Devojke,da li mislite da imate pravo da ne dozvolite Vašem momku da vidi Vaše dete?

Modernamira5

Domaćin
Poruka
4.342
Drage moje,
česta je polemika u svetu,šta učiniti ako se nadjete u situaciji da ostanete trudne,a otac Vašeg deteta iz nekog nepoznatog razloga ne želi to dete.Da li mislite da imate pravo u tom slučaju,da ne dozvolite ocu Vašeg deteta da ga/je vidi?,ako otac ipak želi nakon rodjenja da vidi dete,a nije se brinuo o Vama u trudnoći,nije ga zanimalo sto nosite njegovo dete.Kako biste postupile da se nadjete u takvoj situaciji?
Šta bi bilo da otac Vašeg deteta,koji nije želeo to Vaše dete,dok ste ga nosili u stomaku,hoce i dolazi da prisustvuje porodjaju i da vidi dete,koje pre nije želeo?Da li biste mu dozvolile da vidi to dete i ako bi on došao na Vaš porodjaj ili ne biste.Kako biste postupile individualno,svaka za sebe u obe situacije?
 
Drage moje,
česta je polemika u svetu,šta učiniti ako se nadjete u situaciji da ostanete trudne,a otac Vašeg deteta iz nekog nepoznatog razloga ne želi to dete.Da li mislite da imate pravo u tom slučaju,da ne dozvolite ocu Vašeg deteta da ga/je vidi?,ako otac ipak želi nakon rodjenja da vidi dete,a nije se brinuo o Vama u trudnoći,nije ga zanimalo sto nosite njegovo dete.Kako biste postupile da se nadjete u takvoj situaciji?
Šta bi bilo da otac Vašeg deteta,koji nije želeo to Vaše dete,dok ste ga nosili u stomaku,hoce i dolazi da prisustvuje porodjaju i da vidi dete,koje pre nije želeo?Da li biste mu dozvolile da vidi to dete i ako bi on došao na Vaš porodjaj ili ne biste.Kako biste postupile individualno,svaka za sebe u obe situacije?
Smatrao bih, pardon, smatrala bih to njegovim jeftinim trikom s ciljem da mi još jednom vidi genitalije.
 
Smatrao bih, pardon, smatrala bih to njegovim jeftinim trikom s ciljem da mi još jednom vidi genitalije.
Molim Vas da odgovorite na temu,zazanja su dozvoljena,ali ne takva kao sto Vi pisete.Ovde je pitanje kako biste postupili u obe situacije,a ne šta biste smatrali.Dakle da li biste dozvolili ocu deteta da vidi Vaše dete,koje nije želeo dok je bilo u stomaku ili ne.U dve situacije koje su navedene.Ovoga ima u svetu.
 
Могу сада да филозофирам, али шта бих урадила тада заиста не знам. Специфична ситуација, трудноћа, преосетљива, хормони ударају,... Откуд знам. Знам да би ми он и инаћење са њим били мање битни од детета. А остало...
 
Drage moje,
česta je polemika u svetu,šta učiniti ako se nadjete u situaciji da ostanete trudne,a otac Vašeg deteta iz nekog nepoznatog razloga ne želi to dete.Da li mislite da imate pravo u tom slučaju,da ne dozvolite ocu Vašeg deteta da ga/je vidi?,ako otac ipak želi nakon rodjenja da vidi dete,a nije se brinuo o Vama u trudnoći,nije ga zanimalo sto nosite njegovo dete.Kako biste postupile da se nadjete u takvoj situaciji?
Šta bi bilo da otac Vašeg deteta,koji nije želeo to Vaše dete,dok ste ga nosili u stomaku,hoce i dolazi da prisustvuje porodjaju i da vidi dete,koje pre nije želeo?Da li biste mu dozvolile da vidi to dete i ako bi on došao na Vaš porodjaj ili ne biste.Kako biste postupile individualno,svaka za sebe u obe situacije?
Ja bi im ponudio 1000€
 
Drage moje,
česta je polemika u svetu,šta učiniti ako se nadjete u situaciji da ostanete trudne,a otac Vašeg deteta iz nekog nepoznatog razloga ne želi to dete.Da li mislite da imate pravo u tom slučaju,da ne dozvolite ocu Vašeg deteta da ga/je vidi?,ako otac ipak želi nakon rodjenja da vidi dete,a nije se brinuo o Vama u trudnoći,nije ga zanimalo sto nosite njegovo dete.Kako biste postupile da se nadjete u takvoj situaciji?
Šta bi bilo da otac Vašeg deteta,koji nije želeo to Vaše dete,dok ste ga nosili u stomaku,hoce i dolazi da prisustvuje porodjaju i da vidi dete,koje pre nije želeo?Da li biste mu dozvolile da vidi to dete i ako bi on došao na Vaš porodjaj ili ne biste.Kako biste postupile individualno,svaka za sebe u obe situacije?

ne znam. detetu jesu potrebna oba roditelja, ali koliko bi za to dete bilo dobro da ima oca koji malo hoce kaki, nece kaki.
mislim da bih pre odlucila da ne bih dozvolila.
 
