Devojke koje genetike su vam najprivlačnije?

Ne izmisljam:

skinny-sexy-blonde-woman-posing-600w-412151860.jpg

stock-photo-beautiful-slim-sexy-young-blonde-woman-in-balcony-96354113.jpg

Pogledajte prilog 1174339

Pogledajte prilog 1174340
Prelepe su!
 
Misljenje se menja kad prodjes sveta i vidis razlicite zene...Latinoamerikanke su preniske, dakle kratke noge i uglavnom imaju veliko pedu...To veliko pedu imaju i americke crnkinje, kao da im trecina kilaze ode na pedu...Lepe su u licu latinoamerikanke,onako vatrene, ali zeza ih ta "visina", zdepaste su vecinom...Kineskinje su mi bezveze, ali to je verovatno subjektivan osecaj.. Japanke su najbolje, jer umeju da uzivaju u sexu kao niko...To je nekako najposebniji svet... Uglavnom ja volim belu zensku kozu, zgodnu zenu, veoma, koja nema velike grudi...Dakle idealna mi je zena koja je totalno van danasnjih da kazem trendova koji forsiraju tamniju kozu i velike grudi... Inace su mi na toj bledoj zgodnoj zeni posebno bitne te mrtve celije :mrgreen: , dakle kosa, nokti, zubi itd ...
 
Misljenje se menja kad prodjes sveta i vidis razlicite zene...Latinoamerikanke su preniske, dakle kratke noge i uglavnom imaju veliko pedu...To veliko pedu imaju i americke crnkinje, kao da im trecina kilaze ode na pedu...Lepe su u licu latinoamerikanke,onako vatrene, ali zeza ih ta "visina", zdepaste su vecinom...Kineskinje su mi bezveze, ali to je verovatno subjektivan osecaj.. Japanke su najbolje, jer umeju da uzivaju u sexu kao niko...To je nekako najposebniji svet... Uglavnom ja volim belu zensku kozu, zgodnu zenu, veoma, koja nema velike grudi...Dakle idealna mi je zena koja je totalno van danasnjih da kazem trendova koji forsiraju tamniju kozu i velike grudi... Inace su mi na toj bledoj zgodnoj zeni posebno bitne te mrtve celije :mrgreen: , dakle kosa, nokti, zubi itd ...
I,...koje su ti najlepše?
 
I mnogo se taj nordijski tip srece cesto kod rujkána , narocito rújkanki.
Da, ali one nisu ciste skandonordidkinje.
Velik dio Rusa jedna je velika rasna tragedija.

56ce69571094c22d6a907f7f24b4927031e3a2923ae95c5554d3c47c1090e837-1.webp


Cisti Rusi nordijskog tipa su atraktivan narod, ali nema ih bas previse.
Dok sam zivio u Njemackoj znao sam dosta tih ruskih Njemaca, svi su bili slicni, kao lonci.
Prepoznas ih po glavi na 100 metara.

ooooo.gif
 
I,...koje su ti najlepše?
Pa ono mislim da je najzdravije da se covek hrani vocem i povrcem iz svoje okoline... Nije da zelim zene da svedem na nivo voca, ne, ali najvise mi se svidjaju zene sa Balkana i medju mnjima ima puno zena koje imaju prirodnu belu kozu bez posledica solarijuma, zgodne, sa prirodnim grudima, blago i lepo nasminkane itd...
 
Pa ono mislim da je najzdravije da se covek hrani vocem i povrcem iz svoje okoline... Nije da zelim zene da svedem na nivo voca, ne, ali najvise mi se svidjaju zene sa Balkana i medju mnjima ima puno zena koje imaju prirodnu belu kozu bez posledica solarijuma, zgodne, sa prirodnim grudima, blago i lepo nasminkane itd...
Cece-muva a.k.a. ''srbska maika'' je jedna od najvecih propagatorki toga da koza bude tamna ko da je u rerni pecena. :roll:
 
Da, ali one nisu ciste skandonordidkinje.
Velik dio Rusa jedna je velika rasna tragedija.

56ce69571094c22d6a907f7f24b4927031e3a2923ae95c5554d3c47c1090e837-1.webp


Cisti Rusi nordijskog tipa su atraktivan narod, ali nema ih bas previse.
Dok sam zivio u Njemackoj znao sam dosta tih ruskih Njemaca, svi su bili slicni, kao lonci.
Prepoznas ih po glavi na 100 metara.

Pogledajte prilog 1174368
Ovo je toliko netacno da razmisljam da li da je ostavim ili da brisem. Koji je bolestan um napravio ovu montazu da mi je znati.....:think:
 
Ne znam za genetiku, ali prijaju mi žene čije me društvo opušta i smiruje, koje su plemenitog karaktera, lepo vaspitane, smirene, blage, ne deru se (naročito ne u javnosti), ne puše, piju, povraćaju na ulici, psuju, smeju se preglasno, oblače se neukusno itd. Na žalost, ova sorta je u Evropi i SAD praktično izumrla pod pritiskom potrošačkog društva, ženske emancipacije, a kod nas i teških životnih uslova i nasilnih muškaraca.
 
Meni su...ne znam, najlepse muskarce sam videla u Holandiji a najlepse zene gore po Estonijama, Letonijama...mada simpatisem Karibljane, one razbacane crnce...verovatno kombinovane sa belcima...i njihove zene su mi lepe sa dugim misicama i kosom, uskim licem...

Japanke mi isto znaju biti lepe...samo ne volim one plave, blede, vlazne muske koze...i siroka lica, valjda Rusa, sta li su...i Engleza...na to odmahujem glavom...i Latino tip ne volim kada je prenizak pa sirok oko bokova, po pravilu malo trutkast, poput Maradone...i njihove zene volim kada su bar malo izvucenije...i onda znaju biti jako lepe.
 
Meni su...ne znam, najlepse muskarce sam videla u Holandiji a najlepse zene gore po Estonijama, Letonijama...mada simpatisem Karibljane, one razbacane crnce...verovatno kombinovane sa belcima...i njihove zene su mi lepe sa dugim misicama i kosom, uskim licem...
Kako mi se pri citanju ovog teksta odobravajuci smjesak sa samog pocetka vec od treceg retka nadalje izoblicio u uzasnutu grimasu.

ooooo.gif
 
Kako mi se pri citanju ovog teksta odobravajuci smjesak sa samog pocetka vec od treceg retka nadalje izoblicio u uzasnutu grimasu.

Pogledajte prilog 1215163

Stvarno?
Ne znam, ne poznajem ih previse...moj utisak je najvise na osnovu atletskih takmicenja i sprintera, izgledaju mi kao nadljudi...i svi modeli hodaju ali jedna je Naomi:).
Valjda drzanje, sta li je...
 

Back
Top