Девојка којој се не свиђаш

bernardo

Veoma poznat
Poruka
12.913
Да ли је могуће изградити једнако снажну везу са девојком којој се из прве не свидиш (не нужно у негативном смислу него нема неко превелико занимање па ти требаш да је "освојиш") него када је у питању девојка којој се већ свиђаш пре него што се она теби допала?

Да ли је могуће изградити једнако снажну везу са девојком којој се из прве не свидиш (не нужно у негативном смислу него нема неко превелико занимање па ти требаш да је "освојиш") него када је у питању девојка којој се већ свиђаш пре него што се она теби допала?
Moguće je.
Većinom mi žene malo sačekamo da upoznamo i odlučimo želimo li biti sa tipom

Mozes ali bih izbegavao. Ili smo na startu kliknuli ili nismo.
Jer rizikujes sumnju u vas odnos za ceo zivot.

Preokreti su mogući, prvi utisak uvek može da pogreši. U početku nekoj osobi deluješ skroz neprivlačno, ali kada te bliže upozna stvarno joj se dopadneš.

Ppstoje i slučajevi sa se neko svidi nemome odmah ,,na prvu loptu", ali kako vreme sve prolazi shvati sa je pogrešila.

Brate brak mora da krene s dobrim semenom i zemljom.
Dakle mora da je plodno sve. Mora da puca. Kad se prvi put pogledate da bude namegnetisano, da prste varnice. Da pijete srecu iz ociju jedno drugome. Vreme da stane, svet da nestane i samo ste vas dvoje. Ako je ono kao mljee, aj moj aj nemoj, to je vec bez veze. Ubedjujes je da ste cvetni ili ona tebe.

Brate brak mora da krene s dobrim semenom i zemljom.
Dakle mora da je plodno sve. Mora da puca. Kad se prvi put pogledate da bude namegnetisano, da prste varnice. Da pijete srecu iz ociju jedno drugome. Vreme da stane, svet da nestane i samo ste vas dvoje. Ako je ono kao mljee, aj moj aj nemoj, to je vec bez veze. Ubedjujes je da ste cvetni ili ona tebe.
Xexe lepo zvuci al pukne i to

I jedno i drugo.

Pa naravno da je moguće ali ne uvek nit treba sad tu nešto forsirati i na silu i po svaku cenu pokušavati da sa njom izgradiš neku bliskost i hemiju ako nje jednostavno nema.
Prosto nije svako kompatabilan sa svakim, i recimo džaba što ti ne znam si zanimljiv, super momak, super izgledaš, itd ako je ona neka sponzoruša i bitno joj je samo dal imaš pare ili koliko može da se okoristi o tebe ili ne znam džaba tebi iskrenost, iskreno iskazivanje emocija i osećaja i igranje na kartu nekih emocija i ljudskosti i insistiranje na nekoj bliskosti, romantici i emotivnom odnosu ako je ona ono emotivni invalid, bez ikakve emotivne inteligencije i operisana od emocija ili ne znam džaba tebi što si možda ovako kul, zabavan, elokventan, načitan, slušaš dobru muziku i imaš ukusa ako je ona seljančura neka koja gleda zadrugu, sluša grandovce i sanja da bude starlet i potpuno je operisana i od čitanja i od ukusa i od dobre muzike..............tako da ono nit je svako kompatibilan sa svakim nit postoji neki univerzalni recept kako da osvojiš neku devojku niti bilo kakva garancija.

Sa mnom to ne bi bilo moguće.
Ni na YT ne gledam ljude koji mi se ne sviđaju.
Niko živi ne može da bude toliko po mom ukusu za sve ostalo da bih previdela činjenicu da mi se prosto ne dopada.

Back