DEVOJKE , VOLITE LI ROMANTICNE I U KREVETU DIVLJE MUSKARCE ?

anakin:
apotekarka:
Bez namere da nekoga etiketiram, kod mene romantičan muškarac odmah budi asocijaciju na folirante, pseudointelektualce, mlitavce,potcenjivače ženske inteligencije i smarače.
I da naglasim - bez uvrede za one koji se stvarno furaju na to.

pa...kad bi se za promenu odmakla malo od ogledala i objektiva foto aparata mozda bi i uspela da ukapiras razliku izmedju romanticnog muskarca i kretena...

A sta ces danas kada su em grubi em p....u dusi

Naravno nisu svi "takiiiii"

Pade mi na pamet sledece.
Velika vecina devojaka koje su na pitanje dali su romanticne
odgovorile sa da , bile su tako daleko od toga,
vishe pateticne i razmazene.

Dali je po vama romantican muskarac onaj :
1) Koji pokazuje paznju tako sto kupuje male pokloncice kad treba, poveze kad treba , pozove cesto....

2) Onaj koji je slikovit sa recima,

3) Onaj koji je osecajan, osetljiv, sanjar , idealista

4) ostalo

I nemojte da mi navodite frazu (ili ne frazu) onaj koji
ima sve to, posto je naveden najnaglaseniji kriterijum
znaci samo jedna tacka gore navedena da bude izabrana.

Tuzni_patak:
3) Onaj koji je osecajan, osetljiv, sanjar , idealista

4) ostalo

I nemojte da mi navodite frazu (ili ne frazu) onaj koji
ima sve to, posto je naveden najnaglaseniji kriterijum
znaci samo jedna tacka gore navedena da bude izabrana.
4) Ostalo – Saosecajan. Brizan. Trudi se da devojci bude lepo sa njim. Nije sebican i razmislja o njenim potrebama i osecanjima. I moze, ako je to potrebno, ponekad da oprosti njenu nervozu ako je drma PMS:). Da je razume i podrzava.
Dakle – kao tacka pod 3), ali nadogradjena nekim vaznijim osobinama!
:wink:

vaga55:
Stari Lisac:
...znam vecina ce izabrati odgovor da .ALI iskreno da li mozete da zivite sa nekim ko je prema vama nezan i dobar a da to nikada ne iskoristite na pogresan nacin ?
:roll: a možeteli vi nešto iz ljubavi...a da ne udarate recke...i da se ne hvalite u društvu :?:

Ne može Vago....
Probao sam , ali moram da udarim recku ili na srcu ili na duši....Ili volim ili uživam .....

Tuzni_patak:
vaga55:
Stari Lisac:
...znam vecina ce izabrati odgovor da .ALI iskreno da li mozete da zivite sa nekim ko je prema vama nezan i dobar a da to nikada ne iskoristite na pogresan nacin ?
:roll: a možeteli vi nešto iz ljubavi...a da ne udarate recke...i da se ne hvalite u društvu :?:

Ne može Vago....
Probao sam , ali moram da udarim recku ili na srcu ili na duši....Ili volim ili uživam .....
:roll: jao, Bože me sačuvaj :roll: kada si se ti promangupisao :?: auuu zar je moguće da uživaš u reckama :?: ja pomislih ti normalan :oops:

Back