Drage moje,
česta je polemika u svetu,šta učiniti ako se nadjete u situaciji da ostanete trudne,a otac Vašeg deteta iz nekog nepoznatog razloga ne želi to dete.Da li mislite da imate pravo u tom slučaju,da ne dozvolite ocu Vašeg deteta da ga/je vidi?,ako otac ipak želi nakon rodjenja da vidi dete,a nije se brinuo o Vama u trudnoći,nije ga zanimalo sto nosite njegovo dete.Kako biste postupile da se nadjete u takvoj situaciji?
Šta bi bilo da otac Vašeg deteta,koji nije želeo to Vaše dete,dok ste ga nosili u stomaku,hoce i dolazi da prisustvuje porodjaju i da vidi dete,koje pre nije želeo?Da li biste mu dozvolile da vidi to dete i ako bi on došao na Vaš porodjaj ili ne biste.Kako biste postupile individualno,svaka za sebe u obe situacije?
To zavisi od mnogih drugih okolnosti. Da li je inače stabilna ličnost, pod kojim okolnostima je došlo do trudnoće, koliko je pre bio izričit da ne želi dete i koje je mere preduzimao da ne dođe do trudnoće, ili je ona varijanta čas hoću, čas neću. Tako da odovor može biti i da bih i da ne bih dozvolila, zavisno od procene koliko je to u detetovom interesu.
Jer mogu da zamislim situaciju da može da voli dete, ali ne i mene.

Zavisi i od hormona što kaže bogi. :)))) To je možda i presudno. :))
 
Ne znam. Verovatno ne bih. Imao je 9.meseci fore da se predomisli, ako nije šta ima sad da se gledamo. Žena je u medjuvremenu sigurno organizovala sebi život kao samohrana majka, i to predomisljanje oću neću za tako ozbiljnu stvar kod mene ne bi prošlo.
Ni kod mene.Meni bi bilo dovoljno samo jednom da kaze da nesto ne zeli pa da ga otpišem iz svog života.
 
Molim Vas da odgovorite na temu,zazanja su dozvoljena,ali ne takva kao sto Vi pisete.Ovde je pitanje kako biste postupili u obe situacije,a ne šta biste smatrali.Dakle da li biste dozvolili ocu deteta da vidi Vaše dete,koje nije želeo dok je bilo u stomaku ili ne.U dve situacije koje su navedene.Ovoga ima u svetu.
Ljudi menjaju misljenja sa vremenom..... Zasto nekome ne dozvoliti da vidi svog oca? Da li je to NORMALNO?
 
Ni kod mene.Meni bi bilo dovoljno samo jednom da kaze da nesto ne zeli pa da ga otpišem iz svog života.

Nije to ispravan stav.
Kad se dete rodi ego mora na spavanje, vise nisi vazna ti i tvoje emocije, bitno je dete..
Muskarac ima pravo da vidi dete ukoliko neki sudski postupak ne kaze drugacije..
Videce ga ukoliko zeli, kad god i kako god, slagala se ti sa tim ili ne...
Ako postoji zelja sa oceve strane da izgradi odnos sa detetom potpuno je bezveze i sebicno braniti tako nesto..
 
Poslednja izmena:
Први импулс ми је био да одговорим са не, ни случајно, то је ваљда онај инат, бес, шта год.
Међутим, детету су потребна оба родитеља. Не бих га пустила на порођај, али ако касније жели да изгради однос са дететом, ко сам ја да томе станем на пут.
Кад се роди дете, више нема места себичлуку и инаћењу.
 
boleo bi me k za oca koji nije zeleo svoje dete.
ali, posto sam majka kojoj je uvek interes deteta na prvom mestu, dozvolila bih. jer detetu treba otac. pa i ako se posle 20 god predomisli.
jbg.

Isto ovako...meni ne treba muž ali detetu treba otac.
Ne moraju da imaju ne znam kakav odnos ako covek neće ali kakav god da imaju neka bude pitom po dete.
Imam neki trip da se posledice vide mnogo, mnogo kasnije, možda tek u braku tog deteta koje vuče nikada resen osećaj odbačenosti.
Neka moj ponos ide i u pod...to mi nije važno.
 

Back
Top