Девојке воле мишићаве

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Postoje ljudi kojima fizički izgled nije bitan.
Nekima , možda, zvuči neverovatno....ali postoje.
Meni, recimo, nije.
Da li će mi se neko dopasti ili ne , zavisi isključivo od ponašanja i karaktera .
Na mišiće ne obraćam pažnju, definitivno.

Nisam vizuelan tip .
То је заправо баш лепо. Мени то звучи праведно

Ni ja ne volim mišićave i to iz sličnih onih razloga koji je Alter ego naveo. Baš ta disciplinovanost zarad fizičkog izgleda me odbija. Npr. privlačno mi je kad je muškarac vižljast, onako prirodno, kao rezultat spontane, prirodne celoživotne aktivnosti.
Дада, баш лепо објашњење. Кад је неко тако радан, па сам развије добру форму. Разумем твоју поенту скроз

107278114-1690486123956-gettyimages-1242418503-ryanhotwork1met.jpeg

suplemente.. tako tvrdi..nikad steroide za razliku od Švarcenegera, Colemana i ostalih.. ali svejedno čak i da laže treba mu skinuti kapu da je trenirao 10 puta manje od njih a imao skoro iste rezultate..tj bio je u vrhu.. ne verujem da je izmislio, tj da se krio i vežbao kad ga niko ne vidi :)
i ja sam se bavio bodi bildingom u mladjim danima, nista nisam koristio...hrana normalna, nista posebno...likovi poceli u isto vreme, a koristili steroide, napumpali se kao Svarceneger, a menje vezbali od mene...ja se zategao i malo definisao...mada sam i pre toga bio zategnut, od fizickih poslova

i ja sam se bavio bodi bildingom u mladjim danima, nista nisam koristio...hrana normalna, nista posebno...likovi poceli u isto vreme, a koristili steroide, napumpali se kao Svarceneger, a menje vezbali od mene...ja se zategao i malo definisao...mada sam i pre toga bio zategnut, od fizickih poslova
Ти што су узимали стероиде су у 70% случаја трајно сјебали здравље. Добро је што ти ниси. Ти си се само ојачо

Postoje ljudi kojima fizički izgled nije bitan.
Nekima , možda, zvuči neverovatno....ali postoje.
Meni, recimo, nije.
Da li će mi se neko dopasti ili ne , zavisi isključivo od ponašanja i karaktera .
Na mišiće ne obraćam pažnju, definitivno.

Nisam vizuelan tip .
Jel dobijate neke poene tim isticanjem "vrlina"?
Svakom sa ocima je bitan izgled.

Oko prvo opazi, analizira i donese sud da li je ta osoba dopadljiva ili ne, slatka ili ne. Nema tu nikakav karakter. Ošacujemo se mi međusobno za par sekundi.
Ја сам чуо да мушки гледају а жене слушају. Има ружних момака а да их жене воле, а притом немају пара или положај. Само су занимљиви сами по себи

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back