Di su nasi novci? Gde su 360 miliona evra koje je AP Vojvodina dobila od NIS-a?

Тихи

Starosedelac
Poruka
193.828
http://www.pressonline.rs/sr/vesti/u_fokusu/story/57411/VOJVODINI+OD+NIS-a+360+MILIONA+EVRA!.html

NEČUVENO: FINANSIJSKI SEPARATIZAM!
VOJVODINI OD NIS-a 360 MILIONA EVRA!

Od 400 miliona evra, koliko će „Gasprom" platiti za NIS, 90 odsto ide u budžet Vojvodine, potvrđeno u kabinetu premijera Cvetkovića

citam sad na b92 kako onaj USTASA Kostres kuka da mu se dadne neka imovina Srbije da ima sta da trosi , pljacka i krcmi pa se setih da je prilikom privatizacije NIS-a 90% novca dobijeno od toga otislo direkt na ruke novosadskim jajarama secikesama i lopurdama DS-ovsko LSV-ovskim pa rekoh da priupitam , kojekude, de se dedose ti novci?

Sta je tim novcem napravljeno ? Koliko obdanista, skola , autoputeva i hidro centrala?
 
http://www.pressonline.rs/sr/vesti/u_fokusu/story/57411/VOJVODINI+OD+NIS-a+360+MILIONA+EVRA!.html



citam sad na b92 kako onaj USTASA Kostres kuka da mu se dadne neka imovina Srbije da ima sta da trosi , pljacka i krcmi pa se setih da je prilikom privatizacije NIS-a 90% novca dobijeno od toga otislo direkt na ruke novosadskim jajarama secikesama i lopurdama DS-ovsko LSV-ovskim pa rekoh da priupitam , kojekude, de se dedose ti novci?

Sta je tim novcem napravljeno ? Koliko obdanista, skola , autoputeva i hidro centrala?
Ништа није направљено. Паралелна паразитска администрација је све покрала, као и увек.
 
http://www.pressonline.rs/sr/vesti/u_fokusu/story/57411/VOJVODINI+OD+NIS-a+360+MILIONA+EVRA!.html



citam sad na b92 kako onaj USTASA Kostres kuka da mu se dadne neka imovina Srbije da ima sta da trosi , pljacka i krcmi pa se setih da je prilikom privatizacije NIS-a 90% novca dobijeno od toga otislo direkt na ruke novosadskim jajarama secikesama i lopurdama DS-ovsko LSV-ovskim pa rekoh da priupitam , kojekude, de se dedose ti novci?

Sta je tim novcem napravljeno ? Koliko obdanista, skola , autoputeva i hidro centrala?
E moj Tixi , da je to barem otišlo u novi saD , NEGO JE SVE OSTALO NA REČIMA SAMO A POTROŠENO JE ZA POTREBE REPUBLIČKE VLASTI.
DA JE BAREM OTIŠLO U VOJVODINU I U NOVI SAD OVAKO OVDE OD TOGA NIKO NIŠTA NEĆE NIKADA VIDETI.
 
Без везе тотално, питање на шта су бацили те паре... требало је то у Београд, у Београду су паметни људи.

Кад даш паре некаквим аутономним областима то је као да си дао детету сто јевреја да купи чоколаду, пиши пропало.
 
На жалост - МИ ДО ДАНАС УОПШТЕ НЕ ЗНАМО ГДЕ И КАКО ВЛАДА СРБИЈЕ ТРОШИ НОВАЦ БУЏЕТА СРБИЈЕ.

Сер* о јЕвропи - А ЛОПОВСКА ВЛАДА КРИЈЕ ГДЕ И КАКО ТРОШИ НОВАЦ ГРАЂАНА. Колико знам требало би да буде обавезујуће ДА СЕ ЈАВНО ОБЈАВИ ЗАВРШНИ РАЧУН СВАКЕ ГОДИНЕ - а тога нема ...
 
Izgradjen je novi Urgentni centar , završava se nova zgrada na Institu u Kamenici ,sportska hala u Zrenjaninu , novi studentski domovi u Kikindi,NS-u i Somboru , srednja šlola u Subotici , rekonstruisan je kej u NS-u,most preko Tise kod Ade ... mada ja sumnjam da je to od tih para iz NIS-a , one nisu ni isplaćene posebno , već je optišlo na ono što bi se i inače po ustavu moralo isplatiti APV svake godine nevezano za privatizaciju bilo čega .
 
Izgradjen je novi Urgentni centar , završava se nova zgrada na Institu u Kamenici ,sportska hala u Zrenjaninu , novi studentski domovi u Kikindi,NS-u i Somboru , srednja šlola u Subotici , rekonstruisan je kej u NS-u,most preko Tise kod Ade ... mada ja sumnjam da je to od tih para iz NIS-a , one nisu ni isplaćene posebno , već je optišlo na ono što bi se i inače po ustavu moralo isplatiti APV svake godine nevezano za privatizaciju bilo čega .
studentski dom u Kikindi se gradi već 30 godina i još nije završen , inače sada je NIS uložio SVOJE PARE nekih milion dinara donacije za tu zgradu , isto onako kako je NIS pomaže u vojvodini projekte vrednosti do 40 miliona dinara ukupno kada kažem NIS mislim RUSI.
 
Kakvi gmazovi ovi shatro separatisti,smislili foru kako da sa cankom drpaju dok zaludjuju stanovnishtvo "vojvodine" "di su nashi novci",po sistemu drz'te lopova......mamu vam govnavu je&em z:D
o prvo nisu svi separatisti , kao drugo NIS je izgrađen iz vojvođanskih para i na vojvođanskoj teritoriji za< vreme stare yuge i zvao se naftagas sve dok srbija nije 88 uradila jogurt revoluciju i drpisanjem prevela naftagas u NIS .
Inače srbija nija u to uložila nikada ni prebijenog dinara.
Tako da malo pripaziš na svoj rečnik.
 

Back
Top