Quantcast

Devojke,da li mislite da imate pravo da ne dozvolite Vašem momku da vidi Vaše dete?

86bogomoljka

Buduća legenda
Poruka
28.667
Ovi su bili tri godine zajedno i kad se desila trudnoca,on je rekao da ne zeli dete.
Џабе време када се нису суштински познавали.
Буде жена у браку 20 година па је муж превари са мушкарцем.
Свашта има на овом белом свету!

Nina

Srebrna tastatura
Supermoderator
Poruka
208.697
Ovi su bili tri godine zajedno i kad se desila trudnoca,on je rekao da ne zeli dete.
Ima pravo da ne zeli dete..mozda se covek osecao nepsremnim ,uplašenim od odgovornosti, mozda je od onih koji zele da planiraju decu,
nije finansiski situiran, zrelije posmatra situaciju od devojke itd..ne znam u cemu je problem osudjivati ga toliko

Modernamira5

Ističe se
Poruka
2.437
Ja znam za slučaj da su se zabavljali od detinjstva. Od nekog petog-šestog razreda osnovne škole. Raskinuli tu negde pred njen upis na faks. Opet se našli u istom mestu, bili kratko zajedno, i ona ostane trudna. On neće dete. Raskinu naravno, ona prekine svaki kontakt.
On je budala, ali nemaš pravo ni oduzeti detetu pravo da formira svoj odnos sa ocem.
I sta je devojka ta uradila,da li je rodila dete?

Modernamira5

Ističe se
Poruka
2.437
Ne kapiram da se rodi dete koje otac deteta ne zeli.. ali ako se vec rodilo i ocu deteta naknadno dodje iz doopeta u glavu,
pa zeli da vidi dete i sta sve ide uz to..normalno je da mu se to i omoguci..deca pored majki treba da imaju i oceve
U ovom slucaju zabavljali se tri godine i trudnoca se desila neplanirano.

**Freya**

Veoma poznat
Poruka
11.630
zato sto se u ovoj prici potencira da otac ne zeli to dete, druga je prica ako majka sa zeljom rodi dete bez obzira sta otac deteta misli,
Okolnosti su specifične.
Ne mora biti los čovek ako ne želi dete sada i sa tom ženom.

Ali,otac je rekao da ne zeli dete.Mislim da ce dete pre boleti reci oca jednog dana.
Zakon su ipak pisali neki stručnjaci. I zakon je jasan. Zabrana se zove, terminoloski korektno rečeno, emotivna otmica deteta i za to se majci daje korektivni nadzor. Tako je sa razlogom. Ukoliko otac želi odnos sa detetom, makar u izolovanim uslovima centra za socijalni rad, isti se mora sprovesti.
Dete se tek od 10. godine života pita. Do tada ne. Ni dete a ni majka. Takav stav zakonodavca ima svoje zašto i svoje zato.

kichbran

Poznat
Poruka
7.402
Znas kako brankich, te mlade devojke treba nauciti necemu i dati im primer...a prva lekcija je da stisne ribicu i da ne dozvoli da je jbe svaka budala...
Svi znamo tačan odgovor, svi bismo sebi skrojili živote da budu savršeni i laki. Ali ne ide to uvek tako...
Čovek je mnogo kompleksniji od toga. Problem je mnogo kompleksniji od toga. Ovo je takva banalizacija...

gost 360768

Buduća legenda
Poruka
27.376
Svi znamo tačan odgovor, svi bismo sebi skrojili živote da budu savršeni i laki. Ali ne ide to uvek tako...
Čovek je mnogo kompleksniji od toga. Problem je mnogo kompleksniji od toga. Ovo je takva banalizacija...
Vidis, ne slazem se...covek je zapravo veoma jednostavna zivotinja, koja najcesce sama zakomplikuje sve...
...vecim problemom smatram manjkavost dobrih primera, pa deca nemaju od koga ni da nauce...
Najlakse je reci desilo se, eto zivot, nije do mene...ali ko po obicaju zivot sasvim drugacije udara...

**Freya**

Veoma poznat
Poruka
11.630
Vidis, ne slazem se...covek je zapravo veoma jednostavna zivotinja, koja najcesce sama zakomplikuje sve...
...vecim problemom smatram manjkavost dobrih primera, pa deca nemaju od koga ni da nauce...
Najlakse je reci desilo se, eto zivot, nije do mene...ali ko po obicaju zivot sasvim drugacije udara...
Načelno se slažem sa tobom.
Nije rešenje da govorimo samo o slobodi.
Svakoj slobodi parira odgovornost. Jedno uslovljava drugo bez dejstva viših sila.
Medjutim, nisam za stub srama ako se desi.
Ali da, treba napraviti sredinu stabilnom da se ne bi masovno dešavalo...to svakako...

Modernamira5

Ističe se
Poruka
2.437
ako majka zeli to dete ona ce ga i roditi..to je njen izbor ,ali nece zabraniti detetu da ima i oca
i da se razumemo ja ne osudjujem takve majke..cak ih smatram hrabrim ako su svesno donele tu odluku
ali maloletnicke trudnoce i radjanje deteta su daleko od svesnih odluka
Pa ovo je slucaj gde je devojka imala 24 godine kad se to desilo.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.