devojke odgovorite ako vas ima!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

ralac

Obećava
Poruka
82
imam jedno pitanje za devojke ako ih uopste ima na ovom forumu i na sajtu uopste. naime, nije mi jasno zasto devojke odn. pripadnice zenskog pola posecuju ovakve sajtove i trace vreme....pisu o tipovima, traze muskarca, ovakvog onakvog, visokog , niskog, plavog crnog itd.....svaka devojka je svesna da ce bilo koji muskarac bio ruzan bio "san iz snova" , pristati da brbne bilo koju devojku ako to ona hoce....i ako ga pita pa makar i na ulici....a svaki muskarac ce dobiti samarcinu ili ce zavrsiti u policiji!!! svaka koja pise o menjanju tipova itd....svesna je da jednostavno moze da se prijavi u neku agenciju i da postane milionerka za par godina i da ne spava sa vise tipova nego sto je spavala a da nista nije zaradila.....shvatate!!! ovo naravno svi tipovi shvataju a devojke ce da kazu - "muski sovinista"....hahaha odgovorite mi devojke ako ste zaista devojke na sajtu a cisto sumnjam :evil:
ok zahvalan..........neke stvari mi nisu jasne o devojkama sa interneta ali kao sto svi muskarci znate.....zene su da se jebu i da radjaju....da nema njih ne bi bilo ni nas!!!!!!!!!
ok pozdrav svima ...sajt je mislim jedan od najboljih do sada koje sam kao "laik" nasao.....samo da su i devojke normalne......a takvog sajta bogami nece biti......... :cry:
8)
 
Hmmm... i ako si pitao devojke, da ja tebe nesto pitam... Zasto ti provodis vreme ovde? ... Onaj ko dodje na forum ili bilo koji community striktno da trazi devojku, tj. devojke koje traze momka tako, nisu ni vredne trosenja mojih reci...

Ovde smo da se zezamo, da pomognemo ponekome, da ubijemo vreme... Nema to veze sa polovima i sta vec... Ljudi su socijalna bica, i u biti im je da se druze sa ljudima, pa zasto ne i preko neta?...

A za ono 'zene su da se jebu i da radjaju', sa koje planincine sidje dinaroidni kromanjoncu? Pa nije ni cudo sto pitas ovakva pitanja... Izgleda da tvoj mozak ne ume nista pametnije da proizvede...

I ne trpaj mene u isti kos sa tobom tvojim generalizacijama tipa 'svi muskarci', 'svi tipovi' i sl. ... Radije bih se ubio nego da mislim na nacin na koji to ti radis, ako ti uopste i imas cime da mislis... Vrati se ti u planine medj' ovce, tamo ces ispuniti svoj zivot...

A ovim postom si okoncao svoju karijeru kao 'normalna' osoba sa kojom vredi diskutovati...

PATHETIC!

S' gadjenjem, i prezirom,
Aleksandar
 
Incognito:
Hmmm... i ako si pitao devojke, da ja tebe nesto pitam... Zasto ti provodis vreme ovde? ... Onaj ko dodje na forum ili bilo koji community striktno da trazi devojku, tj. devojke koje traze momka tako, nisu ni vredne trosenja mojih reci...

Ovde smo da se zezamo, da pomognemo ponekome, da ubijemo vreme... Nema to veze sa polovima i sta vec... Ljudi su socijalna bica, i u biti im je da se druze sa ljudima, pa zasto ne i preko neta?...

A za ono 'zene su da se jebu i da radjaju', sa koje planincine sidje dinaroidni kromanjoncu? Pa nije ni cudo sto pitas ovakva pitanja... Izgleda da tvoj mozak ne ume nista pametnije da proizvede...

I ne trpaj mene u isti kos sa tobom tvojim generalizacijama tipa 'svi muskarci', 'svi tipovi' i sl. ... Radije bih se ubio nego da mislim na nacin na koji to ti radis, ako ti uopste i imas cime da mislis... Vrati se ti u planine medj' ovce, tamo ces ispuniti svoj zivot...

A ovim postom si okoncao svoju karijeru kao 'normalna' osoba sa kojom vredi diskutovati...

PATHETIC!

S' gadjenjem, i prezirom,
Aleksandar

RESPECT
 
Incognito:
Hmmm... i ako si pitao devojke, da ja tebe nesto pitam... Zasto ti provodis vreme ovde? ... Onaj ko dodje na forum ili bilo koji community striktno da trazi devojku, tj. devojke koje traze momka tako, nisu ni vredne trosenja mojih reci...

Ovde smo da se zezamo, da pomognemo ponekome, da ubijemo vreme... Nema to veze sa polovima i sta vec... Ljudi su socijalna bica, i u biti im je da se druze sa ljudima, pa zasto ne i preko neta?...

A za ono 'zene su da se jebu i da radjaju', sa koje planincine sidje dinaroidni kromanjoncu? Pa nije ni cudo sto pitas ovakva pitanja... Izgleda da tvoj mozak ne ume nista pametnije da proizvede...

