devojka

e najbolje ti je da budes iskren...ali tada postoji veliki rizik...
da ostanes i bez drugarice i bez devojke koju bi zeleo da imas...
tako da pre nego sto bilo sta uradis ....dobro razmisli, da se nebi posle kajao...
 
NE ZELIM DA TE RAZOCARAM, ALI PAZI!!!KADA JE VEC TAKO DUGO ZNAS TREBALO BI DA ZNAS I NACIN NA KOJI ONA RAZMISLJA. CESTO MI SE DESAVALO DA SE NE SMUVAM SA DECKOM KOJI MI SE SVIDJA SAMO IZ RAZLOGA STO ON NE ZELI DA ME IZGUBI KAO DRUGARICU. I OBICNO SU U PRAVU. PONOVO VAS PODSECAM NA ONU PESMU *BILI SMO DRUGOVI PA LJUBAV PROBALI A SAD NI JEDNO NI DRUGO*
PAMET U GLAVU. MOZDA JE BOLJE DA SVOJA OSECANJA ZADRZIS SAMO ZA SEBE /I NAS/ ! 8)
 
Prvo preispitaj svoja osecanja-koliko su iskrena,da li je volis ili je to nesto prolazno.A onda izvagaj,zapitaj se da li vredi zrtvovati prijateljstvo.Ako ti je stvarno jako stalo do nje,priznaj joj,stvarno ne znam kako drugacije da te posavetujem.SRECNO!!!!!!!!
 
Pa dobro sta,nikad nije kasno da se ljubi strasno.
Zelim ti svu srecu,reci joj cim primetis da je povoljna prilika... Bolje da izgubis prijateljicu,nego da joj ne kazes nista,pa se ona uda za drugoga,na primer.
 
marko_ks:
znamo se punih 10 godina i ja sad shvatim da sam zaljubljen u nju sta dajoj kazem??????

Kazi joj shta osecjash prema njoj...

PS. jesi li ti Marko Shabicj????

_____________________________________________________

Znash ti mene "Prati Belog Zeku"
zec.jpg
 
danas sam pitao devojku sa kojom sam zimus bio u vezi da podjemo zajedno. ona smatra da smo samo super drugovi, ali je prihvatila da se vidimo i da sve izgladimo, i mozda se i smuvamo opet, iako je ona sad nacelno protiv toga. Ali ako postoji jak argument na tvojoj strani (kao sto ja imam sa ovom mojom, ali se ne zanosim previse) onda joj slobodno pridji i reci joj svoje misljenje. Ako je razumna osoba razgovarace te . Nisi rekao koje ste godiste, i ti i ona, a to je veoma bitno. Tvoj glavni adut je sto je dugo znas i verovatno znas sta kod nje "pali mada.... to posle 10 godina bash i ne znam ipak ste vi prijatelji. Ali u svakom slucaju ako si SIGURAN da je VOLIS, ne da si ZALJUBLJEN u nju onda je to opravdano da joj pridjes. Trebali biste da pokusate pa dok bude islo, ici ce jer nista nije vecno, a ti samo pazi DA NE POVREDIS NJENA OSECANJA ako ti je stalo do nje kao osobe.
 
Kazi joj da je volis,da ne mozes bez nje,da si zaljubljen do usiju... Tako bi te volela vise nego ikoga na svetu. Ali zapamti jedno: MORA BITI ROMANTICNO. :wink:
 
ma vodi je kuci na ......sta se tu kenkas!!!!SALIM SE!!!Pa izvedi je negde nemoras na veceru,ali moze u parkic i kreni "ti se meni svidjas"i poljubi je!:kiss:najverovatnije ces dobiti samar,ali probaj!:super:
 

Back
Top