DEVOJKE KAKVE MOMKE VOLITE?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
UGLAVNOM ZAKLJUCAK: MOMAK TREBA DA JE SAVRSEN, DA JE RAZVIJEN SHTO BI SE REKLO MASA, DA JE LEP, DA JE ZGODAN , DA JE VISOK............

PA STA VI BRE OCETE :!: :?: APOLONA.
MR. SAVRSENI BI JEDINO :!: MORAO BITI BOG DA BI ISPUNIO VASE USLOVE. VIDIM JA DA ZA NAS SMRTNIKE JEDINO OSTAJU ONE RUZNE SKROMNE DEVOJKE. A neko se zalio zbog toga :idea:
 
Nemam neki odredjen tip,da sad kazem voli crne ili plave momke...mada me definitivno pale visoke momci.Ne bih volela da je momak stidljiv :oops: .Ne mora biti posebno lep,vazno je da ima nesto u sebi sto privlaci.Volim simpaticne,tajanstvene 8) ,duhovite :lol: ...Ma vazno je da je on fin. :D,prednost imaju oni sa lepim ocima.
 
Visok sam 176, tamna kosa, braon oci, mama mi kaze da sam najlepsi na svetu :wink: , sviram gitaru treniram veslanje ( ne kajak ) i neki kazu da sam pametan. Nemam para ( mislim za neko veliko trosenje ) tj. Nisam burzulj.

Jel upadam u izbor, al onako iskreno. Ili cete jos cekati prica na Belom konju.....................................A na kraju cete dobiti KONJA!!! :?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top