I ne trpaj mene u isti kos sa tobom tvojim generalizacijama tipa 'svi muskarci', 'svi tipovi' i sl. ... Radije bih se ubio nego da mislim na nacin na koji to ti radis, ako ti uopste i imas cime da mislis... Vrati se ti u planine medj' ovce, tamo ces ispuniti svoj zivot...

A ovim postom si okoncao svoju karijeru kao 'normalna' osoba sa kojom vredi diskutovati...

PATHETIC!

S' gadjenjem, i prezirom,
Aleksandar

svaka cast Care!
 
..SVE STO SE DIZE SKLONO JE I PADU.
MJESEC SE DIZE I MJESEC PADA.
SAMO MUDRI NE PADAJU SA NJIM. ZLI SA NJIM PUTUJU, SA NJIM PADAJU I KOPNE.
NA VUCJOJ STAZI SAMO VUK PRIRODNO PUTUJE
I TO JE RAZLIKA IZMEDJU UMJETNOSTI I GLUPOSTI,
RAZLIKA IZMEDJU KOZE I KRZNA, A IPAK SU JEDNO.
ZLOHUDI JE TO SAN.
A NE MORA BITI
VEC PREMA TOME U KOJOJ SE RUCI NOSI,
DA LI JE SUNCE ILI MJESEC.
IZVOR VODA JE DOBRA I U MRACNOJ SUMI
NE CINI PLIJEN OD HRANE,
NI ZVIJERI NISU DOBRA HRANA,
TAKO SE MOZE POSTATI PLIJEN.
 
ralac:
posecuju ovakve sajtove i trace vreme....
pristati da brbne bilo koju devojku ako to ona hoce....
ovo naravno svi tipovi shvataju a devojke ce da kazu - "muski sovinista"....hahaha odgovorite mi devojke ako ste zaista devojke na sajtu a cisto sumnjam :evil:
.....zene su da se jebu i da radjaju....da nema njih ne bi bilo ni nas!!!!!!!!!
....samo da su i devojke normalne......a takvog sajta bogami nece biti......... :cry:
8)
:shock: :roll: :twisted: No Comment :twisted: :twisted:
 
Incognito:
Hmmm... i ako si pitao devojke, da ja tebe nesto pitam... Zasto ti provodis vreme ovde? ... Onaj ko dodje na forum ili bilo koji community striktno da trazi devojku, tj. devojke koje traze momka tako, nisu ni vredne trosenja mojih reci...

Ovde smo da se zezamo, da pomognemo ponekome, da ubijemo vreme... Nema to veze sa polovima i sta vec... Ljudi su socijalna bica, i u biti im je da se druze sa ljudima, pa zasto ne i preko neta?...

A za ono 'zene su da se jebu i da radjaju', sa koje planincine sidje dinaroidni kromanjoncu? Pa nije ni cudo sto pitas ovakva pitanja... Izgleda da tvoj mozak ne ume nista pametnije da proizvede...

I ne trpaj mene u isti kos sa tobom tvojim generalizacijama tipa 'svi muskarci', 'svi tipovi' i sl. ... Radije bih se ubio nego da mislim na nacin na koji to ti radis, ako ti uopste i imas cime da mislis... Vrati se ti u planine medj' ovce, tamo ces ispuniti svoj zivot...

A ovim postom si okoncao svoju karijeru kao 'normalna' osoba sa kojom vredi diskutovati...

PATHETIC!

S' gadjenjem, i prezirom,
Aleksandar
RESPECT.. FROM ME TOO!!!
 
Čovek nas je samo podsetio na veliku vrednost normalnih ljudi, da smo bili u pravu kada smo shvatili i odlučili da je poštovanje drugih jedini put ka spoznaji sebe samog.
Saznajne mogućnosti ovog indijanca (uz dužno izvinjenje svim plemenima) je na nivou đačke paštete, zato, ignorišite budalu....
 
ti ocito nisi muskarac vec zena koja se predstavlja kao muskarac....muskarci su ovde da besplatno dodju do glupace.....ja sam stari pastuv baki , kome treba devojka koja cita razne bljuvotine (koje su i meni gadne) ...a krije se pod recju "komunikacija, ubijanje vremena, drustveno bice itd".....malo mi je preseo net , pa cisto iskazujem istinu bez foliranja......ok aleks ili sta si vec "arapi to zovu mukhanath.."....prijatno vreme ti zeli stari internet pastuv...
 
ralac:
imam jedno pitanje za devojke ako ih uopste ima na ovom forumu i na sajtu uopste. naime, nije mi jasno zasto devojke odn. pripadnice zenskog pola posecuju ovakve sajtove i trace vreme....pisu o tipovima, traze muskarca, ovakvog onakvog, visokog , niskog, plavog crnog itd.....svaka devojka je svesna da ce bilo koji muskarac bio ruzan bio "san iz snova" , pristati da brbne bilo koju devojku ako to ona hoce....i ako ga pita pa makar i na ulici....a svaki muskarac ce dobiti samarcinu ili ce zavrsiti u policiji!!!
Pa bolje pitaj Boga za pamet. Al' evo da ne ispadne da te prozivam, pitam ja tebe: misliš da će bilo koji muškarac pristati da "brbne" bilo koju devojku, samo da mu se ova obrati? O.K. u to bih još i mogla da poverujem, valjda. Ali da joj još i plati? Čisto sumnjam.
A i pitam se na kakve si ti to devojke naletao. Čudi me da nisi bankrotirao.

