Diablo IV: Sve što znamo do sada

doppler

Poznat
Moderator
Poruka
9.838
Lilith se vraća, zlo je oslobođeno. Ne znamo tačno kada će Diablo IV da izađe, jedno je sigurno - jedva čekamo.
Povratak Lilith imaće pogubne efekte, jer će se pojaviti novi kultovi, a čudovišta će lutati po čitavom svetu.

Lilith je izuzetno moćna, i vrlo lako privlači sve sa kojima se susreće, okupljajući sledbenike. Njeno prisustvo dovoljno je da na površinu izađu iskonske želje smrtnih duša.
Priča se odvija u najmanje pet različitih regiona: Scosglen, Fractured Peaks, Dry Steppes, Hawezar i Kejhistan. Izgleda izuzetno verovatno da će se u prvom delu priče igrači baviti načinom na koji se Lilith vratila, kao i tkrivanjem njenih pravih namera, piše Windows Central.

Takođe je malo verovatno da igrači mogu očekivati pomoć Anđela tokom svoje borbe, jer na osnovu onoga što je do sada objavljeno, High Heavens ne žele da imaju nikakve veze sa molbama čovečanstva.

S obzirom na to da su se Tyrael i Imperius uvek svađali oko pomoći čovečanstvu, na nebu će se možda voditi nova borba za vlast.

Ne zna se tačno ni gde je trenutno Prime Evil, s obzirom na to da je zlo oslobođeno u Diablo III: Reaper of Souls.

Znamo da će se Duriel vratiti, ali o ostalima još ništa ne znamo.

https://www.b92.net/tehnopolis/gejming/diablo-iv-sve-sto-znamo-do-sada-1639738


Diablo 4 release date​

The Diablo 4 release date is June 6, 2023, however, you can play the game four days early, on June 2, if you preorder the ultimate, or digital deluxe versions.
Fanovi su čekali neverovatno dugo da igraju ovu igru, pošto je Diablo 4 bio najavljivan još 2019. Dakle – četiri godine čekanja između otkrivanja i objavljivanja. U stvari, iskusni veterani serije izdržali su više od decenije od poslednjeg izdanja. To je zato što Diablo Immortal nije bio upravo naslednik kojeg je neko želeo. Sve što smo do sada videli daje ohrabrujuću sliku. Uvereni smo da će Diablo 4 biti vredan čekanja – ovo je jedan naslov koji nećete želeti da propustite.

Da li će biti legenda kao Diablo 2 ili još jedan money grab na staroj slavi?
 
Josh nisam ni 3. ku pocheo da igram :P
Mozes i da je preskocis.

Meni je bila malo arkadna.

Iz nekog razloga sam pored lika kojeg sam napravio dobio i Vallu sa punim inventarom oruzja i oklopa i neki recimo 10-15 nivo.

Tako da sam onda igrao sa njom i nije bilo izazova. Mislim da nisam nijednom zaginuo u celoj igri.

E sad ne znam da li to svi dobijaju ili je Blizzard mene castio iz nekog razloga. Ali bilo je prelako u svakom slucaju.
 
Danas je bila premijera. Cekalo se 3 sata na ulazak u partiju, tolika je bila guzva.

Bio sam kod kuma koji je vec uzeo igru. Izgleda besno, ali smo se smorili od tolikog cekanja da smo na kraju odgledali uvodni video i igrali par minuta.

Ovaj vikend je za one koji su kupili igru, a sledeci vikend je open za sve besplatno.
 
Danas je bila premijera. Cekalo se 3 sata na ulazak u partiju, tolika je bila guzva.

Bio sam kod kuma koji je vec uzeo igru. Izgleda besno, ali smo se smorili od tolikog cekanja da smo na kraju odgledali uvodni video i igrali par minuta.

Ovaj vikend je za one koji su kupili igru, a sledeci vikend je open za sve besplatno.
Толико залуђен за то нисам ЧП
 
Da podsetim da je ovaj vikend besplatan - open beta. :D

Poslednja sansa do juna da se igra D4.

Samo instalirate i igrate bez placanja.

Napravio sam rogue lika kao i uvek. Dosao sam do 10. nivoa. Moguce je doci do 25 nivoa u open beti. Radi i party, mozete igrati sa jos nekim koga znate ili da pozovete nekog na koga naidjete u igri.

Ovo je pogled iz jedne od tamnica.

d4.jpg
 
Novi open beta zakazan za 12. maj. :ok:

Znaci od 17h u petak uvece 12. maja do ponedeljka do 20h uvece po nasem vremenu bice novi open beta.

Bice opet nekih nagrada.

Ako dodjete do 20 nivoa dobija se beta wolf pack, kao i dve titule, a ako pobedite Ashavu world boss-a dobijate i Ashava mount.

U prosloj open beti sam dosao do 25-nivoa. Do 17-tog je bilo lako, a posle je bila klanica sa bosovima, a na 25-tom nivou je bilo opasno i setkanje po mapi.:D

Sad su pravili podesavanja posle prvih beta, nesto su pojacavali nesto smanjivali kod klasa, a nadam se da su i ostale stvari kao i buildovi izbalansirani.

Ovo je sad i provera servera pred pocetak u junu.

Tako da eto sto vise ljudi dodje bice bolje. :D

d4 1.jpg


Ima dosta skrivenih lokacija i kvestova.

Svi koje znam da su igrali nekako su promasili ovaj.

Ispod ovog manastira u kom srecete andjela, desno od vrata ide se u podrum gde je za mene kao rogue-a bio najtezi boss.

Zaginuo sam 7-8 puta dok ga nisam ubio. Namucio me je vise nego svi ostali zajedno. :andjeo:


Takodje da pohvalim i menadzment opremom i oruzjem. :ok:

To je sada igra u igri.

Bukvalno je sve moguce pod odredjenim uslovima.

Mogu da se unapredjuju statistike oruzja, da im se dodaju osobine koje dobijete osvajanjem tamnica, da se leveluju, da se unapredjuju iz jedne u drugu klasu unique u relic na primer, da se odredjene osobine prebacuju sa jednog na drugo oruzje itd.

Tako da pazljivo razmislite sta cete da prodate, sta da rasturite da bi dobili delove, sta da unapredjujete, tamnice oslobadjajte prvo one za vasu klasu da dobijete jos osobina...
 
Lepo.

Ja opet sa rougom, dosao do 17 lvl.

Malo drugaciji build heartseeker, rapid fire i poison trap. Sledeci je Shadow imbuement.

I nisam igrao pricu nego samo lokalne questove i isao da otvaram portale.

Nalete mi mali Butcher u Lost Archive tamnici, mogao sam da ga skenjam nego sam morao da ustanem da iskljucim sporet. :D

To je problem kod ovih igara koje se igraju satima. :D
 

Back
Top