Quantcast

Devojke,da li mislite da imate pravo da ne dozvolite Vašem momku da vidi Vaše dete?

Modernamira5

Ističe se
Poruka
2.468
To zavisi od mnogih drugih okolnosti. Da li je inače stabilna ličnost, pod kojim okolnostima je došlo do trudnoće, koliko je pre bio izričit da ne želi dete i koje je mere preduzimao da ne dođe do trudnoće, ili je ona varijanta čas hoću, čas neću. Tako da odovor može biti i da bih i da ne bih dozvolila, zavisno od procene koliko je to u detetovom interesu.
Jer mogu da zamislim situaciju da može da voli dete, ali ne i mene.

Zavisi i od hormona što kaže bogi. :)))) To je možda i presudno. :))
Na primer,ako je doslo do neplanirane trudnoce?A otac kad je saznao rekao je da ne zeli dete.A na primer,par se zabavljao 3 godine pune i trudnoca se desila.

Modernamira5

Ističe se
Poruka
2.468
Ljudi menjaju misljenja sa vremenom..... Zasto nekome ne dozvoliti da vidi svog oca? Da li je to NORMALNO?
Ovde je rec o tek rodjenom detetu.Dakle,jos jednom,otac je saznao za trudnocu i rekao da ne zeli dete,9 meseci nije hteo da bude uz svoju devojku,a onda nakon rodjenja zeli da vidi dete.Majka u tom slucaju ima pravo da mu zabrani da vidi dete.

kichbran

Poznat
Poruka
7.447
Na primer,ako je doslo do neplanirane trudnoce?A otac kad je saznao rekao je da ne zeli dete.A na primer,par se zabavljao 3 godine pune i trudnoca se desila.
Ja znam za slučaj da su se zabavljali od detinjstva. Od nekog petog-šestog razreda osnovne škole. Raskinuli tu negde pred njen upis na faks. Opet se našli u istom mestu, bili kratko zajedno, i ona ostane trudna. On neće dete. Raskinu naravno, ona prekine svaki kontakt.
On je budala, ali nemaš pravo ni oduzeti detetu pravo da formira svoj odnos sa ocem.

86bogomoljka

Buduća legenda
Poruka
28.717
Ne kapiram da se rodi dete koje otac deteta ne zeli.. ali ako se vec rodilo i ocu deteta naknadno dodje iz doopeta u glavu,
pa zeli da vidi dete i sta sve ide uz to..normalno je da mu se to i omoguci..deca pored majki treba da imaju i oceve
А што се не би родило? Мајка га жели :heart:

Modernamira5

Ističe se
Poruka
2.468
Nije to ispravan stav.
Kad se dete rodi ego mora na spavanje, vise nisi vazna ti i tvoje emocije, bitno je dete..
Muskarac ima pravo da vidi dete ukoliko neki sudski postupak ne kaze drugacije..
Videce ga ukoliko zeli, kad god i kako god, slagala se ti sa tim ili ne...
Ako postoji zelja sa oceve strane da izgradi odnos sa detetom potpuno je bezveze i sebicno braniti tako nesto..
U redu,ali situacija je da je rekao da ne zeli dete dok je devojka bila trudna,zasto dolazi onda nakon rodjenja govoreci da zeli da vidi to isto dete?

LBarbara

Buduća legenda
Moderator
Poruka
39.402
Ovde je rec o tek rodjenom detetu.Dakle,jos jednom,otac je saznao za trudnocu i rekao da ne zeli dete,9 meseci nije hteo da bude uz svoju devojku,a onda nakon rodjenja zeli da vidi dete.Majka u tom slucaju ima pravo da mu zabrani da vidi dete.
Pa pazi, samo ukoliko se zabavljala sa nekim mentalnim bolesnikom ima pravo da mu zabrani da vidja dete..

Nina

Srebrna tastatura
Supermoderator
Poruka
208.862
nema pravo da bude sebicna posebno sto svako moze da promeni misljenje kao sto je taj otac promenio

Modernamira5

Ističe se
Poruka
2.468
Први импулс ми је био да одговорим са не, ни случајно, то је ваљда онај инат, бес, шта год.
Међутим, детету су потребна оба родитеља. Не бих га пустила на порођај, али ако касније жели да изгради однос са дететом, ко сам ја да томе станем на пут.
Кад се роди дете, више нема места себичлуку и инаћењу.
Zasto bi neko gradio odnos sa detetom,ko nije bio tu u trudnoći,i rekao da ne zeli dete.

kichbran

Poznat
Poruka
7.447
Мене су због ванбрачне малолетничке трудноће највише осуђивале оне које су абортирале.
Što je najgore mlade žene zbog straha od osude i pritiska sredine i idu na abortus iako to ne žele i prođu kroz pakao zbog toga.

Modernamira5

Ističe se
Poruka
2.468
Uopste se ne bih upustala u ozb odnos s muskarcem koji ne deli iste temeljne zivotne vrednosti sa mnom...

Mssm, kako mozes planirati decu s osobom koja iz nekog nepoznatog razloga ne zeli decu?! Wtf? :lol:
Ovo je slucaj,koji sam napisala,zastupljen u svetu,nije planirano bilo.Par se voleo i desilo se.Par se upoznao i bio tri godine u vezi,kad je ona ostala trudna,on je rekao da ne želi dete.

gost 360768

Buduća legenda
Poruka
27.376
Što je najgore mlade žene zbog straha od osude i pritiska sredine i idu na abortus iako to ne žele i prođu kroz pakao zbog toga.
Znas kako brankich, te mlade devojke treba nauciti necemu i dati im primer...a prva lekcija je da stisne ribicu i da ne dozvoli da je jbe svaka budala...

Modernamira5

Ističe se
Poruka
2.468
Isto ovako...meni ne treba muž ali detetu treba otac.
Ne moraju da imaju ne znam kakav odnos ako covek neće ali kakav god da imaju neka bude pitom po dete.
Imam neki trip da se posledice vide mnogo, mnogo kasnije, možda tek u braku tog deteta koje vuče nikada resen osećaj odbačenosti.
Neka moj ponos ide i u pod...to mi nije važno.
Otac?Zar otac koji kaze da ne zeli svoje dete,moze da ima pravo da ga vidi?Ja se ne slazem sa tim.

Nina

Srebrna tastatura
Supermoderator
Poruka
208.862
И сада што он не жели оно ни не треба да се роди?
ako majka zeli to dete ona ce ga i roditi..to je njen izbor ,ali nece zabraniti detetu da ima i oca
i da se razumemo ja ne osudjujem takve majke..cak ih smatram hrabrim ako su svesno donele tu odluku
ali maloletnicke trudnoce i radjanje deteta su daleko od svesnih odluka

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.