Devojke , da li volite da preuzmete incijativu ?

Skleroza:
Sami ste krivi za pasivnost devojaka...ona prica, zena koja hoce i to pokazuje je ... nekima je vise stalo do toga sta ce neko misliti nego do njihovog zadovoljstva...ali eto, bar nagadjam da je to u pitanju...
pa ti nemoj da nagadjas-meni to ne smeta-to bi samo pojednostavilo stvari a zene to nece-jer onda manje kontrolisu situaciju i fino igraju neke igre koje je spomenula disco-kety
ili da parafraziram tebe---nekim devojkama je bitnije da(sadisticki)igraju igre nego ono pravo zadovoljstvo...
jer znaju sta im pruza vise zadoljstva
 
Otkri nam Skleroza toplu vodu....Mi smo opet krivi za sve...
shot.gif
 
pcelica:
da , da , jako volim napadati narocito kad smo u javnosti pa kao ne smes i tako te budalastine 8)
u stvari najvise volim da ga odvucem od necega sto radi tipa kompjuter , gledanje tekme i situacije u kojima je okupiran necim drugim, a ne mnome :wink:

Jadan haoticni... :roll:

Ne znam koliko bi mi se dopalo da me (uz pomoc 'trikova') neka dama odvuce sa comp-a kad mi deadline istice za par sati... Doduse, bas bih voleo to da vidim...

Sto se kaze 'Prvo posao, a onda zadovoljstvo' :wink:
 
sunrise:
/me to nikada ne radi... ona nije jeftina devojka iz bordela... ukratko ako krenes prva u tome onda si ga na*ebala za sve ostalo, i ti ces biti ta koja vuce kroz zivot a ne on.. a ta varijanta mi se nikako ne svidja....takac.. misljenja su razlicita.. :roll:

Znaci devojka koja krece prva je jeftina devojka iz bordela...? Zanimljivo razmisljanje...
Elem, a zashto ne bi i ti nekad vodila u zzivtu, umesto da cekash neko drugi da krene, pa ti za njim..?
 
Incognito:
pcelica:
da , da , jako volim napadati narocito kad smo u javnosti pa kao ne smes i tako te budalastine 8)
u stvari najvise volim da ga odvucem od necega sto radi tipa kompjuter , gledanje tekme i situacije u kojima je okupiran necim drugim, a ne mnome :wink:

Jadan haoticni... :roll:

Ne znam koliko bi mi se dopalo da me (uz pomoc 'trikova') neka dama odvuce sa comp-a kad mi deadline istice za par sati... Doduse, bas bih voleo to da vidim...

Sto se kaze 'Prvo posao, a onda zadovoljstvo' :wink:

PS... se odnosio na ovaj tvoj stav :mrgreen:
 
Stari Lisac:
Voleo bih da znam koliko vas je spremno ako vam dodje do seksa da napadnu svoje muskarcine :) i kako se oni osecaju tako iznenadjeni :)

U sustini, kada veza postoji, lako se da osetiti kad je prilika za sex... I uopste nije vazno ko formalno zapocinje igru... Primetila sam da muskarcima znaci kada su oni, kao, napadnuti... I ne vidim razlog da svom ljubavniku to ne priustim. Stavise, veoma cesto to radim.
 
da ga napadam, ma ne , nije to moj stil ali da preuzmem inicijativu, da vrlo rado ili da ga iznenadim, za vreme rucka, da dodem ne najavljeno, da ga izazivam na javnim mestima ali ne vulgarno i provokativno, nego fino i da niko drugi ne primeti...a svida mi se ideja da ga probudim ali mi jos nije uspelo, uvek se budi pre mene i ja uvek zaspim pre njega, smrc :wink:
 

Back
Top