ralac:
svaka koja pise o menjanju tipova itd....svesna je da jednostavno moze da se prijavi u neku agenciju i da postane milionerka za par godina i da ne spava sa vise tipova nego sto je spavala a da nista nije zaradila.....shvatate!!! ovo naravno svi tipovi shvataju a devojke ce da kazu - "muski sovinista"....hahaha
hahaha! Daleko od muški! E, a da zadržiš ti te špekulacije za sebe, a?
ralac:
..........neke stvari mi nisu jasne o devojkama sa interneta ali kao sto svi muskarci znate.....zene su da se jebu i da radjaju....da nema njih ne bi bilo ni nas!!!!!!!!!
E jadna ta koja je tebe rodila (a pre toga... dobro nećemo sad o tome). Nije tebi jasno mnogo šta. I dobro si rekao, u drugom licu, za muškarce (već sam ti rekla zašto).

ralac:
ok pozdrav svima ...sajt je mislim jedan od najboljih do sada koje sam kao "laik" nasao.....samo da su i devojke normalne......a takvog sajta bogami nece biti......... :cry:
8)
Pa da si laik - jesi; i ne trebaju ti navodnici.

O.K. pozdrav i tebi: GONI SE!!!
Jedna devojka
 
kratkom analizom dolazim do zakljucka da ovde nema pravih muskaraca a da su zene ugrozene i ne shvataju sta je to zivot....zivot im je u ekranu..a sta ja ovde trazim....trazim devojke koje sa svakim caskaju i koje kad tad padnu na nekog....i to se zove ULOV!!!!a zatim kada mi treba prijateljica nazovem prave ..one koje znaju kakve su one sa neta.....sta je devojke ....par vas....PRPA!!!!! surova igra cinjenica govori sve....zar ne??
 
ralac:
kratkom analizom dolazim do zakljucka da ovde nema pravih muskaraca a da su zene ugrozene i ne shvataju sta je to zivot....zivot im je u ekranu..a sta ja ovde trazim....trazim devojke koje sa svakim caskaju i koje kad tad padnu na nekog....i to se zove ULOV!!!!a zatim kada mi treba prijateljica nazovem prave ..one koje znaju kakve su one sa neta.....sta je devojke ....par vas....PRPA!!!!! surova igra cinjenica govori sve....zar ne??

Eh, steta sto devojke nisu shvatile kakav si ti macho i smeker. Samo nastavi da lazes sebe
pozdrav
 
ja sam musko strumpfeta...ne zaboravi.....a nijedan muskarac nece sebi dozvoliti da ide sa devojkom koja je harala raznim sajtovima koji se gade i meni koji obozavam sex...prvo cemo odglumiti gzentlemena , izaci malo sa vama , smesiti se...a onda vas prepustiti sudbini interneta i beskonacnih brojeva.....shvatete li "devojke"..pogledajte indijke!! nemam zamerki..pogledajte arapkinje - nemam zamerki....pogledajte ruskinje, bugarke nase.....pun ih je internet....e mala moja pitaj ti starog pastuva....mani se chatovanja sa neogranicenim brojem ljudi bez ikakve novcane nadoknade...to je proooooooooooooooooooooosloooost...postavi jos kameri pa idi da gledas kako tipovi drkaju a onda idi kod mame da kazes kako se lepo zabavljas....i kako si komunikativna hahahahahahahaha :lol: :lol: :lol:
to su nase devojke!!!!!!!! :oops:
 
ralac:
ja sam musko strumpfeta...ne zaboravi.....a nijedan muskarac nece sebi dozvoliti da ide sa devojkom koja je harala raznim sajtovima koji se gade i meni koji obozavam sex...prvo cemo odglumiti gzentlemena , izaci malo sa vama , smesiti se...a onda vas prepustiti sudbini interneta i beskonacnih brojeva.....shvatete li "devojke"..pogledajte indijke!! nemam zamerki..pogledajte arapkinje - nemam zamerki....pogledajte ruskinje, bugarke nase.....pun ih je internet....e mala moja pitaj ti starog pastuva....mani se chatovanja sa neogranicenim brojem ljudi bez ikakve novcane nadoknade...to je proooooooooooooooooooooosloooost...postavi jos kameri pa idi da gledas kako tipovi drkaju a onda idi kod mame da kazes kako se lepo zabavljas....i kako si komunikativna hahahahahahahaha :lol: :lol: :lol:
to su nase devojke!!!!!!!! :oops:
sad mi te je jos vise zao :cry:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top