• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Deža vi / Deja Vu

Kosta2

Legenda
Poruka
64.966
Da li ste nekad imali taj utisak već vidjenog? Desilo mi se to pre neki dan na poslu.
Ja sam mislila da je to zato što se život stalno ponavlja, tj situacije su manje više slične.
Medjutim, ovo od pre neki dan mi više liči na neko sećanje, a pouzdano znam da nije.

Svako malo. :cool:

Meni se čak par puta desilo da sam sanjao stvari koje su mi se dogodile kroz koji mesec. :ceka:

WhiteWarg100

Domaćin
Poruka
4.435
Da li ste nekad imali taj utisak već vidjenog? Desilo mi se to pre neki dan na poslu.
Ja sam mislila da je to zato što se život stalno ponavlja, tj situacije su manje više slične.
Medjutim, ovo od pre neki dan mi više liči na neko sećanje, a pouzdano znam da nije.
da jako cesto i svi se zacene kada ih belo pogledam i kazem kao duha da sam videla: deza vu

krompir 2.1.

Buduća legenda
Poruka
41.474
uvek mi negde podsvest kaze da sam to sanjao ... ali desavalo se i bas mi je interesantno kada se ukocim par minuta da pokusam da procesiuiram scenu/ momenat...ne vredi i dalje ce biti misterija da li sam polulud ili komplet lud.
a bas volim kad mi se dogodi :D deza vu

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.