Тихи
Starosedelac
- Poruka
- 193.828
http://www.pressonline.rs/sr/vesti/u_fokusu/story/57411/VOJVODINI+OD+NIS-a+360+MILIONA+EVRA!.html
citam sad na b92 kako onaj USTASA Kostres kuka da mu se dadne neka imovina Srbije da ima sta da trosi , pljacka i krcmi pa se setih da je prilikom privatizacije NIS-a 90% novca dobijeno od toga otislo direkt na ruke novosadskim jajarama secikesama i lopurdama DS-ovsko LSV-ovskim pa rekoh da priupitam , kojekude, de se dedose ti novci?
Sta je tim novcem napravljeno ? Koliko obdanista, skola , autoputeva i hidro centrala?
NEČUVENO: FINANSIJSKI SEPARATIZAM!
VOJVODINI OD NIS-a 360 MILIONA EVRA!
Od 400 miliona evra, koliko će „Gasprom" platiti za NIS, 90 odsto ide u budžet Vojvodine, potvrđeno u kabinetu premijera Cvetkovića
citam sad na b92 kako onaj USTASA Kostres kuka da mu se dadne neka imovina Srbije da ima sta da trosi , pljacka i krcmi pa se setih da je prilikom privatizacije NIS-a 90% novca dobijeno od toga otislo direkt na ruke novosadskim jajarama secikesama i lopurdama DS-ovsko LSV-ovskim pa rekoh da priupitam , kojekude, de se dedose ti novci?
Sta je tim novcem napravljeno ? Koliko obdanista, skola , autoputeva i hidro centrala?




