DEVOJKE DOLAZE I ODLAZ

kuvar:
MUSKARCI TINEJDERI SU SKLONI MENJANJU DEVOJKI U KRATKOM VREMENSKOM INTERVALU ISTO TAKO I PARTNERE U SEKSU DOK DEVOJKE TRAZE NESTO ZA STALNO{BAR JA TAKO MISLIM} DA LI JE TO NORMALNO STO RADE MUSKARCI.


Ja znam za veci broj obrnutih situacija.Devojke koje menjaju momke cesto i momke koji teze duzim vezama. :wink:
 
Meni ni jedna vez anije ispod mjesec dana... je l' to dobro ili lose ?
A to sto momci mijenjaju djevojke brzo,pa neka ih neka malo izduvaju,mijenjacu i ja momke,pa kad budem htjela da se smirim udacu se...:shock: :lol:
Bolje da svralju do 24,onda me nece varat kad me ozeni... dosadice mu... 8-) :lol:
 
Ja sam imala samo jednu vezu u zivot koja je trajala neka 2 meseca i goooomilu "veza" na jedno veche.....Jednostavno, ne uspeva mi da imam vezu, ne znam kako.... U stvari pre neki dan sam se smuvala sa jednim likom i sad smo zajedno, tako da mi je to druga veza u zivotu...:lol: A ne znam ni kako da se ponasham u vezi...
Vecina mojih drugarica su trenutno u nekim dugim vezama[najmanje godinu dana]...Meni bash nije jasno kako se za to vreme ne zasite jedni drugih i kako josh uvek osecaju potrebu jedni za drugim....:?
 

Back
Top