Quantcast

Devojke,da li mislite da imate pravo da ne dozvolite Vašem momku da vidi Vaše dete?

BojaMagije

Veoma poznat
Poruka
14.735
Ja sam u celoj priči osetljiva na osudu tako mlade osobe koja nema mehanizama da se brani od osuda onih čiji se moral temelji na mehanizmima odbrane.

A jeste velika šteta jer je eros pokretačka snaga koja se reflektuje na čitav život i čitavo biće. Drugo je kad se nadomesti nekim duhovnim kompezacijama što retki uopšte žele a još ređi uspevaju.

ja ne zelim svoj eros da kompenzujem duhovno. :flert:

:lol:

PerfectOne

Vitača Milut
Poruka
22.146
Da.
Ali tek kad ti nesto ne stima, onda se pitas kako je sa nekim drugim. Dok stima i srecan si, nemas potrebu da menjas.
Dok dobijas ono sto ti treba.
o tome sam i pisala Čič
kako znamo da dobijamo bas to sto nam treba
mozda je ovaj puding od vanile nesto najlepse sto si probala ali kako tek sjajno moze da ga zameni krem brule
ih nisi svesna

Mali čičak

Legenda
Poruka
71.887
o tome sam i pisala Čič
kako znamo da dobijamo bas to sto nam treba
mozda ovaj puding od vanile nesto najlepse sto sam probala ali kako tek sjajno moze da ga zameni krem brule
ih nisi svesna
Zato sto u zivotu znas sta hoces i sta ti treba.
Ako si zadovoljen u vezi/braku, zasto bi imao potrebu da menjas?
Lepo je bogi napisala, kad upoznas sebe, sex ti je odlican jer znas sta ti prija i sta zelis.
Ako imas pored sebe nekog ko ti ne pruza to sto zelis, onda treba da menjas

PerfectOne

Vitača Milut
Poruka
22.146
Ja tvrdim da nije pravilo biti neiskren u vezi, da ta neiskrenost nije mudrost kao što si rekla, ništa drugo. Da ne pripremaju svi mudri sledeću vezu za slučaj da ona u kojoj su pukne. Računaju da mogu da prežive i sami ako do toga dođe, da se ne mora odmah ući u sledeću vezu.
ne to nisu ustanovljena pravila
samo mozdani talasi koji putuju
nikada ni krajičkom uma nisi pomislila nesto zbog cega bi ti pop reko sa moras da postis dve nedelje?

PerfectOne

Vitača Milut
Poruka
22.146
Zato sto u zivotu znas sta hoces i sta ti treba.
Ako si zadovoljen u vezi/braku, zasto bi imao potrebu da menjas?
Lepo je bogi napisala, kad upoznas sebe, sex ti je odlican jer znas sta ti prija i sta zelis.
Ako imas pored sebe nekog ko ti ne pruza to sto zelis, onda treba da menjas
da draga

Mali čičak

Legenda
Poruka
71.887
nikada ni krajičkom uma nisi pomislila nesto zbog cega bi ti pop reko sa moras da postis dve nedelje?
Ja nisam krstena :lol: i ne postim.
A radim sve sto mi prija jer imam sa kim.
:lol:
Sad ispada da branim izbor jednog partnera za ceo zivot a nije tako, samo ti nekad zapadnu takve karte

Em.

Elita
Poruka
21.666
Ti misliš da ja tebi držim moralnu predikaciju? :lol: Sama si rekla da se priprema sledeća veza, kako to drugačije da tumačim. Samo kao neko emitovanje ženske energije u prostor potpomognuto plišom, crvenim lakom i već se ni ne sećam čime ? Pa napiši onda da voli da koketuje, da bude zapažena od muškaraca u okolini, mada je i to neiskrenost ako se radi kao garancija za odstupnicu a ne samo kao način jačanja samopouzdanja.

kichbran

Poznat
Poruka
7.561
Mene cudi da me dozivljavate kao nekoga ko osudjuje.
A mene samo mrzi da ovde svaki put pisem nasiroko...
Nikad nisam osudjivala ni one koji imaju otvorene brakove, jer ako ti nesto ne stima u braku/vezi, opet se to moze resiti.
Sve se u zivotu da resiti sem smrti.
Ja samo mislim da ti imaš brze prste, da pišeš ne razmišljajući mnogo šta pišeš. Da imam neki problem ja bih se tebi bez problema obratila jer verujem da si dobronamerna i da ti je prirodno da pomogneš, ne da osuđuješ.

PerfectOne

Vitača Milut
Poruka
22.146
nista od svega toga sto sam rekla nije trebalo protumaciti na ovako nakaradan nacin
ti i ja smo mozda po stavovima na dva razlicita pola
ali po srednjoj vrednosti zivota obe smo zaglavljene u dugackim brakovima
ja cak u dva dugacka
u kojima jedino sto imam lepo je na terenu to je moja porodica
ali nisam tako hermeticki zakopcana do grla kao ti ili sam bar iskrenija u svom izlaganju od tebe
msm ne moras ovde ostavljati utisak gvozdene zene bez ijedne mrlje u podsvesti

Mali čičak

Legenda
Poruka
71.887
Ja samo mislim da ti imaš brze prste, da pišeš ne razmišljajući mnogo šta pišeš. Da imam neki problem ja bih se tebi bez problema obratila jer verujem da si dobronamerna i da ti je prirodno da pomogneš, ne da osuđuješ.
Pisem ono glavno bez uplitanja u nasiroka objasnjavanja.
Hvala za lepe reci :zag:
Resili bi i problem i napili se usput :lol:

Mali čičak

Legenda
Poruka
71.887
nista od svega toga sto sam rekla nije trebalo protumaciti na ovako nakaradan nacin
ti i ja smo mozda po stavovima na dva razlicita pola
ali po srednjoj vrednosti zivota obe smo zaglavljene u dugackim brakovima
ja cak u dva dugacka
u kojima jedino sto imam lepo je na terenu to je moja porodica
ali nisam tako hermeticki zakopcana do grla kao ti ili sam bar iskrenija u svom izlaganju od tebe
msm ne moras ovde ostavljati utisak gvozdene zene bez ijedne mrlje u podsvesti
E sad kad napisem ovo opet cu biti svetica :lol:
Ali ja zaista mislim da u svesti nemam mrlje jer nikome ne zelim zlo.

Sta je konkretna mrlja?
Da vidim imam li ja to?

PS. Sto volim da sama sa sobom ovako pisem dok se vas dve raspravljate :lol:

bundeva

Buduća legenda
Poruka
25.669
i ne samo to, bila bi sigurna da ces dobiti pametan savet

Poruka
3.665
Slusam Vas sta pisete I ne verujem...1. Prvenstveno se gleda interes DETETA! Ne mame i tate….a za dete je bolje da zna da ima I da upozna I oca I majku-kakvi god bili. Znam za slucaj slicno-dete se rodilo, covek otisaoi od majke… Svoje ne detetove..Koja u zivotu nije videla to dete jer supruga nije dala...Ima li veceg greha..? Isto tako da otac nikad ne vidi svoje dete? Ili majka nebitno? @Nina lepa moja svaka cast za rezon :cmok: :heart:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.