Devojke vise piju od momaka????

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Evo ja se dobrovoljno nudim kao zamorce u eksperimentu , dakle koja god forumasica moze da me izazove na ispijanje do odustajanja ili leganaj pod sto, i mogu da grantujem oko 10 pica u plusu za mene...dakle mislim da muskarci to jest mi i dalje drzimo prednost...
jednostavno ne ide vam to...:) uzivajte.....
 
Poslednja izmena:
Drzimo prednost, al' mi nema nista gluplje nego kad cujem... "e brate, guess what, mogu da popijem 10piva od 2l za 15 minuta.." to mi je kao takmicenje... ko ce vishe sivih celija da sprzi sam sebi...
A josh mi je nezamislivo pojmiti kad to rade ribe... i josh se ponose tim...
:>

A i zar nije pijana riba san svakog muskarca?
Znash ono... kad se oleshi k'o majka... kriterijumi se snizavaju, vid je pomucen, glad za muzjakom preuzima... i onda ovi prosecni, ruznjikavi, nosati... imaju shansu da umochje. Znam par klinaca koji su tako skinuli mrak, tako da ono... sve ima loshe a i DOBRE strane :mrgreen:
 
Negde sam procitao da devojke vise piu od momaka i ne biraju sta,pre neko vece video sam grupu devojaka koja se valjala u parku od transa od piva i vina....
evo jedam od mojih omiljenih videa;)-nadam se da medju forumasicama nema takvih

Nazhalost i meni se chini da je tako , samo shto ja ne jurim te zhenske pijanice jer su mi pijane devojke skroz nekako ... neatraktivne ( bar one koje su redovno pochele da piju i stalno mirishu na cigare i pice ).
 
Ужасно је стварно то што све више омладине конзумира алкохол и дрогу. Гледам оно по клубовима,журкама пола клинкица се уништава буквално до несвести. Такође тамо у студентском парку се уништавају од опијата. Треба стати томе на пут. Стоп наркоаманији!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top