi tastaturu na ispravnu latinicu ili na ćirilicu, ako ti je više po volji.
Ova tvoja ćelava latinica odaje utisak neozbiljnosti Za nekog ko zna da falšira IP adrese to ne bi trebalo da bude problem.
 
Baš je ublatnjavio kolena, siroma................z:lol:

a-moon-astronaut-armstrong-spacesuit-apollo-11-HD-Wallpaper.jpg
 

Prilozi

  • a-moon-astronaut-armstrong-spacesuit-apollo-11-HD-Wallpaper.jpg
    a-moon-astronaut-armstrong-spacesuit-apollo-11-HD-Wallpaper.jpg
    26,8 KB · Pregleda: 2
To je veoma velikodušno sa tvoje strane, iznenađen sam do neverice.
Jedan mali savet za kraj:
Podesi tastaturu na ispravnu latinicu ili na ćirilicu, ako ti je više po volji.
Ova tvoja ćelava latinica odaje utisak neozbiljnosti Za nekog ko zna da falšira IP adrese to ne bi trebalo da bude problem.



Jel' ti sad lakše?
Sad mi je tastatura pretumbana, pa moram da razmišljam gde je koje slovo.
Za razliku od nekih, moji postovi nisu par rečenica uvreda i ismevanja, već poduži tekstovi.
A navikao sam se na standardni raspored slova.

Ostaje pitanje koje ti je postavljeno, a odnosi se i na tvoje kolege.
 
Ono sto je bolo oci ovih dana - stalno insistiranje na tome da na Mesecu nema atmosfere i da je sila teze 6 puta manja.
Recimo da je tako.
Pametan covek onda postavi pitanje:
"Ako je sila teze 6 puta manja i nema atmosfere, da li ce kretanje astronauta skokovima i kretanje prasine biti u svim pravcima isti?"
Kolika je snaga misica (energija) astronauta na Mesecu?
Ista kao i na Zemlji.
Kolika je protivsila njegovom kretanju uvis (skoku)?
6 puta manja.
I jos nesto manja, jer nema atmosfere.
Kako ce se kretati astronaut u delu skoka koji je kretanje uvis?
Isto, odnosno, beze nego na Zemlji.
Vecom brzinom.
Kako ce se kretati astronaut u delu skoka koji je kretanje nanize?
Nekoliko puta sporije nego na Zemlji.
Skok ce izgledati ovako:
- Brze nego na Zemlji uvis
- Sporije nego na Zemlji nanize.
A ne linearno usporeno i navise i nanize, kao na snimcima.
Naravno, najlakse je usporiti snimak.
Isto vazi i za kretanje prasine pri udaru stopala ili tocka.


Kolika je brzina kretanja pri kretanju uvis, a kolika pri kretanju nanize, na Mesecu?
 




Svaka duz predstavlja predjeni put u jedinici vremena (brzinu)


Ili bi trebalo da izgleda ovako?

- - - - - - - - - -




Savrseni otisak preko savrsenog otiska.
Moze li se krociti na sloj cementne prasine, a ne pokvariti prethodni otisak ovde, na Zemlji, gde cestice cementa imaju 6 puta vecu tezinu?
A sta kada su 6 puta lakse i 6 puta ih je lakse pokrenuti?
Hoce li ostati nepokretne?

Hoce li neka cestica, izbacena po kosoj putanji pasti na prethodni otisak pored nje, ili na Mesecu ne vaze pravila kao na Zemlji, pa ce sve cestice prasine pasti iskljucivo vertikalno nanize?


Nije ni Kjubrik supermen.
 
Jel' ti sad lakše?
Sad mi je tastatura pretumbana, pa moram da razmišljam gde je koje slovo.
Za razliku od nekih, moji postovi nisu par rečenica uvreda i ismevanja, već poduži tekstovi.
A navikao sam se na standardni raspored slova.

Ostaje pitanje koje ti je postavljeno, a odnosi se i na tvoje kolege.

Jeste, hvala, mada je to mnogo više tvoj benefit nego moj.
Upravo to sam i hteo, da te motivišem na dodatno razmišljanje, jer ako neko kaže da mora da razmišlja što obično znači da tu aktivnost upražnjava nerado, što nikako ne valja, jer lako dođe u stanje kad misli da sve zna, pa stoga ni ne mora da misli. Meditiranju je tim osobama obično potpuno jalovo i pominjati. ipak za početak nije loše.
Bilo bi još bolje kada bi ustrajao na tome, ali kako vidim po potonjim postovima, uzalud se ponadah, ali dobro bar sam pokušao.
 
Primećuješ li, da kada niko od vas nema odgovor na postavljeno pitanje, prelazite na uvrede sagovornika?
Umesto odgovora - gomila gluposti.

Ono što sam tebe pitao je - zašto lažeš da bi podržao laži globalne svetske elite?

To sam ja odgovorio odmah jer mi je bila simpatična ta detinja fascinacija.

To je jače od čoveka, ureže se nekako i pamti pogrešno dok si živ. Ko ja moje tarzanovske skokove sa vrha kamare slame.
 

Back
Top